USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94
Світ вражає: Нічний Луцьк...
Нічний Луцьк –
- місто вурдалак, привидів, здичавілих собацюр, п’яних і наркотично обкурених тварин у вигляді хлопців та дівчат.
Якось довелося їхати до Києва о 4-й ранку автобусом від РАГСу. Коли я зібрався виходити з квартири, а мені до автобуса йти три хвилини, дружина наполягла на замовленні таксі. Сама й викликала. (Розумна вона в мене). Відчиняю двері під’їзду.. І о, жахи!!! Якась потвора у вигляді дівчини лементує: „Максім, вєрнісь, б..., бо я табі я... відкусю...” І в такому плані. Всього цих тварин, вурдалак, упирів і всякої нечисті зібралося біля 20-ти особин. Вони ревли матюки, непристойності, штовхали одне одного, реготали, валялись. Я з переляком пробіг через це збіговисько до таксі і зачинив дверцята. Сказав таксисту куди їхати. Він здивувався, мовляв, тут же близько, на що я відповів: „Ну, то пройдись”. Він відповів: „А, ви в цьому плані”. Зробив вигляд сміливого Шварценегера, хоча сам худий, як голка і 1,55м в стрибку в шапці. Ми повільно поповзли до мого автобуса, коли виїхали з прибудинкового двору на проспект Соборності, на нас з гавкотом вискочили здичавілі собацюри. Скільки їх було, я не встиг порахувати, тільки гаркнув на водія: „А швидше можна?!” Він мені: „Що, сто їхати?”. Я: „Але ж не повзти!” Коли приїхали, то вийти з машини було страшно. Але я зробив зусилля, тим паче, що біля автобуса був людський рух і мені стало легше. За 5-7 хвилин я вже рушив в автобусі до Києва, а інша собача зграя продовжувала обгавкувати автобус. Жах. Сюди б, у нічний Луцьк, якого Спілберга, Хічкока або Копполу... Що там „Дракула” і всякі фільми жахів – дитячі забавки. У нас, в нічному Луцьку, коли з дискотеки вивалюють на вулицю о 4-й ранку подобини людських особин, а навколо безліч псів, ладних порвати вмить – це трилер нашого життя.
Скоро ці здичавілі пси позагризають всіх патрульних в нашому місті, доберуться до міських депутатів, погризуть їх домашніх тварин, позалазять їм у маєтки, повинищують звірів у садибних зоопарках високопосадовців, потім ті пси візьмуться жерти меблі, авта владців, а поки це будуть робити пси, на подвір’я владців позабредає дискотечний послід у вигляді людських подобин і буде танцювати на їх подвір’ї, матюкати все, що навколо, почне битися, лаятися, лякати, кричати... а потім? А потім, коли собача зграя все зжере й отих виплодків дискотечної блювоти й виздихає від отруєння... настане РАНОК.
Засвітить Сонечко, все нічне огиддя зникне, двірники підметуть вулиці, люди вийдуть на роботу і засвітиться мій улюблений Луцьк посмішками будинків, дітей. А гордий міський голова буде обходити прегарне місто зі скверами і квітами, гарними будинками і доріжками прибудинкових територій і пильно заглядати, аби жодне нічне чудовисько не приховалося в брудному смердючому підвалі дев’ятиповерхівки.
Сміха та й годі. А місто пращури наші створили для проживання людей і не тільки вдень, а й вночі. І якщо людей не може захистити влада, то цю владу потрібно ночами виводити на вулиці і хай їх виберуть нічні жахи нашого Луцька.
Коментарів: 37
СВС Показати IP 4 Липня 2013 13:40
Супер.
ВВС до СВС Показати IP 4 Липня 2013 22:30
Не кажіть. Психологічна драма! Найчуттєвіший опис жорстокої реальності! Герой опусу просто ЗОБОВ`ЯЗАНИЙ був настояти дружині, щоби вона його супроводила включно до посади в маршрутку. Але він цього не зробив... Чим довів високу мужність та відвагу - ознаки справжнього мужчини і патріота держави.
доктор Показати IP 4 Липня 2013 13:48
Петю, тобі лікуватися треба. Знаю пристойну клініку в Ліпінах, там таких залюбки лікують.
Роман до доктор Показати IP 8 Липня 2013 09:23
100% правий...
