USD 39.70 40.00
  • USD 39.70 40.00
  • EUR 39.75 40.05
  • PLN 9.76 9.92
Світ вражає: Біля ЦУМу забрали тимчасові незручності. ФОТО
Паркан із написами "вибачте за тимчасові незручності", який огороджував територію будівельних робіт біля Центрального універмагу у Луцьку, зняли.

Тут клали бруківку.

На разі, частина покриття - вже готова. Це, враховуючи щоденний маршрут "дім-робота, роботі-дім", не може не тішити ;)

Просторого дня!







Коментарів: 12
Степан Показати IP 7 Серпня 2013 08:33
а у нас в селі барсик риженьку курку загриз... поставте цю новину будь ласка в топ....
ГарНо (Гарячі НОВИНИ) Показати IP 7 Серпня 2013 09:15
А за тим деревом якийсь собака купу наклав! Неподобство!
miassol Показати IP 7 Серпня 2013 09:27
;)) на то існує рубрика "свої новини" ) куди і ви, шановні, можете написати і про купу, і про Барсика з куркою )
Іван до miassol Показати IP 7 Серпня 2013 13:39
чекаємо нових новин... може молоко сьогодні збіжить або картопля підгорить то Ви пишіть цікаво буде почитати... тільки заголовок звичайно виберіть "громогласний" наштин: "У лучан проблеми з молочними продуктами"
Інна Показати IP 7 Серпня 2013 10:58
мене випередили. Теж хотіла про актуальну свою новину написати. Інформаційна бомба! "Журналісти", будьте хоч трохи професійними.
вдячний читач Показати IP 7 Серпня 2013 14:36
І чого це проста, здавалось би, замітка, з фотками викликає такий гнів. Може, боронь Боже, з'їли щось))) Замітка класна. Написано професійно, проілюстровано. Як для мене, який довгий час не був у Луцьку, "свіжий вітер з Батьківщини". І новина - суцільний позитив. Авторка, не приймайте близько до серця. Люди злі)))
ouo Показати IP 7 Серпня 2013 15:39
ця девушка точно - тундра. "Шо віжу - то пішу". навчіть її грамоти і в Єралаш - її аудиторія. Люди добрі, тому на таке ще реагують.
комсомол Показати IP 7 Серпня 2013 16:46
Ето фошистский произвол.
Гнидава Показати IP 8 Серпня 2013 07:02
Молодець! Такi дрiбнички - це калейдоскоп життя мiста.
Воля Показати IP 8 Серпня 2013 10:36
Де ви бачили бруківку? Для чого вводити в оману? Поклали цементну плитку, яка аж ніяк не виглядає і не є бруківкою.
Вдячному читачу Показати IP 8 Серпня 2013 12:36
а ти вертайся, коли відсидеш... сюди назад-тут тобі будуть раді...особливо в Гараджі: люди з лопатами!
111 до Вдячному читачу Показати IP 8 Серпня 2013 17:31
ну ти й дурень, таке писати