USD 39.60 40.00
  • USD 39.60 40.00
  • EUR 39.70 39.95
  • PLN 9.70 9.86
Світ вражає: Побачити Землю з висоти 158 км. NASA показало політ на ракеті. Відео
360-градусна камера встановлена на ракеті-зонді Terrier-Improved Malemute, яка призначена для вивчення іоносфери Землі. Цю камеру встановили у межах наукового проєкту у партнерстві NASA з коледжами штату Колорадо.

Цей проєкт розробили 50 студентів різних коледжів, щоб надати можливість побачити Землю з висоти польоту ракети. У цьому випадку студенти показали відео, записане на висоті 157 км, повідомляє Фокус з посиланням на SciTechDaily.

360-градусну камеру встановили на ракеті-зонді Terrier-Improved Malemute, призначеній для суборбітальних польотів та вивчення верхніх шарів атмосфери за допомогою встановлених на ній приладів.

У спільному проєкті NASA та навчальних закладів брали участь понад 50 студентів різних коледжів штату Колорадо.

«Мета проєкту полягає в тому, щоб створити відео польоту ракети-зонда. Також у майбутньому подібну технологію можна використовувати для спостереження за розгортанням наукових приладів, розміщених у ракеті», – говорить Джованні Розанова з NASA.

Над проєктом студенти працювали упродовж 2 років. Одним із завдань студентів була розробка системи правильного розташування камери біля ракети, а також розробка системи захисту цієї камери під час зворотного польоту на Землю.

У NASA підтвердили, що студенти впоралися із завданням, і результатом їхніх зусиль стало це унікальне відео.

Подібні ракети-зонди літають дуговою траєкторією на висоті від 120 км і вище. Їх використовують для досліджень атмосфери Землі, а також реалізації наукових проєктів студентами вищих навчальних закладів США.
Коментарів: 0

Додати коментар:

УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.

Система Orphus