USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90
Світ вражає: Силовики роздягли активіста та знущалися над ним. ВІДЕО
"Беркут" катує затриманих активістів: голого чоловіка вивели на мороз -10. В Інтернеті з'явився ролик, як Беркут і інші силовики в чорній формі Внутрішніх військ знущаються із затриманого чоловіка на Грушевського. Так на відео "беркутівці" роздягли молодого чоловіка, а потім знімали на відео і фото його оголеного на морозі. Після зйомок його оголеного відправили в автобус. На тілі молодого чоловіка, зокрема на спині, видно величезні синці. Варто відзначити, що зараз на вулиці у Києві стоїть мороз більше 10 градусів. Відео датоване 23 січня.
Хлопець, над яким знущався "Беркут" - доброволець з Четвертої козацької сотні Самооборони. Це Гаврилюк Михайло, написав депутат Андрій Парубій у Facebook.
Зі слів депутата, наразі його знайшли і він перебуває у штабі самооборони Майдану.

Коментарів: 61
Юрко Залупельний Показати IP 23 Січня 2014 18:30
хороший мусор - мертвый мусор...
Анонім до Юрко Залупельний Показати IP 23 Січня 2014 18:49
УРОДЫ !СЛАБАКИ !СЛУГИ НАРОДА ! НЕ ПРОСТО ТАК НОВЫЕ ЗАКОНЫ !БАТЯ ЗАКОНАМИ ЗАЩИТИЛ БЕСПРЕДЕЛ !
Віка до Юрко Залупельний Показати IP 23 Січня 2014 21:47
То просто!,а то всьо не наші!То москалі,не думаюж шо наші беркутці!Так били жорстоко людей!!!І ше спіцом гади пхали йому сокиру в руки шоб то тіпа виглядало так шо то він перший пішов в атаку!!ПОРОЗДЕРАЛА БИ ВСІЇ ЇХ!!!!
Анастасия до Віка Показати IP 24 Січня 2014 22:02
Вика какие москали???причем сдесь они, сейчас украинские беркута , и с внутренних войск мужики и парни молодые 4 курсники которые стоят на майдане, устраивают войну с украинцами. я не считаю что вы правы, Москали откуда ???вы сначала посмотрите новости и будьте больше в курсе дела а потом осуждайте другую нацию..
Крым Показати IP 23 Січня 2014 18:44
Разве это люди, это шестерки ПиРастовские, уроды!!!!!!!
Анонім Показати IP 23 Січня 2014 18:50
До этой секунды было жалко беркутовцев !!!но теперь стыдно за них ! УРОДЫ ! ВЫ НА СТРАЖЕ ПОРЯДКА ! БЕЗПРЕДЕЛЬЩИКИ !ВАС ВСЕХ В ТЮРЬМУ !!!!!!!!МНЕ НАСРАТЬ НА ЕВРОПУ ! НО НА ЭТОТ БЕСПРЕДЕЛ СМОТРЕТЬ НЕЛЬЗЯ !!!БЕРКУТ СВОЛОЧИ !!!!КАМЕННЫЙ ВЕК ...ЗЕКИ В ФОРМЕ БЕРКУТА !
Киев до Анонім Показати IP 25 Січня 2014 19:31
Я хочу Вам відновісти щодо сорому, я проти насиля, звичайно, це не вихід! Інша річ полягає ще у тому, що взагалі є декілька сторін, та істину у наш час знайти дуже складно. Ще я розумію, що такий випадок привернув до себе багато уваги та жалість до протистувальників та агресію на сторону правозахисників. Це факт! Повторю ще раз, я не прихильник такого роду дій, але я можу зрозуміти тих хлопців, той чоловік не приховує що він там якийсь сотник, чи то глава, чи то що, він мав причепність до кидання "коктейлю молотова", і його затримали, можна звичайно уявити, які емоції вирували у тих хлопців, розуміючи, що через цю людину їх солдати опинилися у лікарні з опіками
До Киева до Киев Показати IP 26 Січня 2014 23:03
В ваших словах я вижу оправдание и гитлеру.Откройте глаза!вы же против насилия!15 градусов мороза и он побитый и голый и босый!!!!!!!Диктаторов тоталитарного режима срочно нужно убирать.И если по конкретнее то он оттаскивал забитых до безсознания беркутом людей!!!!!А беркут за такой беспредел ежесуточно зарабатывает по 1000 долларов!
Наталя Показати IP 23 Січня 2014 18:50
Сволота!!!! Уроди!!!
Липины Показати IP 23 Січня 2014 18:50
Это месть, за тех захваченных беркутят которых тащили и избивали по дороге на майдан. Или решили что можете толпой ловить сопляков по киеву объявлять что они титушки и издеваться над ними. Что посеете то и пожнете.
