USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Cередня зарплата українців – майже 7 тисяч гривень

24 Квітня 2017 09:11
Середньомісячна зарплата українців у 2017 році становить 6957 гривень, що в перерахунку за курсом становить 260 доларів. Про це повідомляє finance.ua.

При цьому уточнюється, що найвища оплата праці в столиці. Кияни в середньому отримують 10 тисяч гривень.

Як виявилося, в топ-3 із найбільшими заробітками опинилися Донецька, Київська та Дніпропетровська області.

Слід також зазначити, що найбільш запитуваними залишаються галузь торгівлі, сфери виробництва та ІТ-технології.

До речі, як з’ясувалося, 85% роботодавців не готові платити своїм працівникам більше ніж 13 тисяч гривень на місяць.

Лише кожен десятий підприємець готовий оплачувати працю в межах 13-26 тисяч гривень.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
Я Показати IP 24 Квітня 2017 09:18
Це за даними Гройсмана???
Лучанин до Я Показати IP 24 Квітня 2017 17:51
Які 7000?що ви таке пишите?це напевно для гройсмана такі цифри, а не для простих людей!зараз більшість людей на мінімалці і то 3.200-невиходить,тому що податок забирає.Виходить на руки чистими -2.800
Правда Показати IP 24 Квітня 2017 09:18
Так, Холодницький з ЗП 200 тис.грн. і ККД 0%, та санітарка з 3200 в середньому 7 тис. грн.
Анонім Показати IP 24 Квітня 2017 09:30
Ну да. Посадовці їдять мясо, а народ капусту. А середньо статистично - всі їдять голупці
Водка Нестерука Показати IP 24 Квітня 2017 09:32
Середня зарплата це бред.
Лучанка Показати IP 24 Квітня 2017 09:34
Ага! Один отримує 10000,00грн., а другий - 3200,00грн. от вам в середньому і 6600,00грн. А пенсії (в основному) 1400,00грн. Ось і похваліться....! Хвалитесь" безвізом" до Європи, Хто має гроші той і з візою поїде, а хто немає грошей тому й" безвіз " не допоможе, хочаб на хліб вистачило.
ярило Показати IP 24 Квітня 2017 10:27
не обманюйте людей. Чи люди- це бидло.
Анонім Показати IP 24 Квітня 2017 10:34
ми вже маємо мінстець, який ні х"ена не робить. тепер ще маєм гросястат, який бреше , як підзаборна с"ка
Кастрюлька Показати IP 24 Квітня 2017 10:50
Брехуни
Лом Показати IP 24 Квітня 2017 11:49
Хооочууу в Україну!!!!
свідомий Показати IP 24 Квітня 2017 14:49
Як їх послухати, то ще трохи такими темпами і поляки до нас на заробітки проситися будуть.
Олег Показати IP 24 Квітня 2017 20:14
7000 грн грязними. Це хіба багато. Люди ви на біл борди дивіться і йдіть працювати руками, а не язиками. Позвикали цілими днями сидіти, нічорта не робити і давай їм 250$. Йдіть працювати на Підшипниковий, Мотор, Кромберг, Модерн. Пройдіть курси зварювальників від ЦЗ. Далі практика на заводі і далі працюйте, та отримуйте від 300$ в місяць. А якщо завод вам не до душі, візьміть яйця в руки, зробіть візу і гоу до Польщі, де в місяць від 600 до 1200баків заробите, але само собою треба працювати, а не сидіти на допі рівно
0000 Показати IP 24 Квітня 2017 22:39
Навіть якщо зарплата і 7000,то за ці гроші можна купити два стільці (по3500 за один),або тюлі на два вікна. Без цього - заплатити за школи, дитсадочок і гроші тануть як сьогоднішній сніг.