USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

У Луцьку невідомі обстріляли консульство Польщі

29 Березня 2017 07:55
Невідомі стріляли в приміщення Генерального консульства Польщі у Луцьку, що на вулиці Дубнівській, 22б цієї ночі, інформує Волинь24.

У даху приміщення консульства – дірка, вікно під цим місцем розбите.

Цілилися у крайнє вікно з боку вулиці Глушець.

Напад стався десь близько 00:30. Консул розповів поліції, що охоронці приміщення почули вибух.

Судячи з величини отвору в даху, припускають, що стріляли з гранатомета чи якогось іншого «серйозного озброєння».

Віце-консул Кшиштоф Савіцкі підтвердив, що вночі хтось стріляв в приміщення консульства. Втім, повідомив він, ніхто, слава Богу, не постраждав.

На місці працювали правоохоронці. Був начальник ГУНП в області Петро Шпига.

01:54

У вікнах консульства горить світло. Там працює слідчо-оперативна група.



02:03

Як стало відомо, приміщення, куди цілили зловмисники, - службове, і на момент пострілу там нікого не було. Сім’я консула мешкає у іншому крилі будівлі. Приміщення охорони – поверхом нижче.

Вибух був достатньо сильним: від нього спрацювала сигналізація Кредобанку. Окрім того, його було чути навіть в районі села Боратин.

02:09

«Стріляли неприцільно або невміло. Може бути, що з метою якогось попередження або провокації», - прокоментував представник правоохоронців у неофіційному коментарі.

02:16

Територія консульства оточена патрульними. У приміщенні працюють представники СБУ та слідчо-оперативна група поліції.



02:50

Оператор на автозаправці, що поряд з консульством, розповів: «Десь близько 00:12 я почув сильний вибух. Хлопок такий, ніби лопнуло колесо в фурі. Але сильніший. І тут же я побачив білий спалах у вікні консульства. Як блискавка, але довше».


Фото за станом на ранок - 29 березня:

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 23
123 Показати IP 29 Березня 2017 08:12
А где Ростов и Кастрюлька, опи*диваете таварищи. Ах да, запой есть запой. Традиция.
петька до 123 Показати IP 29 Березня 2017 08:38
Крутяк
маха до 123 Показати IP 29 Березня 2017 09:10
вони на 9 -00 на роботу ходять.
321 до 123 Показати IP 29 Березня 2017 08:34
Таварищи в рашці! А ти проплачений забуханий росейській троль.
Гость Показати IP 29 Березня 2017 08:40
Что гадать-то. Какие-нибудь местные черти, а-ля Кононовичи, получили пару серебрянников за провокацию. "Русский мир" не получится - вот и гадят по-мелочи.
4н6 Показати IP 29 Березня 2017 08:59
Цікаво які версії будуть? Рука Кремля чи самі. себе обстріляли?
Вася до 4н6 Показати IP 29 Березня 2017 09:56
Особисто Путiн, я бачив !!!
уууу))))) Показати IP 29 Березня 2017 09:05
Я чула, подумала, що гримить)))
1312 Показати IP 29 Березня 2017 09:34
АХАХАХАХАХА!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Влодек Показати IP 29 Березня 2017 09:50
То зробив Дмітрій Анатолійович,а у Владіміра Владіміровіча на той час є алібі він скло бив у Сбєрбанку.
7654 до Влодек Показати IP 29 Березня 2017 10:42
Ахахахахахахаха норм
абырвалг Показати IP 29 Березня 2017 09:52
Точно Путин,больше некому
укр Показати IP 29 Березня 2017 10:17
украіна-цє європа
Марія Показати IP 29 Березня 2017 10:21
Це довбані активісти,націоналісти на чолі з недобитком парасюком,вже пора з ними потроху закінчувати,як свого часу закінчили з сашком білим у Рівному,оце по європейські ,ну якщо СБУ і цей раз нічого не зробить,то боюсь що єдиний правильний вихід провести контр терористичні операції по всій країні,і жорстко покарати всіх хто не поважає ні Закон ні Президента ні звичайних громадян ,які зробили свій вибір на користь Європейського майбутнього України
Вася до Марія Показати IP 29 Березня 2017 10:42
Шановна, Марiя, читайте вище, вирiшили ж вже- Путiн- значить Путiн !
Коза до Марія Показати IP 30 Березня 2017 09:29
Націоналістам поляки не потрібні. Вони по них не стріляють. Шукайте кому вигідно. Напружтеся і подумайте трішки ;)
ОБЕРЕЖНО!!! Показати IP 29 Березня 2017 10:45
ПРОВОКАТОРИ.
Волиняни н Показати IP 29 Березня 2017 11:00
Хулиганы
Luchanyn Показати IP 29 Березня 2017 12:10
Посольство выдавало визы украинцам нa работу в польше - чтобы те могли прокормить свои семьи. это какими надо быть д*билами !!! чтобы его взорвать ?
Кріпшек Показати IP 29 Березня 2017 12:17
нічого не завдали, сциклиа спроба, то значить самі поляки і замутили. аби безвізу не робити!
Йван Показати IP 29 Березня 2017 12:19
може бути й польський слід - кому вигідно!!! добре руки гріють на візах! і супутніх мутках
Йой Показати IP 30 Березня 2017 09:34
Ганьба поліції, як так що б європейському місті Луцьк стріляли з гранатомета в XXI столітті ??? Де вони були , де порядок, де відеокамери нагляду ???
Житомир Показати IP 30 Березня 2017 10:34
Це за те що вони так погано працюють і за їхній поганий сервіс. Люди місяць на чергу стати не можуть, місця для реєстрації продають самі ж консули, короче одна корупція. А тепер може будуть боятись і запрацюють на совість.