USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

«Рускіє в Лондоні!»: син Порошенка в клубі заспівав з російським репером Face. Відео

24 Лютого 2020 14:27
Під час виступу відомого російського репера Face в Лондоні помітили сина колишнього президента України Михайла Порошенка.

Відео опублікував нардеп від фракції «Слуга народу» Олександр Дубінський. На ньому видно, як хлопець, схожий на Михайла Порошенка, піднявся на сцену, після чого Face прокричав «росіяни в Лондоні!». У юнака на відео дещо порушена координація рухів, ймовірно він був напідпитку.

«Тим часом, чоловік схожий на сина Порошенко повідомляє нам про те, що росіяни в Лондоні. Концерт репера Face 21.02», – написав Дубінський акцентуючи, що Порошенко-молодший співав у клубі в день, коли в Україні вшановують пам'ять Небесної Сотні, розстріляної на Майдані.

На самому відео Face піднімає на сцену юнака і дає йому в руки мікрофон, після чого обидва скачуть перед шанувальниками під музику. Спочатку відео з'явилось в низькій якості, проте згодом юрист Андрій Портнов опублікував ролик з іншого ракурсу, на якому чітко видно, що на сцені співає саме Порошенко-молодший.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 35
124 Показати IP 24 Лютого 2020 14:56
Не схожий, а син циніка, брехуна, злодія і вбивці.
Юрко Градовський Показати IP 24 Лютого 2020 21:14
Треба додати, що Гоша Рубчінкій, про якого співає син Порошенка - це популярний російський дизайнер, який у своїй першій колекції головними символами зробив ведмедя і двоголового орла з автоматами. Саме Рубчинський ввів в моду в світі на російські написи на одязі.
Анонім Показати IP 24 Лютого 2020 22:11
Все объясняется очень просто: украинцы в Ервопе имеют репутацию хуже, чем у цыган, поэтому украинцы в Европе представляются русскими
Я до Анонім Показати IP 25 Лютого 2020 10:25
У русских, конечно, репутация хорошая....злоупотребляете?
Железний занавес хот до Анонім Показати IP 26 Лютого 2020 00:09
Хіба не навпаки? Ти закордони не переплутав? Реальний з вигаданим Кісельовом-Соловйовом?
Всезнайко Показати IP 24 Лютого 2020 22:17
Щось порохоботи притихли в соцмережах...
Лучанин до Всезнайко Показати IP 25 Лютого 2020 16:23
Тобі пора на процедури. Санітари обшукалися.
АнтиМоскаль Показати IP 25 Лютого 2020 01:07
Ой, а вата і рагуль ніяк не заспокоються. У вас що, Порошенко головного мозку?)
Сергій Показати IP 25 Лютого 2020 01:38
Так зробив справжній патріот сина подалі,а ви ідіть захищайте неньку
Все складно у житті до Сергій Показати IP 26 Лютого 2020 00:10
Тому більше не президент
Кім Показати IP 25 Лютого 2020 06:57
А хто такий михайло порошенко?
Андрей Показати IP 25 Лютого 2020 07:15
Друзья, давайте также констатируем, что сын Порошенко развлекался на российской вечеринке не просто на какой-то день Нептуна, а прямо на шестую годовщину массовых убийств на Майдане, когда его циничный папа с пафосом и трагическим видом выдавливал на месте преступления слезы из своей воровской голо
Лицимір недруг до Андрей Показати IP 26 Лютого 2020 00:13
Що робили у цей день ці гнівні викривачі слухача російської музики? Бокали за беркут піднімали небось...
Ігор Показати IP 25 Лютого 2020 07:29
Армія, Віра, Мова.
Анонім до Ігор Показати IP 26 Лютого 2020 12:17
повторюймо знову і знову...
Хідео Кодзіма Показати IP 25 Лютого 2020 10:58
СЛАВА УКРАЇНІ - ГЕРОЯМ СЛАВА ! челядь та холопи просто заздрять нашому патріоту томущо "не видели шикарной жизни"
