USD 39.50 40.00
  • USD 39.50 40.00
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95
Світ вражає: Хто ця 84-річна бабуся, яка у Луцьку підгодовує голубів
«У центрі Луцька можна побачити зворушливу картину, де бабуся годує голубів. Видно що людина дуже добра, бо голуби чекають на неї і як бачать, то злітаються звідусюди, і їдять просто з її рук», - розповідає лучанин Костянтин Семицький.
чоловікові вдалося поспілкуватися з годувальницею птахів. Нею виявилася монахиня схимниця Єва 84 роки.
Автор світлин спробував відтворити усю зворушливість у цій історії, доброту, чуйність і любов.
«Побільше б таких людей на цій Землі. Є чудовий вірш гарної поетеси Тетяни Яровициної, який характеризує дані фото:



Старушка, что кормила голубей

В реке мирской,

бурлящей, многоцветной,

средь полноводья зданий и людей

не удалось остаться незаметной

старушке, что кормила голубей.

...А голуби слетались и слетались

(и было так, наверно, сотни раз),

на крохи те, как нищенки,

бросались и жадно ели старческий запас.

... А женщина, волненье унимая

(ещё чуть-чуть – и сердце подведёт),

глядела виновато, как бы зная:

к своим любимцам больше не придёт.

Стояла долго – молча, неподвижно,

– лаская взглядом стаю голубей.

...А дождь спешил и плакал еле слышно:

он тоже знал и шёл проститься с ней».
Коментарів: 13
Олена Показати IP 28 Липня 2014 00:44
Дуже мила бабуся Обличчя аж світиться)
Віра Показати IP 28 Липня 2014 00:57
Стареньке зовсім, знає цінності життя! Оце приклад доброти та людяності! Подивившись на НЕЇ і її поведінку, самому стає соромно за себе і хочеться стати добрішим!
Макс Показати IP 29 Липня 2014 00:54
Ну так стань, а не хоти быть
надія до Макс Показати IP 29 Липня 2014 11:00
це точно!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
33 квартал Показати IP 29 Липня 2014 01:21
побольше таких приятных статей,фотографу респект за отличные фотографии!!!
Лучанка Показати IP 29 Липня 2014 10:13
Я бачу цю бабусю майже кожен день. Це і є той приклад людяності, доброти, на котрому слід навчати дітей. Коли в нас вирувала навкруги агресія: революції, молодики з палицями в руках і балаклавами на обличчях, коли відчувався вже подих війни, голуби зліталися в певний час на площу і чекали цю стареньку жіночку. І вона приходить, годує птахів і собак, не дивлячись ні на що. Це є дієва доброта, це є та краса людської душі, ЯКА ВРЯТУЄ СВІТ!
Василь Показати IP 29 Липня 2014 10:51
Монашка з жіночого монастиря.
надія Показати IP 29 Липня 2014 11:19
ця бабуся приходить вже не перший рік .і постійно їх підгодовує і в літку і взимку голуби зарання чекають на неї. знаючи що вона прийде .ми торгуємо поряд цілий рік я займаюсь морозивом і новорічною продукцією і нам все видно ми з нею бачимось постійно .цієї зими вона вийшла підгодовувати но птахів не було не злетілись ще. вона лишила пакет з зерном біля нас за палаткою і забула його ми забрали в палатку щоб не змок і тільки вона верталась до нас птахи масово злетілись до нашої палатки знаючи що воно лежить в нас .це дуже хороша людина. як пригощаємо морозивом то вона спочатку зовсім не хотіла в нас брати .і тільки тоді як ми з нею познайомились і розговорились вона взяла в нас. якщо даєш на паличці вона не бере тільки в стаканчику і біле без різних добавок. мотивуючи це тим що воно жирне і вона більшість постить або люди купують в нас то ми вже знаємо що давати МІЦНОГО ЇЙ НА МАЙБУТНЄ ЗДОРОВЯ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ПОБІЛЬШЕ ТАКИХ ЛЮДЕЙ
внучка Показати IP 29 Липня 2014 13:58
Чудові фотографії! Хай живе бабця ще довго довго. А авторам велике дякую, аж щемно на душі
волинь Показати IP 29 Липня 2014 15:24
Приклад усім нам людяності. Вона заслужила в Бога довгий вік життя.
Надія Показати IP 31 Липня 2014 16:34
Нехай Господь дає здоров"я бабусі.
вiктор iванович Показати IP 2 Серпня 2014 01:46
Така бабуся , Дiна Костянтинiвна живе i у нашому дворi в будинку 83-a по вул.Рiвненськiй. Ми дуже поважаемо цю добру жiнку.
Наталия Показати IP 5 Серпня 2014 08:15
Просто фото з життя Луцька - це частинка Луцька! Слава таким людям і фотографу повага найвищого гатунку!