USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94
Світ вражає: У Рівному Правий сектор побив та принизив прокурора. ВІДЕО
Сьогодні координатор "Правого сектору" в Західній Україні Олександр Музичко (Сашко "Білий") ударив та словесно принизив прокурора Рівненського району Андрія Таргонія, йдеться на сайті http://charivne.info/.


У приміщення Рівненської районної прокуратурі представники "Правого сектору" прийшли через справу вбивства жінки у селі Ставки. Вимагали пояснень.

ОБЕРЕЖНО! У ВІДЕО ПРИСУТНЯ НЕЦЕНЗУРНА ЛЕКСИКА!
Коментарів: 22
Просто Я Показати IP 27 Лютого 2014 15:56
Неврівноважена людина.
лучанин Показати IP 27 Лютого 2014 16:10
І це буде нова влада? Якщо так буде продовжуватись то від такої "поваги" міліція сама розбіжиться і тоді що?
Файна Показати IP 27 Лютого 2014 16:26
Гріх проводити паралель між "кривавою перемогою" Майданівців і ТАКИМИ представниками САМООБОРОНИ.. Таким людям не можна давати влади.. Це за таку НИНІШНЮ владу хлопці життя клали... БидЛЄчє той Музичко! Від таких самооборонівців самому треба оборонятися..!!!
Питання Показати IP 27 Лютого 2014 16:54
Чому колеги Олександра Музичко (Сашко "Білий") не зупинили його?! Виясняти з прокурором треба було якщо були питання, але міг би лексику фільтрувати і руками не махати - і супроводжуючі його мали б притримати, а зараз буде сморід - і є чого. Сашка цього керівники Правого Сектору мають привселюдно попустити - він провокує. Такими були:1) революціонери в 1917-18 р.р. по відношенню до інтилігенції, буржуа і т.д. ("мы ваши университеты не оканчивали") ; 2) поліцаї на службі у фашистів по селах та маленьких містечках. Навіть шапки не зняв. Звертаюсь до думаючого Правого сектору: працювати треба, але стримуйте одне одного, майте гідність і не принижуйте інших. Такий Сашко ще буде смердіти якщо його з організації попросити - бо "поклав душу й серце на революцію", а такі ж Сашки є і у "Беркута".
Оксана Показати IP 27 Лютого 2014 17:01
Вимагаємо негайно реагування. Де цей правий сектор. зхай дасть відповідь, що це за беззаконня!
Майдановец Показати IP 27 Лютого 2014 17:26
Я в шоке ! Да он не адекватный. Ему место не в тюрьме даже,а в психушке .Если в "Правом секторе" будут такие скоты (к тому же он бывший ,известный бандит), придется изменить мне свое отношение к "Правому сектору" и я буду не одинок в этом
Порада Показати IP 27 Лютого 2014 17:51
Правий сектор - якщо це організована структура має відбирати в свою організацію людей, а також мати щось по-типу "Штрафбата" або карцера - бо деякі хлопці "берега не бачать". Це в кожній конторі такі є, але треба на них мати вплив.
Волинянин Показати IP 27 Лютого 2014 18:23
Якщо Правий Сектор не відреагує на це, то за ними закріпиться слава звичайних бандитів і таких як цей Саша Белый, потрібно вже притягувати до відповідальності
Лучанин Показати IP 27 Лютого 2014 19:59
Шо прокуроришка не чекав наших??
Волинь до Лучанин Показати IP 27 Лютого 2014 23:08
ти не лучаний, ти **біл
!!! Показати IP 27 Лютого 2014 20:02
Шановний Генеральний Прокурор України!!! Громадяни України вимагають розібратися з даним бандитом!!! Ваш обов`язок розібратися, бо як такі службові особи можуть захищати державу та громадян, якщо їх неможе захистити держава, від знущання та катування хворих бандитів!!!...
Я вимагаю Показати IP 27 Лютого 2014 20:49
показати це відео на майдані в Києві, Нехай люди побачать,що робиться, і нададуть побаченому правову оцінку.Чи можуть такі люди бути у керівництві? Невже за такі методи роботи віддали життя хлопці з "Небесної сотні"? Він є першим провокатором для насильства, скоро люди боятимуться виходити на вулицю, сьогодні він лається,а завтра почне з автомата стріляти, бо йому щось не сподобається...
Лучанин Показати IP 27 Лютого 2014 21:05
Це відео вже на ВСЮ Росію паказали...
про Показати IP 27 Лютого 2014 22:09
Такі п***ри дискредетують нову владу і цьому треба дати розголос і притягнути козла до криміналу. І взагалі, вже задрала ця махновщина, де кожен, хто захоче, може увірватися в твій дім. Може ще існує якесь правове поле і процедури, чи для Правого сектору закони будуть писати окремо?
Клим Чугункин Показати IP 28 Лютого 2014 07:07
Саша Белый скоро начнет в прямом эфире шмалять ,а не калашом трясти прикрываясь революцией....
Правий Сектор на Пал Показати IP 28 Лютого 2014 09:27
Це беззаконня і стимулювання анархії серед народу. Є встановлений порядок і його потрібно дотримуватись. Завтра цей бандит з 90-х прийде до вашої сім'ї, поб'є та пограбує зі своїми злочинцями, тому що він "суддя" справедливості. В 90-х він викрадав людей та займався рекетом. Така людина подвійних стандартів повинна сидіти за гратами.
він Показати IP 28 Лютого 2014 10:07
поведінка прокурора достойна і заслуговує поваги
НЕЛУЧАНИН Показати IP 28 Лютого 2014 12:04
шкода, що деяка наволоч примазалась до революції. таким хамам місце на тюремній шконці
Толерантна Показати IP 28 Лютого 2014 13:02
Це ще подивіться. http://www.youtube.com/watch?v=XtxbGjkpkF8
музичку Показати IP 28 Лютого 2014 17:38
Виродок, ховайся, тобі хрест.
Хто ти Показати IP 1 Березня 2014 00:50
ФУ ФУ ФУ!!!!! оце наші захисники, аваков походу підніме старі справи) Да да за грішки старі)))
сергій Показати IP 1 Березня 2014 09:53
коли б'ють і убивають затриманих в правоохоронних органах, вішають на них справи, так для показників без відеокамери ситі холені виучені за хабарі і хабарі беручи так до цих негідників потрібно і відноситись. а олександру побажаю заспокоїтись змазати автомат і сховати його в сейф.нові ділки прийшли до влади.