USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90
Світ вражає: «Бурштиновий» Порошенко - у кабінеті головного міліціонера Волині
У кабінеті начальника міліції Волинської області Петра Шпиги журналісти виявили портрет Президента України Петра Порошенка, виготовлений з бурштину. Про це у Facebook написав журналіст Дмитро Безвербний.

43-річний полковник міліції Петро Шпига був призначений на посаду начальника УМВС України у Волинській області 10 квітня 2014 року наказом міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова.

Зазначимо, вішати портрети президентів — звичай часів СРСР. А під час президентства втікача Віктора Януковича в Житомирі також продавали його портрети з бурштиновим німбом за 1700 гривень, - інформує канал 24.
Коментарів: 8
к Показати IP 15 Серпня 2015 17:34
Майстерно виконаний портрет.
пп до к Показати IP 18 Серпня 2015 21:08
А з шоколаду був би кращий. Принаймні правдивіший.
Ніка Показати IP 16 Серпня 2015 19:01
Рамка звичайна.Портрет дуже схожий на Пашу Лазаренка. Низькопробний, на жаль...
Віктор Показати IP 17 Серпня 2015 16:46
Теж мені новина)) Ну йщоз того, що в кабінеті міліціонер на стіні портрет Президента?! Нічого ганепного чи сенсаційного в цьому небачу.
Вікторія Показати IP 17 Серпня 2015 17:28
Нинішній начальник обласної міліції - найганебніше явище в історії провоохоронців Волині. Я знаю цю історію, тому що повернувся в рідний край після закінчення університету у 1973-му році. Управлінням ВС області керував покійний генерал Голік. Найганебніше явище!!! Були різні, але такого не було. Які часи, такі й начальники.
ДАВНО Показати IP 17 Серпня 2015 18:48
Ми також Вікторія памятаем і знаем як за що і чому він став начальником-? навіть при совдепіі він був би вже 5 раз звільнений : Але якщо фейсбук -міністр злочинець і піда-с то він таких самих і розсталяе -це ні для не е таемницею : Надіемся що скоро ці вистава блазнів закінчиться посадками і звільненям
Діючий Показати IP 17 Серпня 2015 21:14
Згідний такий начальник був би звільнений 10 раз !!! Понабирав собі погане оточення!!! І воно його портить!!!
діючий Показати IP 17 Серпня 2015 21:26
Чому не виконується постанова № 271