USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Україна відмовилася визнавати легітимність Лукашенка

24 Вересня 2020 08:14
Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба заявив, що «інавгурація» Олександра Лукашенка не означає визнання його легітимності на посту президента.

Про це він повідомив у Twitter.

«Україна ніколи жодним чином не втручалася у внутрішні справи Білорусі і завжди підтримуватиме білоруський народ. З огляду на хід виборчої кампанії у Білорусі та подальші події, сьогоднішня «інавгурація» О. Лукашенка не означає його визнання легітимним главою Білоруської держави», – наголосив Кулеба.

Однак Кулеба переконує, що Україна жодним чином не втручатиметься у внутрішні справи Білорусі.

Попри масові протести у Білорусі, Лукашенко 23 вересня таки вступив на посаду президента Білорусі. Інавгурація відбувалась таємно у Палаці Незалежності.

Усі провладні телеканали Білорусі у час інавгурації транслювали серіали. Це суперечить білоруському законодавству, адже церемонія повинна транслюватися по республіканському телебаченню і радіо.

Після інавгурації обурені білоруси вийшли на акції протесту. ОМОНівці жорстко відтісняли колони людей з центру, мітингарі почали розбігатись. Водночас силовики били та затримували людей. Вони заштовхували протестувальників в автозаки.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
Історія Показати IP 24 Вересня 2020 09:00
Нічого дивного. Думки васалів не можуть не співпадати з думками сюзеренів......
123 до Історія Показати IP 24 Вересня 2020 09:39
Сам ти васал!
Лучанин до Історія Показати IP 24 Вересня 2020 09:41
Тебе люмпена забули спитати
Луцьк Показати IP 24 Вересня 2020 10:10
"Однак Кулеба переконує, що Україна жодним чином не втручатиметься у внутрішні справи Білорусі." Не визнання виборів - це і втручання у внутрішні справи. На підставі чого вибори визнаються не дійсними? Згідно якого закону. Бо якийсь відсоток вирішив "помайданити"? Коли в США "майданять", то чому Україна тихенько мовчить в кулачок, а не публічно щось визнає чи не визнає?
українець Показати IP 24 Вересня 2020 10:12
А думку України питав взагалі, хтось? Чи, як вискочка, міністр вирішив підлизнути бігом? Сидіть тихенько і мовчіть, білоруси самі розберуться!!!
ВІРУС Показати IP 24 Вересня 2020 10:26
ЯК ДРІБНА ШАВКА СУСІДА ЗА ШТАНИНУ ХАПАЄ.
Анонім Показати IP 24 Вересня 2020 10:41
європі ми не потрібні з росією війна ще з білорусами посваріться. вже б мовчали б . з огляду на те що це наші сусіди і нам з ними жити промовчали б культурно. і вигоду свою шукали а не піддакували
777 Показати IP 24 Вересня 2020 11:08
Очередной раз лизнул кулеба попец хозяину. Может кредит дадут или конфету хотя бы.
иван борисов Показати IP 24 Вересня 2020 11:30
Розкажи, краще, як з ляхами в Любліні Білорусь ділив?