петі Показати IP 4 Липня 2013 14:16
однозначно лікуватись, бо читати цей потік хворої та збудженої уяви неможливо...нудить...
))) Показати IP 4 Липня 2013 14:55
мені б того, шо курив автор ;)
Адеват Показати IP 4 Липня 2013 15:29
мммдааааа... автор хвора людина...яка жінка погодилась вийти за такого "мужчину???
Александр Показати IP 4 Липня 2013 17:21
По стилю действительно похоже на худрука областного театра. Собаки и молодежь почему-то не нравятся? А театр у нас-то впереди всех, правда? Как громкий успех прьемьеры "За двома зайцями", побил кассовые сборы? Масса современных спектаклей? Все заняты сатирой на Януковича с Азаровым, святостью украинской земли, единством нации? И молодежь валит в театр? Хотя за то, что не пустил эпатаж и кич Подеревянского в свой зал - молодец!
Ігор Показати IP 4 Липня 2013 18:46
Болгарію облюбовали на пенсію англійці. В горах вже навіть є села де живуть одні англійці. Було дуже багато бездомних псів, але ті взяли і за один день всіх усипили і кастрували. Тепер на вулицях стало безпечно. Може треба і до Луцька привезти кілька англічан.
наймит Мельпомени Показати IP 4 Липня 2013 18:57
Такий неочікуваний поворот Ластівки в поглядах на місцеву реальність... Я збентежений і розгублений... А втім... Єдине, що можу сказати - це те, що, напевно, одного разу, пройнявшись ідеєю свого вищого призначення, Ластівка все навкруги розглядає лише через цю призму. І "Волинський академічний" створювався спеціально під нього. І про Спілберга знає, і про Хічкока, і про Копполу... Цезар тернопільського розливу. До речі, Юлій Цезар правою рукою грав на клавесині, водночас лівою пестив ту частину тіла Клеопатри, про яку тут говорити не прийнято, і ще надиктовував текст. Чи здатний на таку різносторонність місцевий цезар?
лана Показати IP 4 Липня 2013 21:44
Наймите! Ти зі своім КЛАВЕСИНОМ довів до реготу всю жіночу половину. Ти хіба не знаеш,що Цезаря і клавесин розділяе 16 століть??? Таки ''наймит'- це діагноз.
Dyssja Показати IP 4 Липня 2013 22:30
Автор ще той переляк =)))) бідна його дружина.
дуся Показати IP 5 Липня 2013 00:43
Автор таки дійсно не на жарт перелякався!!!Але ж було чому і чого. Дивно ,що він не боіться свого імені та призвища і підписуеться під своііми думками своім ім'ям та призвищем. Чого неможна сказати про дописувачів -анонімів. Ото перелякані!!!
загреб Показати IP 5 Липня 2013 08:17
Дешёвый актёришка и выпендрёжник.
ліза Показати IP 5 Липня 2013 09:16
а,що,потяг на Київ відмінили,чи з автовокзалу вже вдень нічого не ходить.Страшно-сиди вдома.
Zozulechka Показати IP 5 Липня 2013 11:08
Ось і тема для нової постановки)))
Наталка Показати IP 5 Липня 2013 11:35
Мені теж неодноразово доводилося їхати в Киів дуже рано. Останній раз - якраз о 4-й ранку. Правда, від готелю Лучеськ. Чому я нічого такого, що описує пан Петро, не помітила? Місто спало, навколо майже нікого, тиша, незважаючи на те, що поряд нічний клуб. І таксі не замовляла, а пройшлася п-том Відродження. Ніяких зграй собак, ні "здичавілої молоді". Невже такі різні райони міста. Хоча о 5-й ранку, коли виходила з київської маршрутки вже біля РАЦСу, теж був спокій і тиша. Дивно, еге ж?
Володимир Показати IP 5 Липня 2013 14:40
Врешті буває всяке... Багато тут "дуже сміливих і хоробрих" зібралося. Бо в Луцьку як натрапиш... Буває, що тихо і спокійно, а інколи "упирі" шостають - не перелічити! Часто ходжу пішки пізно ввечері, коли на потяг треба чи з, то і о 4-5 год. ранку... Але якщо дуже боятися, то всяке "бидло", перепрошую, саме під ноги лізе... Тому... І все ж у нас тут не Нью-Йоркські нетрі... Жити можна!
