«Вона читає вірші Стуса»: Антоніна Хижняк і Сергій Мартинюк зіграли закоханих у новому кліпі гурту «Фіолет»
![](/resize/450x342/r/files/news/2024/03-01/378236/430124066_955025512650250_4136561291510823328_n.jpeg)
Гурт «Фіолет» видав кліп на нову пісню «Уяви собі». Головні ролі зіграли відома українська акторка Антоніна Хижняк («Спіймати Кайдаша») та фронтмен гурту Сергій Мартинюк.
Пісню «Уяви собі» Фіолет вперше представив влітку 2023 року на сольному концерті у Києві, отримавши схвальні відгуки від шанувальників. Невдовзі розпочалася робота над записом треку під керівництвом саундпродюсера Артура Данієляна.
«Ніколи не знаєш, що несе за собою завтра і яке з твоїх «люблю» стане останнім. Тримаєшся думками за сьогодні, руками і серцем за найближчих. Згадуєш, мрієш, любиш вже і сьогодні. Ніби завтра нема, а тобі знову сімнадцять. Тільки уявіть собі…» – ділиться враженнями про пісню Колос і додає, що ідея кліпу зі зворотнім порядком подій, від краху стосунків до перших медових тижнів, ідеально вписалася в настрій треку.
Режисером кліпу став молодий київський режисер та засновник літературного проекту «МУР» Олександр Хоменко, за плечима в якого відеороботи для Kalush Orchestra, Nazva, Tember Blanche та інших.«Я давно захоплююсь творчістю Фіолету, і це не перша наша співпраця. Раніше я знялась у кліпі на пісню «Дівчисько», цей досвід мені дуже сподобався. Грати закоханих було легко, оскільки з Сергієм у нас досить дружні стосунки, тому на знімальному майданчику було комфортно. Загалом робота вийшла красивою та кінематографічною, я рада, що нам вдається творити у такий складний час!» – розповіла Антоніна Хижняк.
За два тижні до релізу відео з приспівом пісні «Уяви собі» набрало більше 200 тисяч переглядів у мережі Тік Ток, також було відзнято більше сотні відео від шанувальників.
Читати ще: Про стосунки, війну, ПТСР та страхи родом з дитинства: у Луцьку фронтмен «Фіолету» Сергій Мартинюк презентував свій роман «Кушмарджак»
Нагадаємо, нещодавно Фіолет виступив у Луцьку з акустичною програмою та благодійною метою.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Пісню «Уяви собі» Фіолет вперше представив влітку 2023 року на сольному концерті у Києві, отримавши схвальні відгуки від шанувальників. Невдовзі розпочалася робота над записом треку під керівництвом саундпродюсера Артура Данієляна.
«Ніколи не знаєш, що несе за собою завтра і яке з твоїх «люблю» стане останнім. Тримаєшся думками за сьогодні, руками і серцем за найближчих. Згадуєш, мрієш, любиш вже і сьогодні. Ніби завтра нема, а тобі знову сімнадцять. Тільки уявіть собі…» – ділиться враженнями про пісню Колос і додає, що ідея кліпу зі зворотнім порядком подій, від краху стосунків до перших медових тижнів, ідеально вписалася в настрій треку.
Режисером кліпу став молодий київський режисер та засновник літературного проекту «МУР» Олександр Хоменко, за плечима в якого відеороботи для Kalush Orchestra, Nazva, Tember Blanche та інших.«Я давно захоплююсь творчістю Фіолету, і це не перша наша співпраця. Раніше я знялась у кліпі на пісню «Дівчисько», цей досвід мені дуже сподобався. Грати закоханих було легко, оскільки з Сергієм у нас досить дружні стосунки, тому на знімальному майданчику було комфортно. Загалом робота вийшла красивою та кінематографічною, я рада, що нам вдається творити у такий складний час!» – розповіла Антоніна Хижняк.
За два тижні до релізу відео з приспівом пісні «Уяви собі» набрало більше 200 тисяч переглядів у мережі Тік Ток, також було відзнято більше сотні відео від шанувальників.
Читати ще: Про стосунки, війну, ПТСР та страхи родом з дитинства: у Луцьку фронтмен «Фіолету» Сергій Мартинюк презентував свій роман «Кушмарджак»
Нагадаємо, нещодавно Фіолет виступив у Луцьку з акустичною програмою та благодійною метою.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
Замало еротики: учені з'ясували, чому на Олімпійських іграх давніх греків не було плавання
Сьогодні 00:33
Сьогодні 00:33
27 липня: свята, події, факти. День медичного працівника в Україні, а в Америці продано перший гамбургер![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
У Бразилії вперше у світі зафіксована смерть людини від вірусу, що передається мошками
26 Липня 2024 23:45
26 Липня 2024 23:45
До історичного музею на Волині передали піддужні дзвіночки XIX – XX століть
26 Липня 2024 23:27
26 Липня 2024 23:27
Лучанин, який убив знайомого перед очима в його дитини, сяде на 10 років
26 Липня 2024 23:08
26 Липня 2024 23:08
Працюють майже 60%: в Естонії зросла зайнятість українців з тимчасовим захистом
26 Липня 2024 22:49
26 Липня 2024 22:49
Волинські поліцейські розшукали наркоторговця, який втік у Польщу
26 Липня 2024 22:31
26 Липня 2024 22:31
Британія розроблятиме далекобійні ракети для протидії ядерній зброї Росії, – The Times
26 Липня 2024 22:12
26 Липня 2024 22:12
Їхав на злочин на чужій машині: у луцькому суді намагалися зняти арешт транспортного засобу
26 Липня 2024 21:54
![](/public/images/logo.png)
26 Липня 2024 21:54
Допомагав загарбникам «зомбувати» жителів Куп’янська: СБУ затримала колаборанта
26 Липня 2024 21:36
26 Липня 2024 21:36
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.