USD 39.00 39.35
  • USD 39.00 39.35
  • EUR 39.20 39.50
  • PLN 9.71 9.93
Світ вражає: У луцьких дитсадках хочуть встановлювати відеоспостереження
Питання безпеки дітей у дитячих садочках у Луцьку вже давно на слуху, неодноразово висвітлювались прикрі випадки, коли діти зазнавали травм, перебуваючи в садочку, майно, куплене за кошти батьків, псували вандали, а працівники ДНЗ зловживали своїми повноваженнями і залишались безкарними.
За кордоном вже давно такі проблеми попереджаються встановленням відеонагляду в дитсадках, та й у кількох українських містах (наприклад, у Києві, Львові) вдалися до такої практики.
Щоб вирішити питання безпеки у дитсадках у Луцьку представники міської влади, громадського сектору, і бізнесу разом обговорять дане питання за круглим столом на тему «Підвищення рівня безпеки дітей у шкільних та дошкільних навчальних закладах шляхом впровадження системи відео-нагляду та «тривожної кнопки». Захід відбудеться у вівторок, 29 жовтня 2013 року о 17:00 у конференц-залі Палацу культури міста Луцька.
Ініціатор проведення круглого столу - Волинський Інститут Підтримки та розвитку Громадських Ініціатив спільно з благодійним фондом «Фундація суспільних інновацій».
Запрошені учасники:
• С. Є. Кравчук – перший заступник Луцького міського голови
• О. В. Гребенюк – начальник управління освіти Луцької міської ради
• П. П. Лавринюк – Президент Волинського Інституту Підтримки та розвитку Громадських Ініціатив
• В. М. Сирота – керівник ПП «Правопорядок»
• голови батьківських комітетів та опікунських рад ДНЗ м. Луцька
• представники НДО
• представники ЗМІ


Запрошуємо до участі у заході
представників ЗМІ, НДО, ОМС та батьків!
Коментарів: 11
Лучанка Показати IP 29 Жовтня 2013 09:19
Це дуже правильно. Тільки б чиновники не завалили таке вкрай наболіле і важливке питання.Тому, що там багато ацікавлених осіб,тому,що завідуючі садками це не випадкові люди, а свої.Так,звичайно, кругом у бюджет, особливо, ні одна випадкова людина не потрапить,там повальна корупція.Школи, бібліотеки кругом своя порука.Ніхто не дивиться ні на освіту,ні на стаж, будь ти поваром і там будеш працювати,лиш би дзвіночок зверху, або сват,кум брат.
Молода мама Показати IP 29 Жовтня 2013 12:55
Це хороша ідея, але чи втілиться вона в реальність, питання інше, що і малоймовірно, бо особливо працівники ДНЗ в цьому малозацікавлені. Тому що їхня роботу буде відкритою і доступною для всіх батьків, а цього вони аж точно не хочуть. Принаймі багато з них 100% будуть проти.
Александр Показати IP 29 Жовтня 2013 14:52
Я не совсем понимаю, куда будет выведен монитор? Кто и с какими полномочиями будет следить за ситуацией в садике? Милиция? Частная охранная служба? Директор садика?
Лучанка мама Показати IP 29 Жовтня 2013 15:12
Насамперед будуть зацікавлені батьки,як виховуються їх дітки. Ну, ніяк не завідуючі садкамм- це не в їх інтересах. А міліції і іншим чиновникм - це по барабану.Буде порушення тоді батьки звернуться у відповідні інстанції,хоча це все мильна булька.Ці інстанції-одна корупція.Рука куру миє.Наша країні-повальна руїна,де баззаконня і свавілля
Bobryk Показати IP 29 Жовтня 2013 18:45
Все дуже добре, але не впевнений що законодавство дозволяє показувати неповнолітніх без згоди їх батьків чужим людям
ТОЖ Показати IP 29 Жовтня 2013 21:54
Мами замість роботи на фірмі будуть постійно в інтернеті за своїм чадом дивитись, і зразу на мобільник виховательці - моєму приділяєш менш всьго уваги. Стережіться, директора фірм, всі працівники в інтернеті, роботу всю прийдеться самому тягти!
Александр Показати IP 30 Жовтня 2013 12:11
Если имеется в виду установка веб-камер, то такое действительно есть в Киеве, но в ЧАСТНЫХ школах и детсадиках. В государственных уч.заведениях такого никогда не будет: никто из учителей или воспитателей не согласится за свою гос.зарплату быть все время "под колпаком у Мюллера". Такое видеонаблюдение "покупается" только соответствующей зарплатой. Иначе поставьте у себя над головой камеру на работе и выведете ее в интернет. А вот "тревожная кнопка" однозначно нужна, как, может быть, и камеры для видеонаблюдения территории (!) охраной (!).
Українець Показати IP 30 Жовтня 2013 18:58
Непогана ідея.Використати ті камери,які здуру використовувались на дільницях.Решту камер встановити в кабінетах ОДА,мерій,в першу чергу-для спостереженням громадян за роботою найнятих ними очільників.Вивести все це в інтернет.Тоді прийдеться цим очільникам свої оборудки вирішувати в туалетах,підвалах,закутках.
Мамочка Показати IP 3 Листопада 2013 19:30
Ідея прекрасна !!!! Як би батьки були більш активні у житті своїх дітей(в садочку та школах)то такі камери були б вже в кожному закладі!!! не бійтесь іти до керівника з якимись ідеями або скаргами !!!!!
Леді Показати IP 5 Листопада 2013 10:57
Ідея просто абсурдна.Ви не задумувались ,що за це все заставлять платити батьків,бо депутати тільки придумують ,а платять за все батьки!!!
тато Показати IP 14 Листопада 2013 17:07
хороша ідея!!!