USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94
Світ вражає: Подробиці смерті Нігояна у Києві. Слова свідка
Зі слів одного з активістів Євромайдана, який перебував 22 січня зранку на вулиці Грушевського, на його очах убили активіста Сергія Нігояна. Про це пише ЛІГА.Новости.

Свідок розповів, що за декілька хвилин до трагедії він приніс на Грушевського протигази.

"Я бачив, як у нього влучила куля. Підбіг до нього і відразу відніс в санітарну частину. Через 15 хвилин Сергій помер", - розповів активіст.

Він додав, на місці, де потрапили в Нігояна, знайшли кулю калібру 16 мм.

Нагадаємо, 22 січня вулиці Грушевського вбили активіста Сергія Нігояна. Вірменська громада вимагає від правоохоронців знайти якнайшвидше зайти вбивцю.
Коментарів: 8
Остап Показати IP 2 Лютого 2014 21:11
БРЄД. НА МІСЦІ ЗНАЙШЛИ КУЛЮ..... ЯКА ПЕРЕД ТИМ ПРОБИЛА ЩИТ..... ПРИТОМУ В ЩИТУ З СЛІВ "ОЧЕВИДЦЯ" ВЕЛИКИЙ ОТВІР ТОДІ КОЛИ ВХІДНИЙ ОТВІР ЗАВЖДИ МАЛИЙ... А ЩИТА НЕМА БО ВІДПРАВИЛИ НА БІЛОРУСІЮ.... БАЧИВ СЮЖЕТ В ТСН... ЩОСЬ ДУЖЕ ЦЕ ВСЕ ПОПАХУЄ....
очевидцю Показати IP 2 Лютого 2014 23:25
Ти з балістикою хоч трохи знайомий? Ні? То прочитай книжку перед тим. як брехати.
Остап до очевидцю Показати IP 3 Лютого 2014 16:12
Я так а ти?
Любі свині Показати IP 3 Лютого 2014 09:35
Остап перепутав вбивство Нігояна та Жизнєвсього....Буває....
Анонім Показати IP 3 Лютого 2014 10:54
Остап, ти маєш ШПАКА В ГОЛОВІ!!!!!!!!!!!
Остап Показати IP 3 Лютого 2014 19:34
Для сильно розумних.... "Міністерство внутрішніх справ отримало результати експертиз убивств трьох мітингувальників: Сергія Нігояна, Михайла Жизневського та Романа Сеника, що сталися 22 січня на вулиці Грушевського у Києві. Як ідеться в заяві МВС, встановлено, що відстань, з якої постраждалі отримали поранення, становить 2-3 метри. На це, за даними МВС, вказують сліди пороху на їх одязі, ‒ пише Українська правда."