USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.71 9.93

22 тисячі майже за пів дня: лучани активно користуються е-квитком

11 Грудня 2019 12:27
За сьогодні за станом на 12 годину у громадському транспорті Луцька здійснено понад 22 тисяч транзакцій, пише Луцька міська рада.

Нагадаємо, 11 грудня громадський транспорт Луцька запрацював відповідно до програми впровадження автоматизованої системи оплати проїзду. Так, відсьогодні на усіх тролейбусах та автобусах, які працюють на міських маршрутах, встановлено валідатори, системи GPS-моніторингу, системи автоматичного сповіщення пасажирів, системи відеоспостереження. Пасажир, зайшовши у громадський транспорт, може розрахуватися за проїзд за допомогою електронного квитка чи мобільного додатку.

Станом на 12 годину у транспортних засобах зі встановленими валідаторами здійснено транзакцій з оплати проїзду:

КП «Луцьке підприємство електротранспорту» – 18 428 транзакцій;

ТОВ «АТП-Луцьк» автобусний маршрут № 23 – 142 транзакції;

ТзОВ ВТП «Санрайз» ЛТД автобусні маршрути №№ 1, 2, 8, 10, 12, 17, 22, 22а – 3 628 транзакцій;

ФОП Тимощук М.С. автобусний маршрут № 31 – 415 транзакцій.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ПЕРШИЙ ДЕНЬ ВАЛІДАТОРІВ У МАРШРУТКАХ: ЯК У ЛУЦЬКУ ПРАЦЮЄ ГРОМАДСЬКИЙ ТРАНСПОРТ

Луцька міська рада висловлює вдячність лучанам, які активно користуються електронним квитком та з розумінням віднеслись до ситуації, яка сьогодні виникла з громадським транспортом. Впровадження системи АСОП є вимогою закону та часу.

