Світ вражає: Китай хоче побудувати першу у світі електростанцію в космосі
Китай збирається побудувати в космосі першу у світі сонячну електростанцію — друга економіка світу прагне зміцнити свої позиції, змагаючись з американською космічною програмою, відзначає TheБабель з посиланням на Bloomberg.
Річний бюджет космічної програми Китаю становить $8 млрд. Китайські вчені вже почали будівництво експериментальної бази в західному китайському місті Чунцин.
Як повідомляється, спочатку вони планують побудувати меншу електростанцію в стратосфері між 2021 і 2025 роками. Вже до 2030 року Китай хоче побудувати на орбіті сонячну електростанцію потужністю 1 мегават і згодом будувати в космосі ще більш потужні електростанції.
Річний бюджет космічної програми Китаю становить $8 млрд. Китайські вчені вже почали будівництво експериментальної бази в західному китайському місті Чунцин.
Як повідомляється, спочатку вони планують побудувати меншу електростанцію в стратосфері між 2021 і 2025 роками. Вже до 2030 року Китай хоче побудувати на орбіті сонячну електростанцію потужністю 1 мегават і згодом будувати в космосі ще більш потужні електростанції.
Коментарів: 0
На Волині прогнозують спекотний тиждень без опадів
Сьогодні 16:28
Сьогодні 16:28
У Луцьку попрощалися з воїном Олександром Іщуком
Сьогодні 15:54
Сьогодні 15:54
Україна атакувала вночі центр космічного зв’язку РФ, а у Воронежі палає завод, що виготовляє деталі до ракет
Сьогодні 15:22
Сьогодні 15:22
Підтвердили загибель військового з Луцька Бориса Кузьмічука
Сьогодні 14:49
Сьогодні 14:49
У Ковелі спіймали п'яного водія за кермом Dodge
Сьогодні 13:43
Сьогодні 13:43

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.