Вісім разів обікрала «Копійочку»: волинянка у суді запевняла, що крала через стрес від війни
Суд на Волині оштрафував жінку, яка, аби зняти стрес, крала в магазині дрібні речі.
У матеріалах справи вказано, що 14 березня у магазині «Копійочка» в Камені-Каширському Наталія Н. поцупила скраб для обличчя та шампунь на загальну суму 308 гривень.
Протягом кількох днів у тому ж магазині жінка вкрала туалетну воду, бальзам-ополіскувач та два креми для рук. При цьому, аби крадіжки були непомітні, вона виносила один товар на день.
Читати ще: Волинянина оштрафували на 5 тисяч за вкрадений лікер «Jagermeister»
Вже 25 березня Наталія Н. вирушила «на промисел» у той же магазин, звідки винесла три пачки перцю. А через два дні поцупила бальзам для волосся, парфумовану воду, лак для волосся та шампунь. Під час останнього інциденту жінку й спіймали на гарячому працівники маркету.
Як з’ясувалося під час слідства, загалом волинянка винесла краму з магазину на 1900 гривень.
У суді обвинувачена пояснила, що війна вже тривалий час впливає на її психоемоційний стан, тому вона іноді вживала заспокійливі ліки. Проте у березні відбулося загострення стресового стану, що виразилося у вчиненні дрібних крадіжок в магазині. Наталія Н. додала, що щиро шкодує про свої дії та відшкодувала завдані збитки. Також повідомила, що зверталась до спеціаліста з приводу цих подій і їй поставили діагноз – змішаний тривожний та депресивний розлад і призначили лікування.
Читати ще: Вшосте спіймали на крадіжках: волинянин отримав 15 діб арешту, бо вкрав в «АТБ» продукти
Суддя, дослідивши докази та висновок лікаря, оштрафував жінку за дрібні крадіжки на 1275 гривень.
Олена БІДЗЮРА
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
У матеріалах справи вказано, що 14 березня у магазині «Копійочка» в Камені-Каширському Наталія Н. поцупила скраб для обличчя та шампунь на загальну суму 308 гривень.
Протягом кількох днів у тому ж магазині жінка вкрала туалетну воду, бальзам-ополіскувач та два креми для рук. При цьому, аби крадіжки були непомітні, вона виносила один товар на день.
Читати ще: Волинянина оштрафували на 5 тисяч за вкрадений лікер «Jagermeister»
Вже 25 березня Наталія Н. вирушила «на промисел» у той же магазин, звідки винесла три пачки перцю. А через два дні поцупила бальзам для волосся, парфумовану воду, лак для волосся та шампунь. Під час останнього інциденту жінку й спіймали на гарячому працівники маркету.
Як з’ясувалося під час слідства, загалом волинянка винесла краму з магазину на 1900 гривень.
У суді обвинувачена пояснила, що війна вже тривалий час впливає на її психоемоційний стан, тому вона іноді вживала заспокійливі ліки. Проте у березні відбулося загострення стресового стану, що виразилося у вчиненні дрібних крадіжок в магазині. Наталія Н. додала, що щиро шкодує про свої дії та відшкодувала завдані збитки. Також повідомила, що зверталась до спеціаліста з приводу цих подій і їй поставили діагноз – змішаний тривожний та депресивний розлад і призначили лікування.
Читати ще: Вшосте спіймали на крадіжках: волинянин отримав 15 діб арешту, бо вкрав в «АТБ» продукти
Суддя, дослідивши докази та висновок лікаря, оштрафував жінку за дрібні крадіжки на 1275 гривень.
Олена БІДЗЮРА
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 2
Волчицк
Показати IP
27 Липня 2025 19:40
пойнять i простить Наталку з Камiнь-Каширщини
Старий Лучеськ.
Показати IP
27 Липня 2025 20:45
А може вона-клептоманка?
Падає тиск: волинян просять не поливати городи водою з крана
Сьогодні 14:48
Сьогодні 14:48
Воїни з 20-ї бригади «Любарт» отримали старлінки, зарядні станції та ноутбуки від Фонду Ігоря Палиці
Сьогодні 14:15
Сьогодні 14:15
На Волині виявили незаконну порубку сосен на 20 мільйонів
Сьогодні 13:41
Сьогодні 13:41
У Ковелі автівка злетіла з дороги, травмувався чоловік
Сьогодні 13:24
Сьогодні 13:24
Україна отримала перший транш з кредиту на €90 мільярдів
Сьогодні 13:08
Сьогодні 13:08
Поблизу Луцька у молодиків знайшли наркотики
Сьогодні 12:52
Сьогодні 12:52
Волинь накрила літня спека: як пережити високі температури
Сьогодні 12:35
Сьогодні 12:35

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.