USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90
Світ вражає: Бидлолюди або особливості національного відпочинку
Кожен любить гарно відпочити, ну а влітку всі відпочивають на природі, біля озера, смажать шашлики, випивають.Та коли настає час їхати додому деяким людям не дано зрозуміти, що треба за собою прибрати.Саме головне, що всі дорослі люди і повинні розуміти, що крім них там ніхто не прибиратиме.Невже не можна спалити одноразовий посуд та пластикові пляшки?Засмучує і те, що серед таких безсовісних є і мамочки, які викидають і залишають використані підгузки своїх дітей, дівчата, які залишають свої використані прокладки, серветки і т.п..
Люди!!!Навіщо ви робите із зони відпочинку сміттєзвалище? Хто вивозитиме звідти те сміття і той хлам?Розгребіть сміття у своїх головах і може знайдете хоть трохи совісті.





Коментарів: 10
Anima Показати IP 4 Вересня 2013 08:53
шановні Волинські новини а чому ви не виклали ті фото, що я поставила разом з текстом?Без них тут і читати нічого.
miassol до Anima Показати IP 4 Вересня 2013 09:13
Шановна Anima, Ви, як користувач, могли розставити ці фото теж ;)
Anima до miassol Показати IP 4 Вересня 2013 09:20
Могла, але щось не вийшло))).Суть цієї статті не у цьому.
Прокурор Показати IP 4 Вересня 2013 09:15
До Anima. Напишіть будь-ласка де знаходиться це місце.
Anima до Прокурор Показати IP 4 Вересня 2013 09:22
це озеро в селі Гаразджа, поблизу дач.Там завжди багато відпочивальників.
Руслана Показати IP 4 Вересня 2013 09:17
На жаль, така бидлотна наша натура. Поляк чи німець ніколи не дозволить кидати сміття на траву...Нам треба ввести жорсткі штрафи за сміття, або того, що викинув папірець зму3сити прибрати весь парк, чи ліс. Отоді був би порядок!Але порядок у нашій державі, на жаль, нікому не потрібен!!!
ЗА ТВЕРЕЗУ УКРАЇНУ!!!! БЕЗ ЛІНКІВ до Руслана Показати IP 4 Вересня 2013 21:46
Клята алко-зараза уразила українців. От тому і живемо в такій ж*пі, бо всі бухають кругом, п"яні викидають пляшки і сміття (всюди бите скло, пластик, недоїдки), потім повертаються вночі з п'янок-гулянок, сцють і блюють в ліфті, засер*ють під"їзди, а потім всі дивуються, чого бардак кругом такий! Кляті алканафти придумали собі "священний напиток", і тичуть те лайно всім "випий з нами", "ти мєня уважаєш", і ніяке свято без того лайна не обходить, "освячують" тим спиртовим лайном все - від весілля до похорону... потім сідають п"яні за руль, калічать і убивають людей... Замість того, щоб вкладати гроші в родину, в зручний побут, то пропивають, прогулюють все на тупих п'янках-гулянках, і попридумували дебільних прикмет "на коня", "за здоров'я" - а насправді тільки біда і болячки від того бухла! Не буде в цій країні порядку доки алкоголь має такий "культурний вплив" на всі явища! =========== Більшість злочинів в Україні скоюється у стані алкогольного сп'яніння!!! ============== СКАЖЕМО НІ ДЕГЕНЕРАТИВНИМ "ЦІННОСТЯМ"!!!!
Кіт Показати IP 4 Вересня 2013 09:18
Це були звіролюди!
Руслана Показати IP 4 Вересня 2013 09:19
ДО прокурора. А зайдіть у ліс, що біля Гараджі, де будують елітні маєтки митники, там ще не такий жах побачите!!!
Корінний лучанин Показати IP 4 Вересня 2013 14:39
Цікаво, якими є ці люди("бидлолюди"-цитую за заголовком)на роботі? Напевно показують себе культурними, вихованими, гарно зодягненими. Це зовнішня оболонка за якою ховається справжня суть,така як показано на ФОТО! Часто сміття залишають після тусовок корпоративних! ЯКЩО ТАКІ ЖАХІ ІСНУЮТЬ СКІЗЬ, ТО ВИСНОВОК ТІЛЬКИ ОДИН- НАШЕ СУСПІЛЬСТВО СЕРЙОЗНО ХВОРЕ! І нас не спасе від цього ВХІД до ЄЕС! ПОЗОРУ І ТАК ВИСТАЧАЄ!