Світ вражає: Рекламні щити на Місяці: Японія вже інвестувала у проект $90 мільйонів
Вже в 2019 році компанії зможуть розміщувати свою рекламу на Місяці.
Токійський стартап Ispace планує запустити власну місію на Місяць в 2019 році та збирається вперше в історії надавати послуги з розміщення реклами на Місяці. Проект залучив $90 млн інвестицій від найбільших компаній Японії, повідомляє Bloomberg, передає Уніан.
Компанія також планує зайнятися розміщенням логотипів на своїх космічних апаратах та ракетах, а також рекламними зйомками у космосі. Успішна посадка на Місяці дозволить Ispace розмістити там рекламні щити. Засновники впевнені, що на це буде попит у корпорацій, які захочуть мати знімки своїх логотипів з Землею на тлі.
Стартап залучив $90 млн інвестицій від найбільших компаній Японії, включаючи Japan Airlines і телевізійну мережу Tokyo Broadcasting System Holdings. Крім того, компанію підтримали і державні структури: корпорація Innovation Network, яка фінансується урядом, стала головним інвестором, вклавши $3,5 млрд. Державний Банк розвитку Японії також інвестував нерозкриту суму.
Після першої "рекламної" місії Ispace планує відправити на Місяць пристрої, які будуть шукати воду. За оцінками компанії, в надрах Місяця є мільярди тонн води, хоча серйозних доказів цього не так багато. У разі успіху «місячна вода» дозволить створити першу автономну людську колонію на супутнику Землі.
Токійський стартап Ispace планує запустити власну місію на Місяць в 2019 році та збирається вперше в історії надавати послуги з розміщення реклами на Місяці. Проект залучив $90 млн інвестицій від найбільших компаній Японії, повідомляє Bloomberg, передає Уніан.
Компанія також планує зайнятися розміщенням логотипів на своїх космічних апаратах та ракетах, а також рекламними зйомками у космосі. Успішна посадка на Місяці дозволить Ispace розмістити там рекламні щити. Засновники впевнені, що на це буде попит у корпорацій, які захочуть мати знімки своїх логотипів з Землею на тлі.
Стартап залучив $90 млн інвестицій від найбільших компаній Японії, включаючи Japan Airlines і телевізійну мережу Tokyo Broadcasting System Holdings. Крім того, компанію підтримали і державні структури: корпорація Innovation Network, яка фінансується урядом, стала головним інвестором, вклавши $3,5 млрд. Державний Банк розвитку Японії також інвестував нерозкриту суму.
Після першої "рекламної" місії Ispace планує відправити на Місяць пристрої, які будуть шукати воду. За оцінками компанії, в надрах Місяця є мільярди тонн води, хоча серйозних доказів цього не так багато. У разі успіху «місячна вода» дозволить створити першу автономну людську колонію на супутнику Землі.
Коментарів: 0
ССО уразили два ключові заводи росіян поблизу Оренбурга
Сьогодні 16:11
Сьогодні 16:11
Сезонне явище: фахівці пояснили, чому після купання у Світязі може виникнути висип і свербіж
Сьогодні 15:55
Сьогодні 15:55
Луцьк попрощався з Героєм Андрієм Максимчуком
Сьогодні 15:39
Сьогодні 15:39
Шукали понад дві доби: на Закарпатті з річки витягли тіло 10-річного хлопчика, якого віднесло течією
Сьогодні 15:05
Сьогодні 15:05
На Волині викрили схему розкрадання коштів при ліквідації ДП «Шахта № 1 «Нововолинська»
Сьогодні 14:49
Сьогодні 14:49
Луцька громада прийняла у власність сім земельних ділянок
Сьогодні 14:00
Сьогодні 14:00
Електропідстанція, ППО та військові аеродроми: українські дрони вночі залетіли до окупованого Криму
Сьогодні 13:43
Сьогодні 13:43
У Луцьку хочуть продати комунальне приміщення на Стрілецькій
Сьогодні 13:27
Сьогодні 13:27


Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.