Липины Показати IP 23 Січня 2014 18:52
Кстати это не беркут а внутренние войска
Анонім до Липины Показати IP 23 Січня 2014 19:15
И БЕРКУТ ТОЖЕ !!!!!!
Анонім Показати IP 23 Січня 2014 18:53
ХОЧУ КОММЕНТАРИЙ МВД ! НЕПОСРЕДСТВЕННЫХ НАЧАЛЬНИКОВ ЭТИХ ГОЛУБЦОВ ! НАХЕР ТАКИХ СТРАЖЕЙ ПОРЯДКА 15 ЛЕТ ТЮРМЫ !ЗЛОЧИННЕ УГРУПОВАННЯ !
Аноним Показати IP 23 Січня 2014 18:53
Зеки,переодягнені!!! Уроди!!!
Аноним до Аноним Показати IP 23 Січня 2014 18:57
Вони за все заплатять,уроди!!!!
Анонім Показати IP 23 Січня 2014 19:06
КОЛИ ЗАПЛАТЯТЬ ????НАРОДНИЙ СУД !!!!!КОММЕТНАРІЙ МВД ПО КОЖНІЙ РАНІ !!!!!!!!!!! ЦЕ Ж СЛУГИ ЗАКОНУ ??????????????
гость Показати IP 23 Січня 2014 19:08
Молодцы парни!!!
Анонім до гость Показати IP 23 Січня 2014 19:17
КАКИЕ ПАРНИ ? ГДЕ ПАРНИ ? КРОМЕ ФОШИСТОВ НИКОГО НЕВИДНО ....
Мешканка Київа до Анонім Показати IP 25 Січня 2014 19:46
Я прочитала багато коменрарів і хочу сказати, щодо фашистів у бік беркуту. О то, ви вважаєте, що фашисти "беркут" за дії до чоловіка, наче козака-сотника, так от він, звичайно, його шкода. Але мене просто обурює, що народу не показують всього! якщо вже казати та показувати, так усе як насправді! Те що говорять, що весь Київ проти, та підтримує майдан, це не правда, багато, але навіть не половина, дуже багаго людей з інших міст, зокрема із Западної України. Але я вела не до того. Маленький епізод, який дуже вразив! Ні для кого не секрет, що у Києві зараз палає підпалена шина на вул Грушевського, шини знаходяться буже близько будівель, велика загроза того, що почнеться пожежа, але коли вона почалася і пожежники почали тушти на них градом посипалося каміння, з боку " мирних протестувальників" , а це нормально???коли люди виконували свій обов'язок- рятувати, та запобігти.Про це змовчали, звичайно, а навіщо?! у нас же тільки мітингарі і страждають, це ж над ними знущаються, а вони? Вони ні?
До мешканки Киева до Мешканка Київа Показати IP 26 Січня 2014 21:38
А то что погибло 5 человек на майдане от рук милиции!А то что пропали люди автомайдана безследно!А то что замордовали поиздевались и бросили на морозе человека со Львова и тот погиб.То что безследно пропал лидер автомайдана!И поитогу милиция раздела на морозе его били прыгали на нем и всячески издевались-это нормально?!!!!!!!!!!!!И где искать защиту людям?!!!!!!!!А президент утверждает что силовики действовали в рамка закона???!!!!!!!!Это что за бред!!!А принятые закона 16.01 которые просто ставят человека на колени и затыкают рот для любого выражения недовольства по отношению к власти?Это все ненормально?
lola Показати IP 23 Січня 2014 19:09
це не беркут це сраколизи...і Їх мама має бути стидно за таких синів.....
беркут Показати IP 23 Січня 2014 19:42
в следующий раз яйца оторвем
Анонім до беркут Показати IP 23 Січня 2014 20:20
КОМУ? ЭТО ПЕРЕБОР....
Беркут на нюрнбергск до беркут Показати IP 23 Січня 2014 22:30
Фашистов на растрел!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Мамины сынки!!!!!!!!!!!!Толпой на одного!!!!!!!!!!!!Это великий герой!!!!!Вы мусора вместе взятые-ничто на весах с этим ГЕРОЕМ!!! трусы прогнившие изнутри!!!!!!!!!Бог вам судья!!!!!!!!!!
прохожий Показати IP 23 Січня 2014 20:02
А чего можно ожидать от от тех людей в которых бросают зажигательные смеси,камни,бьют чем не попадя?
Слава Україні ... Показати IP 23 Січня 2014 20:13
Ці недоношені вилупки жовтороті орлята так і не розуміють що в кінці кінців влада їх використає і виплюне.Після цього відео вся інша міліція яка отримує 1800грн зарплатні відвернеться від них.Я впевнений що в рівному бою Михайло любому скоту перегриз би горлянку і напився його крові.Зграя чи стая це демонстрація слабкості ,як таких відбірних дибілів беруть в міліцію .Відгукніться де вас знайти беркутня. За одне втрачене око буде два.