КІІ Показати IP 5 Липня 2013 14:54
Третій від низу абзац просто шедевр... душевно нездорового.
Я Показати IP 5 Липня 2013 15:07
В нетрях спальників може воно й дійсно, якось того, Соборності й Конякіна стрьомненькі райончики, але як то кажуть, як "пощастить". В мене, наприклад, кілька років тому, в самому центрі, на проспкті Волі - гордості міської влади, в грудні о сьомій вечора сумку вирвали з рук, коли з роботи поверталась.
zbbas Показати IP 5 Липня 2013 15:26
Часом скодуєш що деяких особин навчили писати. Маразм повний. І лікування не допоможе
Туристка Показати IP 5 Липня 2013 23:41
А мені сподобалось. Всі інші "сміливці" хай подавляться своїм ядом і радійте, що повертались завжди додому в нічну пору цілі і здорові.
дзига Показати IP 6 Липня 2013 12:05
А Петя провокатор! Мало того,що зачепив актуальні теми відсутності у місті захисту мешканців від нічних бійок,розборок,шуму,криків,гвалту та засилля бродячими собаками,які господарюють у Луцьку,але й зачепив''зграю анонімних хижачків'',які нехтують правилами надрукованими зеленим по білому. З такими ядовитообмеженими ми дового не станемо европейцями.
андрiй76 до дзига Показати IP 6 Липня 2013 15:55
-100%...Хоч у Європі також всякої"наволочі"вистачає якій не спиться по ночах...
арлі Показати IP 6 Липня 2013 16:30
У Европі між ''наволоччю'' та добропорядними .громодянами,які платять податки і за свою безпеку вночі, стоіть правоохоронець(поліцай), який охороняе спокій навіть в прибудинкових територіях,які,до речі, освітлені,прибрані. А наші хлопці міліціонери самі по сотці потягнуть і стирчать біля нічного магазину. А за десять кроків будуть ревіти нічні серенади п'яні жлоби і ні чичирк від ''мужніх охоронців''.
андрiй76 до арлі Показати IP 6 Липня 2013 17:01
Не правда.Біля кожного будинку поліцая не поставиш,ніяких податків не хватить.Але поліцейські машини"курсують"майже цілу ніч.Та й небезпека виходить в основному не від місцевих мешканців,а від приїжджих нелегалів,які торгують наркотою і займаються проституцією...
Перехожий Показати IP 6 Липня 2013 17:26
Автор, да у тебя паранойя. Трусишка зайка серенький :)
файл Показати IP 6 Липня 2013 17:54
От було б дивом для ''перехожого''сміливця,якби вовки у міліцейській формі та дубинкою згвалтували його вночі,а потім викинули на вулицю до ''зграйки собачок''. А про таке в ящику вже показували. Чи ні???
Александр Смехов Показати IP 7 Липня 2013 10:59
Доволі гарно відобразив сучасну Луцьку літню ніч, коли молодь деградує, а середній думаючо-працюючий клас боїться їх до ікоти, перебіжками рухається по місту, а потім описує свої страхи... Але ніхто не хоче об'ясните молоді (днем, коли вони при розумі) що вчиняють вони неправильно, що таке життя веде до деградації особистості... Ніхто не хоче позбутись диких бродячих собак(хоча не такі вони і дикі)... В загальному щоб щось змінити ніхто нічого не робить, а дорослий "дядько" описує як його ніч нажахала, (також приклад розкладу особистості) параноя, він вже так боїться темноти і ночі що його приводить в жах пара матерних слів дівчини, цілуючась пара перетворюється в 20 особин, а миленький миленький песик який любить полаяти на колесо перетворюється на стаю вордулаків вбивць, все відносно....
ваза Показати IP 7 Липня 2013 16:43
Олександре Смехов, ви взялися повчати,а не можете елементарно грамотно висловити свою думку. А де батьки тих нещасних деградуючих? Влаштуйте самі курси для деградуючих. Візміться за нещасних собачок і підмініть міську владу. І не намагайтеся перемудрити природу. Адже відчуття страху - це підсві домий рефлекс, який відповідае за самозбереження. Безстрашні - це якраз параноіки,шизофреники,амбіцили,олігофрени,дауни. В зв'язку з порушеннями психічноі системи,що впливае і на нервові розлади,вони втрачають відчуття реальності і ім обкурена ватага відморозків ввижаеться закоханими Трістаном та Ізольдою, у них збилися рефлекси і вони намагаються розцілувати оскаженілих псів, бо реагують на них, як на милих песиків. Олександре, вчіться думати науково і логічно. Ви відразу збагнете,що в інших цивілізованих державах найголовніший пріоритет - це людське життя,спокій і добробут громадян. А влада,яку обирають громадяни, унеможливлюе порушення прав і свобод громадян. А громадянське суспільство контролюе владу і змушуе владу служити собі,законам,пріоритетам.