Ціна Показати IP 25 Лютого 2020 11:22
Тата з дідом за грати і всі награбовані кошти повернути державі забрати підприємства а синок нехай собі танцює як і всі люди тільки без грошей
Таня до Ціна Показати IP 25 Лютого 2020 13:15
Смішно.
Анонім до Ціна Показати IP 26 Лютого 2020 00:16
Повернути- продати знову і зарплати по півмільйона Лещенку. Перетікання статків між слухачами репера Путіна, а нам роль підтримувати то одних таких то других таких пропонують.
Ната до Ціна Показати IP 27 Лютого 2020 16:09
Сын Порошенко танцевал, а Зеленский недополучил в бюджете 50 млрд
Face Показати IP 25 Лютого 2020 11:32
Разом нас багато, нас не полати, Злодії мають сидіти у тюрмах, Почую кожного, Жити по новому, Революція пройшла в головах, Армія Мова Віра... І так вже 20 років лохів розводять.
Westland Показати IP 25 Лютого 2020 12:35
Дубинський - це поширив у ФБ. А потім Портнов написав у соціальних медіа. Люди, мають сумніви. Порох, типу патріот . Мова, віра, держава. Має тб канали: 5 і Прямий. Але, жодна гнида, яка стріляла по людях на Майдані 2013-14 рр. не була покарана Рошеном і його колегами.
До westland Показати IP 25 Лютого 2020 13:08
Так вде друга весна на носі, що там з посадкою?
Ціна Показати IP 25 Лютого 2020 17:03
Це новий репер махась іуда Порошенко батя он який патріот плаче сльози пускає за Україну переживає а синок з москаликами співає що його той народ він мажор на вкрадених Петьою грошах Зеленський пора їх САДЖАТИ а їх грішми бюджет наповнювати вони ж їх не заробили а вкрали
Питання до Ціна Показати IP 26 Лютого 2020 00:21
Цікаво завжди а що вам з того бюджету?
Антипорошенко Показати IP 25 Лютого 2020 17:09
Це той самий синуля експрезидента, який колись фоткався у толстовці із надписом "Russia" та не зміг пояснити журналісту, чому він не розмовляє українською мовою. От вам і патріотизм у сім'ї Порошенка та відповідь на питання чому люди проголосували за Зеленського.
Анонім до Антипорошенко Показати IP 26 Лютого 2020 00:19
Справді справами компенсувати недолік відсутності прикладу виховання у сімї Порошенку не довелось.
Гнида Показати IP 25 Лютого 2020 20:36
В кожній сім'ї є виродок. Можливо, у вашій - ви.
ОМАГАД! Показати IP 25 Лютого 2020 21:20
Ги.. 1 - фейс - явно не рашист. Кому цікаво - ознайомтеся з творчістю. 2 - зелебоби, шо порох шо його син - вже не актуально. То може поговоримо про зашквари зе? Де посадки медведчуків/портнових? Де кінець війни? Де ЗП в 4000$? Де порядок і кінець бідності? Чи може ціни на комуналку порівняєм за 2018 - 2020 роки?
Гражданин до ОМАГАД! Показати IP 26 Лютого 2020 03:50
А может сравним оплату коммуналки и курс доллара за 2012-2016 год?
Хтлр до Гражданин Показати IP 26 Лютого 2020 09:11
А може ти це питання пуйлу задасиш?
Не найгірший гріх Показати IP 25 Лютого 2020 23:55
Російські слуги тицяють пяним родичем під російську пісню. Хм.
Кост Показати IP 26 Лютого 2020 01:15
У вони якого ху.. там робили???
Усі політики - л#₴но Показати IP 26 Лютого 2020 06:19
Я Порошенка не люблю, не порохобот і багато чого йому та його владі не пробачу... Але - Дубенський? Серйозно?))) бородата почвара, якій "Слава Україні" не подабається, зате хрюшепьосікі Гужва, Портнов та пєтуШарій подобаються?) це теж саме, якби чекатіло почав би волати "який же поранень той джек-потрошитєль! ". Дубенський, хєх!)
Хідео Кодзіма до Усі політики - л#₴но Показати IP 26 Лютого 2020 11:09
Да что черт возьми ты такое несешь.....