Світ вражає: У Римі під час будівництва метро знайшли будинок віком близько 1800 років
Під час будівництва нової станції метро у Римі робітники виявили стародавній будинок, який датується ІІ століттям. Це перше відкриття такого роду в столиці Італії, відзначають археологи.
Про це повідомляє італійська газета Ansa, передає Hromadske.
Під час буріння свердловини для станції «Амба Арадам» робітники натрапили на залишки будинку, побудованого за часів Імператора Адріана. Ймовірно, це був його маєток.
Будинок розташований поблизу військових казарм, які археологи виявили на цій же станції у 2014 році. За попередніми даними, це були бараки преторіанців, які також датувались ІІ століттям.
Будинок перебував на відставні 3 метри від бараків, його площа складає близько 300 кв. метрів, в ньому було 14 кімнат. Підлоги в будинку були прикрашені мозаїкою з квітковими мотивами, стіни прикрашені фресками і мармуровою плиткою.
Як і казарми, будинок був напівзруйнований. Газета зазначає, що у 271-275 роках у Римі за часів імператора Авреліана побудували нові фортечні стіни і всі будівлі по периметру знесли.
Очікується, що будинок тепер по частинах перенесуть до музею чи іншого місця, де продовжать досліджувати. Робота на станції відновиться після повного демонтажу будинку.
Про це повідомляє італійська газета Ansa, передає Hromadske.
Під час буріння свердловини для станції «Амба Арадам» робітники натрапили на залишки будинку, побудованого за часів Імператора Адріана. Ймовірно, це був його маєток.
Будинок розташований поблизу військових казарм, які археологи виявили на цій же станції у 2014 році. За попередніми даними, це були бараки преторіанців, які також датувались ІІ століттям.
Будинок перебував на відставні 3 метри від бараків, його площа складає близько 300 кв. метрів, в ньому було 14 кімнат. Підлоги в будинку були прикрашені мозаїкою з квітковими мотивами, стіни прикрашені фресками і мармуровою плиткою.
Як і казарми, будинок був напівзруйнований. Газета зазначає, що у 271-275 роках у Римі за часів імператора Авреліана побудували нові фортечні стіни і всі будівлі по периметру знесли.
Очікується, що будинок тепер по частинах перенесуть до музею чи іншого місця, де продовжать досліджувати. Робота на станції відновиться після повного демонтажу будинку.
Коментарів: 0
У Франції поліція під час рейду проти наркоторговців виявила викрадену картину Пікассо
Сьогодні 00:15
Сьогодні 00:15
Лише кожен четвертий американець вважає, що війна з Іраном була того варта. Опитування
23 Червня 2026 23:42
23 Червня 2026 23:42
Смертельна поїздка на Львівщині: власник прокату дав 17-річній дівчині несправний квадроцикл без гальм
23 Червня 2026 23:21
23 Червня 2026 23:21
⚡️Наш Telegram-канал. Оперативні новини з Волині, України і світу⚡️
23 Червня 2026 23:14
23 Червня 2026 23:14
Клуб УПЛ підписав футболіста з Ковеля
23 Червня 2026 23:01
23 Червня 2026 23:01
Медведчуку оголосили підозру у виправданні збройної агресії РФ
23 Червня 2026 22:40
23 Червня 2026 22:40
На Волині дикі кабани витолочили картопляне поле
23 Червня 2026 22:20
23 Червня 2026 22:20
18 днів без зв'язку і зі зламаними ребрами: з Миколаївського ТЦК звільнили шістьох чоловіків
23 Червня 2026 22:00
23 Червня 2026 22:00
На Волині судили патрульного, який вчив водія давати хабарі і просив 250 доларів
23 Червня 2026 21:41
23 Червня 2026 21:41



Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.