USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94
Світ вражає: У Донецьку терористи прикували жінку до «стовпа ганьби»
У терористичній "ДНР" жінку, яка підтримує єдину Україну, поставили до "стовпа ганьби". Момент зафіксувало видання The New York Times.

Про це повідомляє з Фейсбуку головред "Новости Донбасса" Олексій Мацука, - інформує Газета.

"Ви це бачили? Це Донецьк. Це 21 століття. Це неонацизм в дії. Це вони себе називають православними??? Людьми??? Жінку прив'язали до стовпа в центрі Донецька...", - пише він.

Коментарів: 8
Аня Показати IP 26 Серпня 2014 11:15
Ото цю непотрыб селыть у нас.Гнати ъх звыдси лопатою
Риторичне запитання Показати IP 26 Серпня 2014 12:14
Ну і хто хвашист?
сірий вовк Показати IP 26 Серпня 2014 13:51
Цю біляву погань вбив би своїми руками.
Коментатор Показати IP 26 Серпня 2014 15:00
Із жінками таким чином поводитися можуть лише недоумки! Це стовп ганьби не для патріотки України, а для тих, хто її там прив'язав. Вони скоро і з дітьми почнуть ось так "воювати" і "боротися".
Кузя Показати IP 26 Серпня 2014 16:34
А никому в голову не приходит, что фото могли быть постановочными? Неужели в подобной ситуации, зная, что вас снимают, вы бы могли ещё и показательно бить кого-то? Да и как фотограф мог оказаться в нужном месте в нужное время, ещё и тогда, когда задействованы только двое людей и их, скажем так, жертва? Это же как удачно надо попасть в нужный момент! Игра на камеру - вот что я вижу. Пресса сейчас очень активно распыляет вражду, причём со всех сторон. Не надо верить всему написанному и показанному.
Корінний лучанин до Кузя Показати IP 26 Серпня 2014 21:33
Я уважно розглянув це фото і теж думаю, що це ПОСТАНОВКА! Удар ногою білявки поза "жертвою" на задньому плані, це просто розиграш ЗМІ для роздмухування ворожнечі!!!
я до Корінний лучанин Показати IP 27 Серпня 2014 07:31
Що б ти казав, якби з тобою такі постановки робили?! Про що говорити, це тупа ненависть до украінців, всього украінського.
Дончанин до Кузя Показати IP 28 Серпня 2014 23:05
это не постановка. постановки все у кисельова. п У Т І Н Х * Й Л О ....