Світ вражає: Вітання від колективу луцької медичної лабораторії «Гемо медика»
Колектив луцької медичної лабораторії «Гемо медика» вітає усіх волинян зі святом Миколая та бажає міцного здоров’я і довголіття.

Хай ці дні наповнять ваші серця радістю і світлом.

Хай у ваших оселях панує лише злагода і родинний затишок.



Директор ГЕМО МЕДИКА Луцьк Роман Каліщук
Система Orphus