USD 28.30 28.40
  • USD 28.30 28.40
  • EUR 33.13 33.40
  • PLN 7.27 7.35

Україна відмовилася визнавати легітимність Лукашенка

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба заявив, що «інавгурація» Олександра Лукашенка не означає визнання його легітимності на посту президента.

Про це він повідомив у Twitter.

«Україна ніколи жодним чином не втручалася у внутрішні справи Білорусі і завжди підтримуватиме білоруський народ. З огляду на хід виборчої кампанії у Білорусі та подальші події, сьогоднішня «інавгурація» О. Лукашенка не означає його визнання легітимним главою Білоруської держави», – наголосив Кулеба.

Однак Кулеба переконує, що Україна жодним чином не втручатиметься у внутрішні справи Білорусі.

Попри масові протести у Білорусі, Лукашенко 23 вересня таки вступив на посаду президента Білорусі. Інавгурація відбувалась таємно у Палаці Незалежності.

Усі провладні телеканали Білорусі у час інавгурації транслювали серіали. Це суперечить білоруському законодавству, адже церемонія повинна транслюватися по республіканському телебаченню і радіо.

Після інавгурації обурені білоруси вийшли на акції протесту. ОМОНівці жорстко відтісняли колони людей з центру, мітингарі почали розбігатись. Водночас силовики били та затримували людей. Вони заштовхували протестувальників в автозаки.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Реклама
Loading...
Коментарів: 9
Історія Показати IP 24 Вересня 2020 09:00
Нічого дивного. Думки васалів не можуть не співпадати з думками сюзеренів......
123 до Історія Показати IP 24 Вересня 2020 09:39
Сам ти васал!
Лучанин до Історія Показати IP 24 Вересня 2020 09:41
Тебе люмпена забули спитати
Луцьк Показати IP 24 Вересня 2020 10:10
"Однак Кулеба переконує, що Україна жодним чином не втручатиметься у внутрішні справи Білорусі." Не визнання виборів - це і втручання у внутрішні справи. На підставі чого вибори визнаються не дійсними? Згідно якого закону. Бо якийсь відсоток вирішив "помайданити"? Коли в США "майданять", то чому Україна тихенько мовчить в кулачок, а не публічно щось визнає чи не визнає?
українець Показати IP 24 Вересня 2020 10:12
А думку України питав взагалі, хтось? Чи, як вискочка, міністр вирішив підлизнути бігом? Сидіть тихенько і мовчіть, білоруси самі розберуться!!!
ВІРУС Показати IP 24 Вересня 2020 10:26
ЯК ДРІБНА ШАВКА СУСІДА ЗА ШТАНИНУ ХАПАЄ.
Анонім Показати IP 24 Вересня 2020 10:41
європі ми не потрібні з росією війна ще з білорусами посваріться. вже б мовчали б . з огляду на те що це наші сусіди і нам з ними жити промовчали б культурно. і вигоду свою шукали а не піддакували
777 Показати IP 24 Вересня 2020 11:08
Очередной раз лизнул кулеба попец хозяину. Может кредит дадут или конфету хотя бы.
иван борисов Показати IP 24 Вересня 2020 11:30
Розкажи, краще, як з ляхами в Любліні Білорусь ділив?