USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Е-квиток у Луцьку: під час перехідного періоду можна буде розрахуватись готівкою

8 Листопада 2019 11:13
У Луцьку вирішили впровадити короткий перехідний період, коли у транспорті міста можна буде розраховуватись готівкою.

Про це інформує Луцька міська рада.

«У зв’язку з тим, що ще не усі пільговики отримали електронні квитки, вирішено запровадити короткотерміновий пільговий період, коли у громадському транспорті можна буде розрахуватися готівкою чи за допомогою електронного квитка», – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, з 11 листопада у Луцьку запроваджується розрахунок у громадському транспорті електронним квитком.

Нині триває видача електронних квитків представникам пільгових категорій громадян. Уже понад 18 тисяч пільговиків отримали такі документи. Загалом, у Луцьку понад 50 тисяч громадян, які є представниками такої категорії населення.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: БЕЗГОТІВКОВИЙ РОЗРАХУНОК У ЛУЦЬКИХ МАРШРУТКАХ ТА ТРОЛЕЙБУСАХ: ЯК ЦЕ БУДЕ ПРАЦЮВАТИ

Також уже 22 тисячі учнів навчальних закладів міста отримали електронні квитки.

Уже сьогодні розпочинається продаж неперсоніфікованих електронних квитків.

Для зручності у Луцьку буде встановлено 40 терміналів, у яких можна придбати та поповнити електронний квиток. Це будуть комплексні термінали, де кожен зможе, окрім поповнення електронного квитка, оплатити за комунальні послуги, послуги мобільного зв’язку, інтернету тощо.

Вартість електронного квитка становить 35 гривень.