гість Показати IP 23 Січня 2014 20:31
Надоїло дивитися нарізку відео.... а чому ви сучі сини не показуєте... що було перед тим.. цей хлопець тримав в руках суміш Молотова і резинова пуля попала в пляшку...розірвала її і він в мить загорівся..... і Беркут з нього ж зірвав горілий одяг...а вирізали кінець..... і тему тут топчете.... Як все в суспільстві.... однобічність
Анонім Показати IP 23 Січня 2014 20:38
ТАК ЦЕ РЯТІВНИКИ ?????????? А НЕ БАНДИТИ ? ВОНИ ЙОГО СПАСЛИ ??? А СФОТОГРАФУВАЛИСЬ ТАК НА ПАМ"ЯТЬ......
Анонім Показати IP 23 Січня 2014 20:48
БІДА УКРАЇНИ В ТОМУ ,ЩО НЕЮ КЕРУЮТЬ ТІ КОМУ ВОНА НЕ ПОТРІБНА (М.ГРУШЕВСЬКИЙ )
зеник Показати IP 23 Січня 2014 20:48
Джерело «Вестей» серед харківських бійців МВС так прокоментував резонансний відеоролик: "Цього п...а ми виловлювали два дні. Це один із найбільш влучних метальників. Він метав у нас коктейлі Молотова, і багато наших сильно постраждало. Ми його довго вичислювали і врешті-решт спіймали і роздягнули. Він у нас працював "сувеніром" для повчання іншим", - розповів "Вестям" джерело в лавах харківської міліції. Нардеп Андрій Парубій повідомив, що хлопець, над яким знущаються на відео - доброволець з Четвертої козацької сотні. А звуть його Михайло Гаврилюк. http://www.unian.ua/politics/875815-rozdyagneniy-berkutom-aktivist-vje-na-maydani.html
МВС до зеник Показати IP 23 Січня 2014 20:49
МВС України вибачилося за "неприпустимі дії людей у міліцейській формі", що фігурують у скандальному відеоhttp://www.unian.ua/politics/875819-militsiya-pereprosila-za-rozdyagannya-lyudini-na-morozi.html
Українка Показати IP 23 Січня 2014 21:31
Слабі люди!!! Бидлота! Самі нехай познімають свої памперси (бо вже мабуть печуть) і провітряться на снігу.
гость Показати IP 23 Січня 2014 21:54
Интересно! Они с тем, на кого служат, тоже так фотографируються??? Хочу посмотреть!!!
Анонім до гость Показати IP 23 Січня 2014 23:06
НАДЕЮСЬ И С НИМИ ТОЖЕ ТАК СФОТОГРАФИРУЮТСЯ...
Вася Показати IP 23 Січня 2014 23:08
Даунецький беркут 100% ! Одним словом -ЗБОЧЕНЦІ .... !
МАРС Показати IP 24 Січня 2014 00:11
Війна війною, але садизм під цим не приховати! Народ проклинає вас. Рідна мати кляне. Нічого від людей не залишилось.
Дондимон Показати IP 24 Січня 2014 01:15
Ето словили извращенца, которій бегал сам нагишом по улицам с цапкой, не думайте что идиотов майдановцев будет ктото раздевать и снимать на видео и потом отдавать в прессу.
Дондимон Показати IP 24 Січня 2014 01:16
на майдане все со свастикой стоят, разве ето норма?
Дондимон Показати IP 24 Січня 2014 01:19
Беркуту ++++, за их відержку и стойкость защищая Родину
Анонім до Дондимон Показати IP 24 Січня 2014 02:17
Ты парниша видимо слеп.Что б писать какието коменты сразу включи видео и просмотри.А если у тебя не вышло посмотреть видео я тебе раскажу о нем.На нем кучька слабеньких гомиков издеваются над человеком который отстаивает права и свободу своей страны.А тебе совет-перестань быть душевной крысой.от этого для тебя плюсики не как не выростут!!!!!!
костя остен бакен до Дондимон Показати IP 24 Січня 2014 09:07
Такие же издевательства были у фашистов в годы 2-ой мировой. Перкут это не люди
Ліана Показати IP 24 Січня 2014 09:41
Я не вірю що цих виродків родила мати-їх чорт приніс на рогах на нашу біду-будь вони прокляті і все їх покоління-народ їх ПРОКЛИНАЄ!!!
відповідь... до Ліана Показати IP 24 Січня 2014 10:10
а проклинати не потрібно... бо закон прокльонів такий, що повертається тому, хто і проклинає((((((
666 Показати IP 24 Січня 2014 10:09
Смерть смерть и еще раз смерть ментам .Эвреи всех фашистов вылвливали и вылавливают по сей день.Смерть предателям и ментам.
