USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90
Світ вражає: ​У Луцьку діє шахрай. Схема

Дорогі Лучани!
Хочу вас повідомити про ЛУЦЬКОГО ШАХРАЯ, а можливо і не лише Луцького. Чоловік розміщує оголошення на сландо і не лише, що здає свою квартиру, з євроремонтом, зі всіма зручностями.
Як говорив, "зробив як для себе, є все необхідне, ціна 1800", але ціну змінює.
Отже, історія в нього така:
Він має якийсь бізнес в Іспанії, і з дня на день збирається туди їхати, а квартиру хоче здати просто щоб доглядали, і якщо на довготривало, то скине ціну.
Отож, назначили йому зустріч, він запропонував на Київському майдані біля Вопака. Я приїхав на 20:00 як домовлялись, дзвоню йому, а він каже, що В НЬОГО ВИСТРІЛИЛО КОЛЕСО І ЩОБ Я ЙОГО ТАМ ЗАЧЕКАВ ПІВГОДИНИ (це його схема така). Я йому перезвонюю через півгодини, а він мені так дуже переконливо розказує історію, як він відправив дві машини з запчастинами на Польщу (чи щось типу того, але суть не міняється), і він свій телефон забув у товарища , лайф. А з київстара, який ніби це номер фірми по запчастинах, і він в нього не поповнений, і починає дуже переконливо просити , щоб саме ви скинули йому кошти на телефон, бо він за 2км за містом, і на тому телефоні  робочому немає більше ніяких номерів, і щоб ви поповнили йому телефон як мінімум на 100гривень, а він приїде і віддасть вам та ще й скине з квартплати.
Після того, як я скинув йому кошти на телефон, він відразу ігнорить мене і відключає телефон, я все таки ще трішки почекав і поїхав додому.
На наступний день коли я до нього дозвонився з іншого номера він просто послав «нах». Ми вирішили ще раз так зробити стосовно квартири, і назначили зустріч (це вже був не я а другий чоловік підставний,щоб він не зрозумів) і він слово в слово розповідає по своїй схемі як вірш!
НІ В ЯКОМУ ВИПАДКУ, НІ ПРИ ЯКИХ БЛАГАННЯХ НЕ СКИДАЙТЕ КОШТИ ЙОМУ НА ТЕЛЕФОН!!!! БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ!!!
ЦЕ НОМЕРИ З ЯКИХ ВІН МЕНІ ТЕЛЕФОНУВАВ 0986407802, 0638853014, 0633893510, 0988473428, 0638853009, 0977006942, 0930434348 Повідомлення писала не одна обманута людина.
Коментарів: 14
Мвліція Показати IP 21 Грудня 2015 22:43
Таким зеки займаються
о Показати IP 22 Грудня 2015 07:31
теж чекали його довго...але гроші не вимагав. казав, шо приїде з якогось села, бо мав там справи. сказали йому ні. може попросив би гроші на бензин скинути))
12345 Показати IP 22 Грудня 2015 07:51
Без лоха и жизнь плоха
123 до 12345 Показати IP 22 Грудня 2015 13:11
З язика зняв. А де ж ви, пане авторе, такі беретеся? Мені, здається, що про розводняк із поповненням вже всі знають((
лучани Показати IP 22 Грудня 2015 08:30
Без лоха жизнь плоха. "Жертви" хотіли нахаляву,тому і попалися. Халява за завжди боком вилазить, ба за все потрібно платити сповна.
надя Показати IP 22 Грудня 2015 13:35
Теж дзвонила по цьому оголошенню. Домовились про зустріч біля "Вопака" на Київському майдані. Одразу зраділа, що встигла практично відхопити класну квартирку по супер ціні!!!( зі слів "власника" квартира з євроремнтом, вся п/т, інтернет, сонячна і т.д.)Але щось мене "дьорнуло" одразу пробити номер тел. в інтернеті. Натрапила на харківський форум, де була описана та ж схема. Ці шахраї виставляють вигадану квартиру в центрі будь-якого міста і ждуть лоха...Тож нікуди не поїхала. У визначений час передзвонює мені той мужик і питає чи я на місці....А я кажу " Ви знаєте, ото начиталась про вас в інтернеті..." і не встигла договорити, як мене просто послали на *уй!!! От так!
коля Показати IP 23 Грудня 2015 14:03
цій байці 300 років, дивно що хтось клює на таке, і ПЕРЕВОДИТЬ НЕЗНАЙОМИМ людям свої кровні гроші.
олег Показати IP 24 Грудня 2015 13:00
лохі ! я дам номер телефону то і на нього переведеш тільки не 100,а 1000-2000,можеш і більше якщо нешкода!
Лучанка Показати IP 24 Грудня 2015 13:22
Нда.... Такі афери дуже часті. А по телефону скільки дзвонять,особливо вночі, і кажуть, що близька людина потрапила в біду,що терміново треба переслати їй кошти. Як ще можна на таке повестися, кругом попереджають.
Вован Показати IP 1 Січня 2016 22:10
Ты ба ; яка падлюка ! Злодiй.
іван Показати IP 13 Січня 2016 20:17
при чому тут халява .просто не треба гроші комусь давати наперед .сім раз відмір а один відріж.тре якусь гарантію мати коли комусь гроші позичати .
іван Показати IP 13 Січня 2016 20:18
при чому тут халява