USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

61-ий кандидат у президенти: Юрій Тимошенко подав документи у ЦВК

2 Лютого 2019 17:25
Народний депутат Юрій Тимошенко, якого виключили зі складу парламентської фракції "Народний фронт" за бажання стати президентом, 2 лютого подав документи в ЦВК для реєстрації кандидатом в президенти. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

Юрій Тимошенко повідомив, що стати президентом - це мета останніх 30 років його життя. У ЦВК його зареєстрували під номером 61 (тобто він - 61-й політик, який подав документи, - ред.)

"Не належу і ніколи не належав до жодної політичної партії і ніколи не мав жодних контактів з жодним з олігархів - стояти буду за весь український народ, а не за вузькопартійні інтереси якого кишенькового партійного вождя на службі олігархів ... Іду за Майдан!" - написав Тимошенко.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
Твою мать Показати IP 2 Лютого 2019 17:30
І це всі 61 хочуть покращити життя українців.
Всі вірні королю до Твою мать Показати IP 3 Лютого 2019 02:54
Всі хочуть покращення. Всі вірні Україні
Виборець Показати IP 2 Лютого 2019 19:08
Замість Юльки 2% проголосує
195 Показати IP 2 Лютого 2019 19:42
Ні, ні про яке покращення не йдеться! Тимошенко Юрій Володимирович з однією метою - запутати неуважних українців і забрати таким чином голоси у Тимошенко Юлії Володимирівни! Це маніпуляція і брудна технологія, якщо не має шансів виграти чесно!
Ісса Ндойє Показати IP 2 Лютого 2019 20:55
Це Ч...О яке десь поблизу окопів прошмигнуло ...
51 незнаменита Показати IP 2 Лютого 2019 20:59
Так не кажыть вын атошный ы тильки з передовоъ
Навуходоносор Показати IP 3 Лютого 2019 11:13
Кто был никем, достал совсем!
михаил Показати IP 4 Лютого 2019 08:26
И дураку понятно чья это работа Банковые п--ы никак не успокоются и нашли где то ебундея. Юле надо придумать какой то не вообразимый ход в ответ. Для наших избирателей это такой провокационный ход со стороны власти, что людям будет не в силах разобраться
мирка Показати IP 4 Лютого 2019 16:47
о, щоб у юльки голоси відібрати.
Ирина Показати IP 6 Лютого 2019 20:41
Кто придумал регистрировать в кандидаты всех подряд? Ведь половину кандидатов народ никогда нигде не видел и не слышал о них. Как можно за них голосовать? Другие богатые кандидаты отвалили им по 2,5 млн. для регистрации. Все это делается намеренно, чтобы забрать голоса у реальных кандидатов. Кроме этого выборы будут проходить в 2 этапа. И подумайте, сколько денег потратится на эти выборы? На поднятие минималки и пенсий денег нет, а на 2 этапа - их хватает. Кроме этого надо было придумать регистрировать однофамильцев, да еще и с одинаковыми инициалами. Кулибины, да и только. Вашу смекалку да направить в нужное русло. Надо же было это придумать и найти таких кандидатов. Куда смотрит комиссия при регистрации этих кандидатов? Это будут не выборы, а шоу