Фрося Показати IP 24 Січня 2014 10:24
Как мать, я их проклинаю, так как у меня есть дети и внуки, страшно, что они будут рядом ходить и дышать с ними одним воздухом!!!
Юрку Залупельному і Показати IP 24 Січня 2014 15:11
Уроди - ті, хто підбурив людей на майдан, які як слухняне стадо туди пішли провітрювати яйця на морозі. А "Беркут" - виконує обовязки, а що провели "беркутята" загартовуючі процедури одному із майданутих, то так йому і треба - нехай знає, як чіпати правоохоронні органи... А Фросічка повинна знати, що прокляття повертаються до тих, хто їх "відправив" у світ... Тож вони і повернуться і до дітей і до внуків... Отоді і буде страшно...
Антиберкут до Юрку Залупельному і Показати IP 24 Січня 2014 16:03
Свободные люди сами вышли на майдан!!!!!!!!"пидбурыты" можно только беркут на такие антидемократические действия!НЕ дай Бог вам пройти такие"загартовуючи" процедуры.Глядя на это видео идею милиции может поддержать только тот человек у которого явно отсутствует совесть и честь.Я просто в шоке от тех кто защищает извергов в погонах!Люди очнитесь!Вас имеют а вы это одобряете!Научитесь стоять ровно а не раком!!!!!!!!!!!БОЛЬШОЕ СПАСИБО ГЕРОЮ КОТОРЫЙ ОТСТОЯЛ СВОЮ ЧЕСТЬ!!!!!
ДОНБАСС Показати IP 24 Січня 2014 19:43
Так сними и надо, майдановцы херовы!!!!! Давно пора их разогнать всех!!!!Сколько можно терпеть это сборище!!!!
Антиберкут до ДОНБАСС Показати IP 24 Січня 2014 21:02
Так в чем проблема?Давай!Пойди на майдан и вырази им свое желание если такой смелый!Посмотри хотя бы одному из них в глаза!Или собери единомышленников как ты.Но боюсь вас даже десяти человек не будет.
ДОНБАСС до Антиберкут Показати IP 30 Січня 2014 23:52
Я бы пошёл, так приказа небыло!! И чё им в глаза смотреть, их бы по "роже" да резиновой дубиночкой.....!!!! А нам и не нужно собирать,как Вы, ТОЛПУ, за нас президент и регионы, и нам этого хватит чтобы протистоять бэндэрам!!!!!!!
Антиберкут до ДОНБАСС Показати IP 31 Січня 2014 13:53
Так ты, по ходу,шестерка нашего презика?ТЫ ПАВЛИК МОРОЗОВ!!!!!!Предатель.Скоро вам прейдет конец.А ты крысенком как был,так им и останешься.До чего же ты докатился))))А дубиночьку засунь себе в попочку-это будет тебе подарочек от нашего президента!))))И радуйся жизни!!!А Россия тебя же первого будет иметь.Впринципе она с тобой это и делала,рас ты такая гнида.
тамтам до ДОНБАСС Показати IP 26 Січня 2014 00:28
Ты даунбасс и этим все сказано. Увы, это диагноз
ДОНБАСС до тамтам Показати IP 30 Січня 2014 23:59
Приедь к нам в Горловку так скажи кому-нибудь!!!
Антиберкут до ДОНБАСС Показати IP 31 Січня 2014 14:15
СИди у себя в Горловке со своим агресивным носом и не жужи!!!!!!!!
Анатолій Показати IP 25 Січня 2014 00:05
Донбасу. Через таких як ти в країні панують олігархічні клани, через таких як ти бідують люди, через таких як ти країна наближається до тоталітарного режиму. Такі як ти продатуть державу москалям. І ти ще смієш називати людей, які стоять на майдані херовими майдановцями? Ти мабуть повністю втратив здоровий глузд.
2 Показати IP 25 Січня 2014 08:20
Таку структуру як Беркут взагалі потрібно ліквідувати
ДОНБАСС до 2 Показати IP 30 Січня 2014 23:57
А кто ж тебя идиота от бандитов защищать будет?? Ты чтоли с вилами!!!! Но так как на майдане уже не будет, там сразу тебя определят куда надо!!
Антиберкут до ДОНБАСС Показати IP 31 Січня 2014 14:06
Донбасс ты не в теме!!!!Иди домой.
яшка Показати IP 25 Січня 2014 14:06
хлопці мвс кого ви захищаете. нехай янукович з азаровим вийде на барикади . слабо.
маша Показати IP 28 Січня 2014 12:30
обидно то ,что принимая бюджет эта сволота все знала и специально увеличила дотации " силовим структурам ", а пенсионерам добавила копейки ....значить регионы все знали...... подмазались к ментам и те теперь отрабатывают бабло ,творят беспредел... или простое совпадение????