Окрім цього, 35 терміналів для поповнення електронного квитка буде встановлено у торгових павільйонах на зупинках громадського транспорту.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 30
Коля Показати IP 8 Листопада 2019 11:46
Пільговики і так безкоштовно їздять
Патріот до Коля Показати IP 8 Листопада 2019 12:02
Навіщо видавати пластикову електронну картку пільговим категоріям населяння,якщо вони і так їздять безкоштовно по ПОСВІДЧЕННЮ?
42 до Патріот Показати IP 8 Листопада 2019 12:24
Ви не повірите, але їм мають(і мали) видавати пільгові квитки, що мало давати корисну інформацію, щодо використання громадського транспорту пільговиками(що дозволило б адекватно компенсувати витрати на їх перевезення). З впровадженням електронних квитків це, відповідно, вимагає видати їм ті самі пільгові квитки. Окрім того, можна повісити компенсації за пільговий проїзд на відповідні територіальні громади.
Волинянин до Коля Показати IP 8 Листопада 2019 12:14
Навіщо пільговикам розраховуватись за проїзд, якщо вони їздять по посвідченню БЕЗКОШТОВНО?і!!!
Не все так просто до Волинянин Показати IP 8 Листопада 2019 12:33
При "е-квитку" посвідчення не дає дозволу для безкоштовного проїзду. Це врегульовано на законодавчому рівні
1й до Не все так просто Показати IP 8 Листопада 2019 13:22
якраз по-законодавству з посвідченням можна їздити по всій Україні! хочу побачити як ревізори оштрафують пільговика з дійсним наявним посвідченням!!!!!!!!!
здравомислячий до Не все так просто Показати IP 8 Листопада 2019 13:23
Нічого подібного!Що це таке ви пишете?На основі якого закону посвідчення не дає дозволу для безкоштовного проїзду при пластиковій електронній картці?На законодавчому рівні це НЕ ВРЕГУЛЬОВАНО!Одним і єдиним документом для безкоштовного проїзду пільговим категоріям населення є лише ПОСВІДЧЕННЯ.І ніяка пластикова картка не може замінити таке посвідчення!Безкоштовний проїзд в громадському транспорті згідно з постановою 354 Кабінету Міністрів України від 17.05.1993р.мають пільгові категорії з предявленням водієві чи контролеру відповідного посвідчення!
Роман до Волинянин Показати IP 8 Листопада 2019 12:35
Ну невже так важко напружити мозок і трішки подумати? Потрібно для того щоб знати реальну кількість перевезених пільговиків, а не ту яку беруть не зрозуміло звідки перевізники, задля відшкодування їм грошей за них.
Добрий день Показати IP 8 Листопада 2019 11:49
наробили паніки, а тепер самі не встигли "короткий перехідний період" - це скільки?
Лучанин до Добрий день Показати IP 8 Листопада 2019 11:59
Це до Нового Року!
нострадамус Показати IP 8 Листопада 2019 12:08
з 11 листопада починають, а сьогодні, 08.11.2019 ні в Цумі ні на Волі 4 термінали ще не працюють! Навіщо було оголочуватити 11 листопада? чому не 15 чи 20? Має бути переходний період - декілька місяців.
42 до нострадамус Показати IP 8 Листопада 2019 12:25
Ні не має. Перехідного періоду могло б і не бути, якби не ця несправність.
Ольга до 42 Показати IP 8 Листопада 2019 12:38
Ні один термінал в місті станом на 08.11.2019 не працював. Крім пільгових категорій всі остальні громадяни мають провести в чергах два вихідних дня, щоб мати можливість 11 листопада нормально добратись на роботу? спочатку треба все нормально налагодити, а потім впроваджувати.
!!! до Ольга Показати IP 8 Листопада 2019 15:59
От дійсно, люди, Вас не зрозуміти! Як вартість підвищують, так всі проти. І виступали за покращення послуг, а, головне, за облік пасажирів. Тут вводять електронну оплату і тому не так, і тому не так. Не буде, так як всі хочуть. Просто не буде. Бо, в інакшому випадку, буде як стадо. Не встигають? Так, погано! Чому Ви всі не ходили на громадські слухання? Запитаєте, коли були? А Ви слідкували хоча б раз за тим як, де і коли вони відбуваються? Купите картки, ні - буде програмка для оплати, а потім, як обіцяли, і карткою оплатити.
999 Показати IP 8 Листопада 2019 12:42
Я гадаю, що цих бездельників пільговиків, яких у Луцьку нараховується як ви пишете 50 тисяч всіх необхідно перевірити на предмет як вони отримали ці пільги правомірно чи ні. Ой бачу, що добрих тисяч 10 населення Луцька отримали ці пільги за хабарі. Це виходить кожний 4 лучанин і я в тому числі працюємо на пільговика, щоб йому грець, краще жилося.
??? до 999 Показати IP 8 Листопада 2019 17:00
Краще їх необліковувалип а то бюджета нехватить на погашення проїзду пільговиків. І прийде розумна думка навіщо ми все це розпочали.
Показати IP 8 Листопада 2019 13:37
населення Луцька 200 тис., з них 50 тис пільговики, ще 50 тис діти (також платять за проїзд не повну вартість), а з решти 100 тис половина не користується громадським транспортом.... виходить на 50 тис оплачуваних пасажирів 100 тис пільговиків? на цьому можна закрити питання "надрентабельності" в пасажирських перевезеннях по Луцьку....
Вангуюча Показати IP 8 Листопада 2019 19:21
На одне це і добре, як буде облік перевезення пільговиків (хто їздить безкоштовно), то може, з часом, поставлять ліміт на кількість проїздів у місяць (маю сусідку, яка може і 10 поїздок за день здійснити, бо вдома їй холодно і сумно, а у тролейбусі вона гріється і спілкується)...
# Показати IP 8 Листопада 2019 20:38
навіщо картки якщо маршруток не буде тому і термінали не працюють.
Пилип Орлик Показати IP 9 Листопада 2019 16:32
Луцька влада потихенько починає здавати позиції перед перевізниками. Раніше говорила не бажаєте встановлювати валідатори та перевозити пасажирів по е-квитках, будемо договори підписувати з перевізниками інших областей. А зараз влада вже говорить, що у перехідному періоді поряд з е-квитками проїзд буде за готівку. Думаю цей перехідний період затягнеться на 6-9 місяців, а може й більше, а дивишся потім взагалі маршрутчики не будуть ставити валідатори. Цим і закінчиться, що перевізники візьмуть вверх, бо готівка є готівка.
1 Показати IP 10 Листопада 2019 10:58
Де міська влада має набрати таку кідькість маршруток щоб перекрити усе місто? Приватним підприємцям ніхто і не відшкодовував проїзд за пільговиків.
Лучанин Показати IP 10 Листопада 2019 11:34
Сьогодні 10.11.19р.хотів придбати квиток жоден з терміналів не працює,коли накінець все що внас є електронне буде працювати зразу а не через півроку.Набридло.
Луцьк Показати IP 10 Листопада 2019 12:32
коментар було видалено
Лучанка Показати IP 10 Листопада 2019 13:27
А чому ніхто не цікавиться, який дохід буде отримувати турецька компанія? З кожного платного пасажира - 8 % від вартості проїзду, з кожного пільговика - 4 % (у випадку, якщо міська рада відшкодує перевізнику витрати за перевезення пільгових категорій громадян; 2 % від суми поповнення е-картки. А тому не все так просто з перевезенням як платних, так і пільгових пасажирів. От для чого пенсіонери та інші пільговики повинні отримати е-картки.
Віктор Показати IP 10 Листопада 2019 17:30
Влада скоро діждеться коли їх винесе народ з трону на вулицю....Ну скільки вже можна так нахабно лізти в гаманець українців і експериментувати над ними?
Ха Показати IP 10 Листопада 2019 19:58
Мені цікаво а це було саме найнеобхідніше робити в місті? Все зробили?Навели порядок з дорогами, тротуарими і т д і що це в коментах такая сихрона схвальність. Схожі на ботов
Андрій до Ха до Ха Показати IP 10 Листопада 2019 21:46
І навіщо потрібно було створювати такий бардак з тим всім в такому обмеженому часі. Термінали поставили, а вони не працюють, часу на таку кількість населення, обмаль. Сьогодні 10 листопада ні в одній маршрутці валідатор не встановлений, а на "білбордах" сказано, що з 11 листопада оплата тільки карткою. Навіщо вводити людей в оману ? Не простіше було просто дати можливість придбати картку безпосередньо в маршрутці ? Без черг, паніки, незручностей ? Якщо я, наприклад, користуюся кожен день маршруткою, зайшов заплатив 6 грн. за проїзд, придбав у водія ж за 35 грн. картку, і наступну поїздку спокійно оплачую карткою, і все. І не треба лишнього геморою.
Андрій до Ха Показати IP 10 Листопада 2019 23:52
Хтось, очевидно, хоче добре "нагріти" руки на цьому проекті. Уявіть собі продаж "пластмасок", собівартість яких "копійки" населенню по 35 грн. ? А обслуговування цих "гаджетів" турецькими спеціалістами - теж, певне, не за дякую ? Так що ні про які зручності для населення мова тут не йде. Якість перевезень залишиться такою ж, бо на маршрутах залишаться ті ж самі автобуси. А вартість проїзду може найближчим часом зрости. Особливо, якщо по "гаджетах" перевізники виявляться збитковими.
2 Показати IP 11 Листопада 2019 08:27
Перевізники і не збираються встановлювати валідатори, а сенс коли в тролейбусі карткою розраховуйся а в маршрутці готівкою, знали що не відмовляться від готівки вони так потрібно було з перевізниками з інших міст договори укласти перед введеням 11 листопада карток !