USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Акулу, яка з'їла росіянина в Хургаді, зловили і влаштували з нею фотосесію

9 Червня 2023 09:31
У єгипетській Хургаді зловили акулу, яка з’їла росіянина. Місцеві жителі разом із туристами почали позувати на тлі спійманої акули-людожера.

Про це повідомляє російський Telegram-канал Mash.

Місцева влада розпорядилася закрити всі місцеві пляжі, оскільки існує висока загроза нових атак, які би призвели до нових жертв.

Кров, що залишилася в морі, може привабити інших хижаків і вони будуть полювати на туристів, які плавають у морі.
Як повідомляли, 8 червня у Хургада акула напала у морі на громадянина Російської Федерації. За даними поліції, росіянин упродовж кількох місяців проживав у Єгипті і прийшов поплавати до району «Dream Beach».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
Alex Показати IP 9 Червня 2023 09:50
Їй треба дати Героя України, посмертно!!!
Правда Показати IP 9 Червня 2023 10:02
Акула зїла москаля,яка "біда".
Лучанин до Правда Показати IP 9 Червня 2023 15:02
Багато расіянців хворі на голову, бо підтримують війну, але це не означає, що українці повинні радіти смерті, та ще й такій. Люди, які висловлюють такі речі, самі перестають бути людьми. Це не по-християнськи і на основі таких висловів світ робить висновки про всіх українців.
Москалик Показати IP 9 Червня 2023 13:02
Пачему відео па-рускі ????? До того ж від тревел-блогерки из "Беларуссии" (Soberi Rukzak) каторую очень любят ватники - рассияне.
ветфельдшер Показати IP 9 Червня 2023 14:17
Де збудувати таку ферму для вирощування акул, які б щоденно з*їдали хоч би тисячу смердючої кацапні!:?
Правда Показати IP 9 Червня 2023 15:28
Терміново засідання радибезпекиоон,як посміла якась акула напасти на "рускоговорящего",ноту Єгипту,крокодили доручайтесь....виродки ви так маєте вмерти(в муках)як вмирали ДІТИ УКРАЇНИ,за ці нелюдські злочини,пекло-це ще дуже гуманно...розплата близько!
Дмитро Показати IP 9 Червня 2023 15:42
Уперше в житті шкода акулу(
Віктор Показати IP 11 Червня 2023 08:35
Вам не здається дивним те що акула напала саме на касапа,а не на кого іншого,навіть риби відчувають який непотріб треба атакувати.
лучанин до Лучанина Показати IP 11 Червня 2023 12:34
Слухай чувак з комплексом малороса,війна закінчиться,що ти далі співатимеш оду росіянам,які вбивають твоїх діток,та ти шкура продажна
лучанин до Лучанина Показати IP 11 Червня 2023 12:42
А ти подумав перш ніж написав,ті гниди вбивають твоїх родичів,діток малих,насілують,голови відрізають,а ти ще будеш тут писати про гуманність?Що голодна акула з'їла виродка,який утік від мобілізації до свого татка ,щоб той захистив його від сваіх?
Вава Показати IP 11 Червня 2023 23:24
Пздц походу цій планеті. Тішитись смерті людини, яка б вона не була. А потім просити Бога здоровя, щастя і перемоги. Відкрию правду, Бог створив того хлопця, як і нас всіх. Невже ви думаєте що ви захищені бо не росіяни?) Перед Богом всі рівні і якщо Він прибрав хлопця за певних причин, то замість того щоб тішитись, звернули б увагу на свої думки і діла, бо на вас найдуть акулу теж. Позитивно заявляю.
Летюча криївка Показати IP 13 Червня 2023 01:33
Яка сумна новина