USD 39.50 39.82
  • USD 39.50 39.82
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Alina Pash представить Україну на Євробаченні-2022

12 Лютого 2022 22:36
Аlina Pash представить Україну на міжнародному конкурсі «Євробачення» 2022, який цього року пройде в італійському Турині.

Про це повідомляє УНІАН.

Всього до фіналу нацвідбору пройшли 8 конкурсантів: Alina Pash, Cloudless, Kalush Orchestra, Michael Soul, Our Atlantic, ROXOLANA, WELLBOY, Barleben.

Переможця нацвідбору обирають за результатами голосування глядачів і журі у співвідношенні 50% на 50%. Alina Pash та Wellboy отримали найвищі бали від членів журі.

Гурту Cloudless довелося виходити на сцену двічі через технічні проблеми зі звуком під час першого виступу.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 22
Анонім Показати IP 12 Лютого 2022 22:43
Епрст… На голове ковёр с рогами, на теле занавеска, бля конкурса фриков - самое то
Анонім Показати IP 12 Лютого 2022 23:07
На рекламі приправ піднялась.Де нормальні артисти,чому всяке чудо лізе на сцену,а талановиті люди навіть на ефір не можуть потрапити.Що з цим світом не так.
WWW Показати IP 12 Лютого 2022 23:13
Круто, молодець!
Знаю Показати IP 12 Лютого 2022 23:14
Хоч би в одного з 8 конкурсантів назва на українській мові була-патріоти ху....ві.
Кінь в шароварах Показати IP 12 Лютого 2022 23:28
Це ж не вокальний конкурс, а фрік-гей-транс-мутант-парад.
Пффф Показати IP 12 Лютого 2022 23:37
А щирою українкою вона стала після того, як на червоній площі в расєї співала, чи як миротворець її хапанув???
жан вальжан Показати IP 13 Лютого 2022 01:11
дайош колю тамєнка і гринджоли!)) Не вперше ганьбитися)) п. с. якщо серйозно, то яким дебілом треба бути, аби серйозно сприймати цей конкурс фріків).
Всезнайко Показати IP 13 Лютого 2022 08:07
То добре. Україні не доведеться витрачати кошти на проведення Євробачення в наступному році.
До анонім Показати IP 13 Лютого 2022 08:50
А що, шкодА, що не оголена?!.
До анонім Показати IP 13 Лютого 2022 09:05
А що не так з одягом, не оголена хіба.
Саша Показати IP 13 Лютого 2022 09:20
Ще одна русачка, рашку нехай представляє
Анонім Показати IP 13 Лютого 2022 09:22
Ну неужели нельзя выбрать нормальную песню? Ну почему какие то колядки вечно или на татарском))
Наталія Показати IP 13 Лютого 2022 09:22
Чудовий виступ!!А критиків диванних завджди знайдеться багато!Підіть зробіть краще,тоді ми оцінимо Вас!))))
Зелебобик Показати IP 13 Лютого 2022 09:23
Поёт она никак, но если записали на миротворец, значит НАШ человек)))
Проста р0гулька Показати IP 13 Лютого 2022 09:25
Це щоб європейці нас жаліли.
Ольга Показати IP 13 Лютого 2022 09:33
Таке тупе обличчя...
Закарпаття це Некраї до Ольга Показати IP 13 Лютого 2022 10:57
!
Оксана Показати IP 13 Лютого 2022 10:03
фу
Аліна Показати IP 13 Лютого 2022 10:04
Це не коментатори, а яксь руська гопота. Чес слово)). Це ж треба з самого ранку бути такими довчними, агов схаменіться. Випийте каву і розслабтеся)
WWW до Аліна Показати IP 13 Лютого 2022 12:44
Ви праві на всі 100%.
Лучанин Показати IP 13 Лютого 2022 10:17
І нащо так позоритись, випускаючи таке непорозуміння в Європу. Як пісня, так і виконавиця викликає огиду. Гринджоли хоч в Україні були відомі, а це просто треш!
Зрада Показати IP 13 Лютого 2022 10:38
Колесо генотьбы совершило оборот, и опять выдало "зраду"... Пикантность ситуации состоит в том, что исполнительница с 2019 года внесена на «Миротворец» за посещение Крыма и Москвы.