USD 39.00 39.35
  • USD 39.00 39.35
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

17-річний хлопець – у лікарні: у Луцьку в будинку розірвався обігрівач

28 Січня 2022 16:38
У Луцьку в будинку розірвався обігрівач, поруч знаходився 17-річний хлопець, який від полум’я отримав травми.

Про це Інформаційному агентству Волинські Новини стало відомо з власних джерел.

Надзвичайна подія трапилася 25 січня в одному із будинків на вулиці Софії Ковалевської. Зазначається, що постраждалий від вибуху калорифера отримав важкі травми. Його швидкою госпіталізували у відділення реанімації.

Інформацію підтвердили у пресслужбі ГУНП у Волинській області, правоохоронці зазначили, що хлопець, щоб зігрітися, накрив калорифер ковдрою. Обігрівач від нагріву вибухнув. Поряд стояв балон з піною, який теж від температури розірвався.

Хлопець отримав тілесні ушкодження та був доставлений у лікарню. Відомості зареєстровані в ЄО.

Мар'яна ТАРАСЮК
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
санітар Показати IP 28 Січня 2022 17:02
Це ж треба бути таким дурнем в сімнадцять років!!! Накрити обігрівач ковдрою?!.. Внаслідок чого була досягнута висока температура. Треба судити вчителя, який навчав його фізики. Співчуваю.
Упс до санітар Показати IP 28 Січня 2022 17:53
Вчителя,але мовника,бо на всіх обігрівачах пише щоб не накривати..,і в інструкції теж таке пише
До санітара Показати IP 28 Січня 2022 17:40
До чого тут вчитель?
Анонім до До санітара Показати IP 28 Січня 2022 18:16
До того, що ти - олень, тунець.
вчитель до Анонім Показати IP 28 Січня 2022 21:46
олень,тунець...Проблеми зі словарним запасом?
Нострадамус Показати IP 28 Січня 2022 18:28
От вам i ЗНО...
123 Показати IP 28 Січня 2022 19:36
От вам i ЗНО... Молодь просто не знае елеменарних речей!... I про телефони, i про калорифери... На уроках з ОБЖ "курили бамбук"!..
V Показати IP 28 Січня 2022 20:58
Позамовкайте вже, ВУмніки тут позбігались. Типу дорослі дядьки з тЬОтками не роблять таких побутових тупостей, що диву даєшся, через які травмуються, гинуть і наражають на небезпеку інших. Поспівчували б краще та побажали одужання хлопцю. Чи ви всі і ваші діти застраховані від біди? Це ж як він бідний мабуть змерз, що аж так хотів зігрітись. Всі всюди економлять той довбаний газ. Щоб ті хто встановив такі ціни, самі мали такі доходи щоб зігріватися таким чином((