Світ вражає: Австралія планує посадити мільярд дерев у боротьбі зі зміною клімату
Уряд Австралії має намір посадити мільярд нових дерев у рамках масштабної кампанії, націленої на досягнення кліматичних цілей, визначених Паризькою кліматичною угодою. Уряд передбачає, що проект, який триватиме аж до 2050-го, допоможе позбутися 18 мільйонів тонн парникових газів вже до 2030 року. Це, в свою чергу, цікавий приклад менш технічної відповіді на зміни клімату, пише Уніан з посиланням на Naked Science.
За словами прем'єр-міністра Скотта Моррісона, план, який називається Regional Forestry Hubs, також зможе надати роботу в секторі, що приносить понад 16,4 мільярда доларів національної економії Австралії. Австралія знаходиться на сьомому місці у світі за площею, вкритою лісами: вони займають 17% її поверхні.
"Новини про плани Австралії чудово доповнюють недавнє дослідження, проведене вченими із Швейцарської вищої технічної школи Цюріха, яке показало, що широкомасштабна кампанія всесвітньої висадки дерев може серйозно скоротити світові виділення парникових газів", - зазначає видання.
В інтерв'ю виданню The Independent дослідник з Цюріха Томас Кроутер сказав, що дерева - "наша наймогутніша зброя в боротьбі зі зміною клімату". Мільярд дерев - безумовно, вражаючий початок, але це значно менше, ніж трильйон дерев, здатних підтримати Землю, за підрахунками Кроутера і його колег. "Кожен може взяти участь, - каже Кроутер. - Дерева буквально роблять людей щасливішими в міських умовах, вони покращують якість повітря, води, їжі, обслуговування екосистеми. Це дуже проста й зрозуміла річ".
За словами прем'єр-міністра Скотта Моррісона, план, який називається Regional Forestry Hubs, також зможе надати роботу в секторі, що приносить понад 16,4 мільярда доларів національної економії Австралії. Австралія знаходиться на сьомому місці у світі за площею, вкритою лісами: вони займають 17% її поверхні.
"Новини про плани Австралії чудово доповнюють недавнє дослідження, проведене вченими із Швейцарської вищої технічної школи Цюріха, яке показало, що широкомасштабна кампанія всесвітньої висадки дерев може серйозно скоротити світові виділення парникових газів", - зазначає видання.
В інтерв'ю виданню The Independent дослідник з Цюріха Томас Кроутер сказав, що дерева - "наша наймогутніша зброя в боротьбі зі зміною клімату". Мільярд дерев - безумовно, вражаючий початок, але це значно менше, ніж трильйон дерев, здатних підтримати Землю, за підрахунками Кроутера і його колег. "Кожен може взяти участь, - каже Кроутер. - Дерева буквально роблять людей щасливішими в міських умовах, вони покращують якість повітря, води, їжі, обслуговування екосистеми. Це дуже проста й зрозуміла річ".
Коментарів: 0
Підтвердили загибель військового з Луцька Бориса Кузьмічука
Сьогодні 14:49
Сьогодні 14:49
У Ковелі спіймали п'яного водія за кермом Dodge
Сьогодні 13:43
Сьогодні 13:43
Готували теракт у центрі Києва й хотіли втекти до Росії через Білорусь: затримали двох агентів ФСБ
Сьогодні 13:26
Сьогодні 13:26
Замість газу в трубах – вода: лучанин залишив без газопостачання сусідів з двох під'їздів
Сьогодні 12:53
Сьогодні 12:53
На Волині зникла 26-річна матір трьох дітей
Сьогодні 12:20
Сьогодні 12:20
Премʼєр Британії Стармер оголосив, що йде у відставку
Сьогодні 12:03
Сьогодні 12:03

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.