USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92
Світ вражає: У нас есть, что защищать…
По первому пункту возражений особо нет. Если не вспоминать, конечно, трагикомедию с процедурой принятия Конституции, а также с персоналиями авторской группы. Это мелочи. А вот второй пункт вызывает некоторые сомнения. В мае 2013 года в Севастополе состоялся СОВМЕСТНЫЙ парад военно морских сил Украины (то-есть ВСЕГО флота Украины) и Черноморского флота России (то-есть одного небольшого подразделения). Сравнения на фото. После этого анализировать параметр «…кому защищать» уже не приходится.



Коментарів: 14
Штефан, Луцьк. Показати IP 29 Червня 2013 20:50
Ви знаєте, "ВН", я на Вашому місці зняв би оцей імперський коментар, і то негайно. Згідно ст. 10 Конституції України. Бо він ганьбить мою націю. Якось, ми всі отак - та нехай, та яка різниця, ми ж такі хороші, а він може образитись... Хай вчить нашу мову! Навіть О.Башкаленко говорить без акценту. А Карим, чим кращий?
Александр до Штефан, Луцьк. Показати IP 30 Червня 2013 11:36
А какую нацию это "ганьбить"? Ту, которую порезала на металл, продала в Китай, передала бесплатно Грузии корабли? Или ту, которой досталась славная козацкая подводная лодка "Запорожье", что боится воды? Или ту, которая вообще не знает, что такое корабль, так как на Стыре и Свитязи стратегических водных сражений она не предусматривает?
Къырым Показати IP 29 Червня 2013 23:15
Я не Карим, я-Къырым. Конституція України гарантує вільний розвиток ВСІХ національностей. Я вільно володію українською. А Ви кримсько-татарською?
Штефан, Луцьк до Къырым Показати IP 30 Червня 2013 12:17
Приємно було поспілкуватися, Керим. Та й текст повідомлення можна було подати українською із самого початку. Кримсько-татарською не володію. Але, якщо б жив у Криму, знав би обов'язково. Ви, як вбачається, не кримський татарин. А якщо й він, то фальшивий. Очевидно, син парторга чи секретаря райкому КПСС. НКВД виселило ваш народ зі історичної батьківщини, а у вас імперська ностальгія. На відміну від мене. Уточню: в совіцькій армії служив, матюками "старшого брата" оволодів на художньому рівні. Але, ваша російська, тут у нас, на Заході України, погодьтеся, таки ріже слух. Приємностей вам, і всіляких гараздів у яничарських мріях та імперських триколірних снах, Кериме!
Къырым Показати IP 29 Червня 2013 23:41
До речи в ст 10, на яку посилається пан Штефан із Луцька також зазначено: "В Україні гарантується вільний розвиток, використання і захист російської, інших мов національних меншин України". Не зрозуміло що "імперського" Ви побачили в моєму пості. Можливо не зовсім корректне запитання- Ви в армії служили? Прочитав ще раз вош коммент. Склалося враження що Вам дуже важко размовляти рідною мовою без мата. Явно бракує в тексті російських ідіом.
Къырым Показати IP 30 Червня 2013 13:31
Мушу повторити-я не Керим. Нік "Къырым"-кримсько татарською -Крим, або Crimea, Qirm(див Вікіпедію)- це лише територіальна ознака дописувача. Ім*я-Рустем. Проходив практику у Вас в Луцьку на "Модерн-Експо" весною цього року. Підпіємство люкс. Але технічний персонал спілкується майже виключно російською. Чому? Дивує Ваше вміння за текстом визначати національну приналежність. Геббель "отдихає". Мій старший брат Енвер працював в 2003-2004 роках в Луцькій міскраді в пресслужбі. Він розповідав що рівень ксенофобії на західній Україні "зашкалює". Ваши комменти це підтверждують. Головне-щодо Конституції-респект і повага. А вот захищати немає кому і немає чим. В травні в центрі Луцька бачив молодь в чорних футболках (чернорубашечнікі?) з написом "НА". Поспілкувалися. Виявляється жоден з співразмовників в армії не служив. Так хто буде захищати? У нас вважається соромно не служити. Справжній чоловік має вміти захищати свій дім. Має вміти підкорятися, виконувати наказа, володіти зброєю.
