USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Lutsk Fashion Weekend: у центрі Луцька вирувало свято моди та стилю

9 Червня 2019 09:30
Яскраві дефіле, перформанс, модні кольори цього літа та виступ Sonya Kay: поціновувачі моди зібралися на Lutsk Fashion Weekend.

Десятий Lutsk Fashion Weekend відбувся 8 червня у ресторані Meat&Green у Луцьку. Організувало захід агентство моделей Grace Model House.

Під час модного вечора відбулися покази та презентації нової колекції від Катерини Кароль (Львів), молодіжної колекції «Зона комфорту» від Луцького центру профтехосвіти під керівництвом Юлії Федосеєвої, магазину італійського взуття «Soprano», дизайн студії «Omlet», ТМ «Сварга», вишитого одягу від Оксани Оксютюк.

Окрім того, ведучі заходу Анна Тріль та Павло Луцака розповіли про модні кольори цього літа. Так, цього року серед весняно-літніх фаворитів – соковиті відтінки помаранчевого, жовтого та червоного кольорів, трохи неяскравої зелені, а також ніжна троянда і насичений синій колір. Вбрання цих кольорів демонстрували учасниці проекту «Краса без меж».


Також відбувся «Показ однієї сукні»: дизайнерам у період, коли є багато замовлень, складно пошити цілу колекцію на 10-20 одиниць, тож вирішили організувати такий показ, де кожен з дизайнерів демонстрував окремий образ.


Останньою презентували колекцію купальників від Shato Homewear.


Кульмінацією фантастичного вечора став живий концерт неймовірної та чуттєвої Sonya Kay, яка співає deep house та tropical house.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
Активіст Показати IP 9 Червня 2019 10:18
Останнє фото найкраще. Добре хоч підписали, а то з Джамалою переплутав.
Непойняв до Активіст Показати IP 9 Червня 2019 11:58
а чого в неї обидві руки в гіпсі?
Активіст до Непойняв Показати IP 9 Червня 2019 14:30
На попередній тусовці погано співала.
Пойняв до Непойняв Показати IP 9 Червня 2019 15:36
коментар було видалено
Анонім Показати IP 9 Червня 2019 10:40
гламурна тусня
Кулемет Показати IP 9 Червня 2019 12:41
А для чого роздягнених дітей на сцену виводити? Секретна операція по відловлюванню педофілів?
123 до Кулемет Показати IP 9 Червня 2019 21:10
Мами донь готують до поважної ролі - "берегиня вогнища". Що, не бачиш?)
Кулемет до 123 Показати IP 9 Червня 2019 22:50
коментар було видалено
123 Показати IP 9 Червня 2019 14:38
коментар було видалено
Тор Показати IP 9 Червня 2019 14:47
Організатори не чули про мовний закон? Чи соромляться української мови?? Чи може думали що англомовна назва заходу возвеличить сам захід? СОРОМНО ЗА ТАКІ ЗБІГОВИСЬКА.
Ааа Показати IP 9 Червня 2019 14:57
Я в шоці! Нащо дітей роздягати??? Ніколи б не виставила свою роздягнену доньку перед купою людей, чоловіків в тому числі! Розбещення по повній програмі
Цинік до Ааа Показати IP 9 Червня 2019 21:04
Мадам, якщо по великому рахунку - то модельний бізнес в добрій половині випадків є "довгим навчанням куртизанської майстерності". Відомими і оплачуваними "маделями" стануть одиниці з тисяч. Хтось закине цю ф..ню, за голову візьметься, вивчиться, піде чимось корисним займатись. А більшості "дівуль" чим накажете на хліб насущний заробляти? Тим більше що їм же не ільки хліба, їм і "іпхон останній", і шмотки нові - все треба)) Того закономірність - вона така закономірна))
Лучанин Показати IP 9 Червня 2019 17:23
Моделі жахливі. В татухах, подряпані і косолапі, та ще й скинути пару кг не завадило б.
Лучанин2 до Лучанин Показати IP 9 Червня 2019 21:08
Давайте начистоту... З повагою до Луцька, але все ж... Який к монахам в нашій провінції фешн? Де йому взятись?