USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Аліна Паш зняла свою кандидатуру і не поїде на Євробачення 2022

16 Лютого 2022 15:43
Аліна Паш не представлятиме Україну на Євробаченні 2022.

Про це вона написала у себе в Інстаграмі.

Співачка зняла свою кандидатуру.

«Я не хочу далі бути у цій брудній історії. З важким серцем Я знімаю свою кандидатуру як представника України в конкурсі Євробачення. На жаль. Мені справді дуже жаль. Ми зв’яжемося із Суспільним та підпишемо всі необхідні документи», — написала Аліна.

Раніше повідомляли, що у зв’язку з отриманою інформацією про можливу підробку наданої довідки про перетин державного кордону з Кримом командою Аліни Паш, Суспільний мовник звернувся до ДПСУ, аби спростувати факт підробки документа державної служби. Згодом Державна прикордонна служба України повідомила, що не створювала та не надавала документ, який Аліна Паш передала Суспільному мовнику в рамках її участі у відборі на Євробачення.

12 лютого під час фіналу національного відбору було визначено, що співачка Alina Pash представлятиме Україну на міжнародному пісенному конкурсі Євробачення-2022 піснею «Тіні забутих предків». Результати голосування нацвідбору залежали від голосів глядачів (50%) і журі (50%). Аліна Паш отримала 15 балів: 8 балів від журі та від 7 глядачів.

Тоді ж гурт Kalush Orchestra, який посів друге, заявив про фальсифікації під час голосування.

Разом з тим, у мережі з'явилася інформація, що співачка виступала в окупованому Криму 2015 року. Це і спричинило скандал.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 28
Бубочка Показати IP 16 Лютого 2022 15:57
Выигравшая право поехать от Украины на Евровидение политическая украинка отказалась от этого права после того, как политические украинцы, ездившие в 2015 году в Москву, обвинили её в том, что она ездила в 2015 год в Крым. Украина, 2022 год, холст, сало, грёбаный стыд.
Анонім до Бубочка Показати IP 17 Лютого 2022 08:46
Вона шахрайка. Коли людина фальшує документи - це шахрайство. І не треба підмінювати поняття.
Всезнайко Показати IP 16 Лютого 2022 15:59
Ще одна жертва катструлеголових.
Анонім до Всезнайко Показати IP 16 Лютого 2022 17:37
О, нашвабрьониш виліз ! Да крім тебе, то жертв і немає,як таких.
Анонім до Всезнайко Показати IP 16 Лютого 2022 17:43
Дідо, перестань перелогінюватись, то Клава, то дідо, то євробидло ... Не бійся, ми ж не звірі, знаємо що ти жертва режиму. Ми зрозуміємо.
дідо до Анонім Показати IP 16 Лютого 2022 18:02
як там швабра ?
Анонім до дідо Показати IP 16 Лютого 2022 20:06
Ахахаха. Хто ж крім тебе знає, як? Вона в твоїй *упі.
Толя Показати IP 16 Лютого 2022 16:01
Одну претендентку на Евровидение выбросили уже, теперь другая группа поедет. А, нет, не поедет. Вот ее участник на Красной Площади. Отправьте уже на Евровидение Гончаренко какого-то, а- конкурс реально популярен у ЛГБТ и Гончаренко будет в тему, б - все равно позориться.
Ватник-Гей до Толя Показати IP 16 Лютого 2022 16:32
Пусть Толя Шарий едет, он больший ЛГБТ и живет рядом с местом провидения.
Сестра Педофіла до Ватник-Гей Показати IP 16 Лютого 2022 19:43
Толя такий
Ділдо Показати IP 16 Лютого 2022 16:02
Ахахаха.
Анонім Показати IP 16 Лютого 2022 16:17
Це дуже добре,рекламуй далі борщ.
Козак Показати IP 16 Лютого 2022 16:29
Нехай їде в росію співає та бреше
Андрій Показати IP 16 Лютого 2022 16:40
Кандидатуру вона знімає…. А за підробку документів хто відповідати буде???
Народна прокуратура до Андрій Показати IP 16 Лютого 2022 17:04
А ти думаєш, що це вона їх підробляла? Взагалі, з цією комісією з відбору треба давно розібратись, одні скандали за скандалами. Щороку. То Марув, то Паш. Якийсь совок, протягують власних недолугих кандидатів, котрі не мають жодного шансу на конкурсі - Гринджоли, Меловін, тепер цей Калуш.
Аут до Народна прокуратура Показати IP 16 Лютого 2022 17:40
Не перегинай. В України виграних конкурсів, або конкурсів з достойним виступом дуже багато. А їй правильно на двері показали, бо вже занадто нагло перла і плювала на все і вся.
Аліна Показати IP 16 Лютого 2022 16:51
Калуш це другі Гринджоли.
Анонім до Аліна Показати IP 16 Лютого 2022 17:38
Дуті в тебе тільки титьки і *упа. А Калуш красавели, вивели гн*ду на чисту воду.
Ющенко до Аліна Показати IP 16 Лютого 2022 17:40
Не чіпай Гринджоли бо зроблю так що тебе покусають бджоли!
В . Показати IP 16 Лютого 2022 16:54
В рашу петь и плесать!!!!
Еге Показати IP 16 Лютого 2022 17:00
якто Пох.й поїде вона чи ні!
Хек до Еге Показати IP 16 Лютого 2022 18:39
Одразу видно виборця Зеленського. Какая разница?
Фотошопер бубутусов Показати IP 16 Лютого 2022 17:38
Мої шидеври приймалися на ура. Пока Шарій не занюхав...
ABC Показати IP 16 Лютого 2022 18:08
Поплавського на Євробачення!
14 Показати IP 16 Лютого 2022 19:01
Крим - це Україна. То чому не можна їхати по своїй землі?
Донський Кізяк до 14 Показати IP 16 Лютого 2022 21:03
Кубань - це Україна. Їдь.
Анонім до 14 Показати IP 17 Лютого 2022 08:49
Вона так не вважає, якщо підробляла документи.
не треба Показати IP 16 Лютого 2022 19:47
Аліночка, не перекручуй. Можна, але не з Московії. І довідки підробляти не можна