Александр Показати IP 30 Червня 2013 15:28
Рустем, к сожалению,у вас сложилось неправильное представление о Волыни. Волынь-очень толерантный регион, здесь в подавляющем большинстве добрые, простые, отзывчивые люди. Вы свободно можете здесь говорить на русском. Ксенофобия - да, существует, и вы с ней к сожалению столкнулись, но она все-таки на маргинальном уровне, и она не выше, а я бы сказал, что и ниже, чем в Крыму по отношению к украиноязычным. Что поделать, такая уж у нас дружная страна. Да и живем потому также, поэтому число маргиналов растет, а моряков ВМС стремительно сокращается)). Но приезжайте на Волынь, это был, есть и будет замечательный край!
Штефан, Луцьк до Александр Показати IP 1 Липня 2013 11:02
У вас "Алєксандр" викривлене поняття про ксенофобію. Найстрашнішою вона є у Росії. Скажіть, скільки шкіл, садочків, ЗМІ і т.д. там українських? Не трудіться - жодного. Та і ви такий самий. Жити тут і бридити розмовляти мовою народу, що дав вам християнство, вогнепальну зброю, колесо, приручених тварин, навчив будівництву та хліборобству... та й від нас племена фінів, хантів, мансів, воді, чуді, мордви, мері... перейняли мову, яку потім перекрутили на жахливий суржик, котрий назвали російською, а себе "русскими", слов'янами, зневажаючи та гноблячи нас - то хто ксенофоби? Ви та синок парторга Рустам, у якого кримськотатарського - 0, говоріть та не заговарюйтесь. Чи не ваш червоний дід виселив його родину у Казахстан?
Къырым Показати IP 30 Червня 2013 18:53
Спасибо за приглашение. Согласен, что хороших людей везде больше. Но и д..ма хватает. Я знаком с мифом о нелюбви в Крыму украиноязычных. Уточню-не любят националистов. Это да. Их бьют. В т.ч. их лидера. Это было. Сам видел. Украинцев... ,а как внешне отличить Кто есть ХУ? Я, например, не смогу по внешнему виду отличить немца от украинца. Это только пан Штефан умеет. В Крыму 128 национальностей. В истории Крымского ханства нет фактов межнациональных и религиозных конфликтов. Сошлюсь на историю "Повелители двух материков", автор -Алекса Гайворонский. Относительно реплики Штефана о "янычарах". В Отоманской империи янычарами были представители разных национальностей. Захватывали детей из которых воспитывали солдат и они потом воевали против кровных братьев. Больше всего было украинцев. Это понятно- наиболее длинная сухопутная граница. Больше всего пограничных конфликтов. Пан Штефан стопроцентно отвечает всем параметрам "янычара". Служил во вражеской "совіцькій армії", где похоже, ничему кроме мата не научился "на художньому рівні". Янычар Штефан-звучит! Но если он служил в Совецкой армии- то сколько ему лет сейчас? Хорошо за 40, а то и под 50. И этот дедок развлекается троллингом? Как все запущено...
Штефан, Луцьк до Къырым Показати IP 30 Червня 2013 19:56
Ми від німців нічим і не відрізняємось. Як зовнішнім виглядом, так і менталітетом. Знаєте, ваш тонкий імперський, аристократичний сум за моєю доленькою, та й долею всіх зарізяк-українців, нічого окрім посмішки не викликає. Ах, який пасаж! Він не здатен оволодіти нічим, окрім мистецького російського мату, і ксенофоб до того ж. Знаєте, дідок служив у СА снайпером, і окрім мату, таки чогось там навчився. Ну, наприклад, стріляти без промаху на 1000 метрів... А ви що вмієте, татарський, не свого народу, бога, комуністичний мурзо?
Къырым Показати IP 30 Червня 2013 20:51
Завтра на работу. Хватит читать путопорожные пости янычара Штефана из Луцка. Не трудитесь-отвечать не буду. Уже скучно.
загреб до Къырым Показати IP 1 Липня 2013 08:43
Старий пердун антиукр обявился.Специалист по тендерах и пи...деже.РУСИШ ШВАЙНЕ.
Штефан, Луцьк до Къырым Показати IP 1 Липня 2013 22:53
Та не нудно вам, Рустеме. Знюхалися двоє - один великорос, інший - російський яничар. Великорос пробачення за депортацію не попросить, а яничар не посміє вимагати. І обоє звинувачують українське населення у ксенофобії. Самі ксенофобами бувши. Але, другий вже досхочу напився імперської юшки.
Лучанин Показати IP 1 Липня 2013 09:41
У Загреба черговий приступ паранойи. AntiUkrа давно вІСЧіталі і провели профілактичну работу.