Міська рада дякує активним громадянам, які об’єдналися у групи в соцмережах та месенджерах й підвозять один одного власним автотранспортом на роботу та навчання.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 31
Лучанин Показати IP 11 Грудня 2019 12:39
а тепер запитання до ЛПЕ чого ви постійно збиткові, при такому потоці пасажирів, де ремонт тролейбусів, де новий транспорт?
Читач до Лучанин Показати IP 11 Грудня 2019 13:04
Бо практично всі там пільговикі
Анонім до Лучанин Показати IP 11 Грудня 2019 13:14
ви не думали що це сьогодні "аншлаг" такий в траліках? чи ви кожен день забиті пасажирами тролейбуси бачите? і порахуйте що десь 40% пасажирів - пільговики
123 до Лучанин Показати IP 11 Грудня 2019 13:15
Ну так немає маршруток, і тролейбусами почали їздити усі, а не лише пенсіонери які не платять
Вячеслав до Лучанин Показати IP 11 Грудня 2019 17:48
Потік великий, але 90% пенсіонери та пільговики ....
Пильний Показати IP 11 Грудня 2019 12:41
статистика доводить, що маршрутки перевозять малу кількість людей, зате від них - сморід, затори, проблеми. Купіть більше великих автобусів та тролейбусів, а маршрутки викинути.
луцький Показати IP 11 Грудня 2019 12:42
Де у додатку система GPS мніторингу? Прослідкувати рух тролейбуса, автобуса неможливо!!! Навіщо обманювати?!
К.лучанин Показати IP 11 Грудня 2019 12:51
Це дуже мала цифра! І говорити ,що " активно" - не треба! А скільки було запізнень на роботу, хто рахував? А моральна і матеріальна шкода нанесена лучанам від недолугих рішень міськради?
Анонім до К.лучанин Показати IP 11 Грудня 2019 13:15
Це недолуги рішення перевізників,які нехтують прогресом.
К.лучанин до Анонім Показати IP 11 Грудня 2019 14:01
Та при чому тут прогрес коли недолуга міська влада створила такий безлад. Просто треба на певний період ( на півроку , рік) дати альтернативу в оплаті проїзду!!Так , як робили в інших містах. В тому Луцьку все не по-людськи! Будьте певні , перевізники погодилися б на такий крок! Якщо влада планує до квітня купити 30 тролейбусів, то могли до цього терміну , щоб не було колапсу, дозволити плату готівкою. Було б тільки бажання влади, а ні, не хочуть йти на компроміс- роблять тільки зле людям . Ну чому, питається, у нас така влада. В Італії, теж вповаджені е-картки, але також є і оплата готівкою, є і проїздні квитки. І це розумний підхід!!! В нас людей заганяють в стійло, що не роблять -все виходить КПРС! Ну така хвороба у чиновників.
БУБУ до К.лучанин Показати IP 11 Грудня 2019 15:10
Та не влада створила те що сталося.Це створили перевізники. Вони не змогли перебудуватися на нове мислення. Перевізники, таким чином, показали себе особами старої совдеповської підпільної генерації. Вони бажають старими методами досягнути нових прибутків.
Анонім до БУБУ Показати IP 11 Грудня 2019 16:01
Міська влада не змогла залучити додаткові маршрутки, Не змогла забезпечити рух тролейбусів за графіком, а от гроші за карточки зібрати змогла і випустити платний додаток змогла і проблеми створити жителям - змогла.
Т_лучанин до БУБУ Показати IP 13 Грудня 2019 14:28
Яке нове мислення. Ви розумієте що із цією системою вони будуть віддавати % сітікарду, і натомість зарплатня у водіїв буде набагато нижча.
Лена Показати IP 11 Грудня 2019 13:03
Був і збій. Два рази прикладали картки хотілось би впершу чергу ремонт маршрутків і гарне ставлення
Мешканка до пильний Показати IP 11 Грудня 2019 13:10
скрізь немає тролейбусної лінії і що робити тим людям. Тим паче що 20.00всі тролейбуси в депо. А люди працюють і до 22.00.чекайте ще немає морозу побачимо що далі будуть робити траліків або пропаде світло наприклад в час пік.
Анонім Показати IP 11 Грудня 2019 13:21
Перевізники,які не встановили валідатори-це інородне тіло в Луцькій міській громаді.
Т_лучанин до Анонім Показати IP 13 Грудня 2019 14:31
Ні. Вони підприємці. І їм не зовсім вигідно платити якомусь сітікарду.
Ккк Показати IP 11 Грудня 2019 13:46
А все це зроблено для того шоб більше податків дерти ненажерливим. Це сама основна ціль Асоп
Andrew до Ккк Показати IP 12 Грудня 2019 07:07
А хіба не потрібно платити податки?
Остап Вакарчук Показати IP 11 Грудня 2019 13:54
З великими автобусами та тролейбусами на міських дорогах Луцька виникнуть затори та ДТП. Невже не ясно, що місто дуже мале, дороги ніхто не реконструює, вони у такому ж стані які були при Радянському Союзі. Ну візьміть зараз та по проспекту Волі пустіть великі тролейбуси та автобуси. І що буде. Скажіть мені де в Луцьку крім вулиць Набережна та Гнідавська, ще зробили та реконструювали дорогу. У Луцьку за 30 років з часу незалежності нашої країни в цьому напрямку роботи ніхто палець о палець не вдарив.
Їван до Остап Вакарчук Показати IP 11 Грудня 2019 14:06
А ви хочте сказати, що оті маршрутки не створюють заторів? Та подивіться, що робиться в час пік, і не тільки. Один на одного лізе, підрізає, ще й стукнути когось умудряється, рахуючи здачу за кермом. Повірте: прибрати маршрутки, а замість них випустити з десяток траліків - порядку буде набагато більше, і заторів поменшає
Анонім до Остап Вакарчук Показати IP 11 Грудня 2019 14:12
Про що Ви? Бачили які у Львові їздять автобуси? А подекуди там там тісно, що автомобілем важко їхати. У нас велика кількість цих маршрутчиків літають як навіжені змінюючи при цьому смуги без ніяких сигналів повороту. Однозначно треба замінювати уже ці бляшанки на великі комфортабельні автобуси!!!
лучанин до Остап Вакарчук Показати IP 11 Грудня 2019 15:35
Навпаки, великий транспорт створює менші затори, бо він забирає більше пасажирів і рідше їздить.
лучанин Показати IP 11 Грудня 2019 14:22
прикрутили нахабів машутників то правильно нехай гниють під парканом ті лахи от лбдям від цього ніякого покращення
Я Показати IP 11 Грудня 2019 14:33
В Литві можна розрахуватись як е-карткою так і готівкою. Але за готівку відразу дають квиток через невеличкий касовий апарат. І ніяких проблем.
патріот до Я Показати IP 11 Грудня 2019 15:17
немає проблем! так думаєте наші маршрутники на такі примтрої погодяться? Ні!!! Бо це прозоро! Ну і не буде ж він у руці пристрій тримати і кермо крутити :) Кондуктора не візьмуть! :) Так що винні перевізники, багато їм дозволяли от і вилізли на голову! ну а влада косяків наробила з впровадженням - тепер нехай читають... А люди всерівно нічого не вдіють окрім обурення в інтернеті... так і живемо :(
Лучанин Показати IP 11 Грудня 2019 15:00
Все вірно, має бути додатоково касовий апарат і при оплаті готівкою 6 грн мають давати чек, апарат має бути підключений до системи і плюсуватися в СітіКард, а ті хто платить безготівково мають платити 5 грн, бо економиться кошт на зарплаті кондуктору. Перші картки безкоштовно мала би видати міськрада через підприємства, центр зайнятості тощо, як мінімум бюджетникам, а от якщо згубив чи ще щось з вини власника, тоді оплати за бланк картки, додаток має бути безкоштовним для мешканців міста, є реєстація і все легко можна прорахувати і зробити. Це якщо за людей думати, звісно.
Анонім Показати IP 11 Грудня 2019 16:05
Питання не в тому чи потрібен е квиток. Питання в тому, що чиновники не здатні організувати і прорахувати - НІ-ЧО-ГО. За що їм платять зарплати, премії, оздоровчі і ще всяку фігню. За таку роботу і мінімалки багато.
К.лучанин до Анонім Показати IP 11 Грудня 2019 17:15
Про що я і зверху пишу. Вина влада тут є на 100%., бо видно погану організацію цього процесу зі сторони міськради. Ніхто не оспорює оплату е-картками, тут правильний напрямок взятий, але треба треба це робити не поспіхом , створючи багато незручностей для лучан волинян та гостей міста. А перевізникам відразу умови і терміново: або ви з нами або проти нас. Та перевізники ж не дурні, вони перелаштуються але них для треба просто час. Оці жовті маршрутки , як "собачі будки" ( за піснею КУЗЬМИ СКРЯБІНА) вони є незручнми для валідаторів у час пік..
Гость Показати IP 11 Грудня 2019 17:30
Те немногие водители маршруток что вышли на смену посчитают в конце смены доход, прослезятся и скажут выходите-ка вы, критиканы, завтра сами на их место баранку крутить.
пасажирка Показати IP 12 Грудня 2019 21:43
Для пришвидшення впровадження є квитка пропоную наступне: оплата проїзду карткою - 6 грн, водію готівкою - 7грн,, якщо немає валідатора - проїзд безкоштовний. Тоді валідатори вимагати буде не влада, а пасажири;)