жінка Показати IP 7 Липня 2013 20:54
Зізнаюся, я велика боягузка. Ночами сама не ходжу. І пізніми вечорами намагаюся цього не робити. А от мій чоловік через особливості роботи повертається додому часто навіть уночі, якщо приїжджає з відрядження. Але він у мене справжній мужчина, який дає собі раду. І я за ним як за муром, знаю, що захистить в разі чого.Тому зізнання автора для мене - якесь божевілля. Співчуваю його дружині.
репс Показати IP 7 Липня 2013 22:14
Жінці.Заздрять вам ,мабуть,усі жінки. Та тільки ваші фантазіі так і залишаться фантазіями,якщо ви боітеся про такі ,міби, приемні речі писати відверто. Чому б вам,люблячій жінці, назвати ім'я та прізвище вашого захисника і назватися самій-щасливій дружині. Ощасливати нас інформаціею про місце ваших робіт,щоб усі ставили у приклад мужнього захисника та його захищену половинку??? Не мімікруйте,не перетворюйтесь на наівне малятко зі своім вигаданим життям. Кожна любляча дружина переживае за свого улюбленого і молиться,щоб з ним нічого не сталося вночі. Бо не важливо,чи смільчак ваш коханий,чи боягу з- ВНОЧІ У ЛУЦЬКУ НЕБЕЗПЕЧНО,як у Врадіівці,як в усій Украіні. Це ви хоч можете зрозуміти своім закоханим мозком?
жінка Показати IP 7 Липня 2013 22:41
Якщо вам приємніше і спокійніше на душі від думки, що я самотня чи нещасна в шлюбі невдаха - то нехай. А ще ви вважаєте, що всі чоловіки тюхтії і хлюпики - шкодую про це. Страшно вночі на вулиці, а в квартирі хіба ні? Теж випадків не злічити. А в ліфті? Серед білого дня теж напасти можуть, до речі. То що, охоронців наймати, чи як бути? А як вам так хочеться наше свідоцтво про шлюб перевірити, я ксерокопію вам скину. Що там ще треба - довідку з місця роботи, ідентифікаційний код? Фото весільне?
Петро Ластівка Показати IP 7 Липня 2013 23:23
О!!! Та тут баталіі! Навіть трапляються пристойні думки. А якась жінка вже в істериці хоче довести усім, що... А що? А от до чого образи на мою адресу? Це підло,проти правил,низько. На таке здатні стукачі,шістки,люди без власного обличчя-аноніми,лузери з шакальскою вдачею і боягузи. Від нападок такоі наволочі мені доводилось рятувати людей і не побоявся,що постраждаю. А за мою кохану Оленку ви,дівчатка, не переживайте. Я захищу іі і від вас,від будь-якоі наволочі і вден,і вночі. Як захищав на армійській службі від негідників салаг,як не побоявся,бувши після ВИШУ режисером театру, не відмазуватись від служби(а можливостей було валом) і поіхав служити на китайському кордоні в Казахстані під час конфлікту між СРСР та Китаем. Ви про проблему пишіть. І не перетворюйте інтернет в помий ницю непристойностей.
не спиться Показати IP 8 Липня 2013 00:20
Режисер і чоловік - трохи різні речі, шановний. Ми тут про суто чоловічі якості ведемо мову. Біографія мало кого цікавить. А факт залишається фактом.
іванна Показати IP 9 Липня 2013 22:14
По-вашому це страшно? Ви ще на Львівській не були, де з 11 ночі до 4 ранку лише наркомани і пяні придурки з гуртожитка бігають, а собак так взагалі навалом. Такий він нічний Луцьк
qwef Показати IP 16 Липня 2013 12:07
'' Не спиться''? Засніть, щоб Ваші сновиддя мордували лише. Вас.