USD 39.00 39.35
  • USD 39.00 39.35
  • EUR 39.20 39.50
  • PLN 9.71 9.93

За день кількість хворих на коронавірус в Україні зросла на 689 осіб, на Волині – 52 випадки

11 Червня 2020 09:09
Станом на ранок 11 червня в країні зареєстровано 29 070 пацієнтів з COVID-19.

Від учора на території України коронавірус виявили ще у 689 людей – це найвищий добовий показник від початку пандемії, повідомляє Центр громадського здоров'я.

За весь час в країні зареєстрували 29 070 випадків зараження коронавірусом.

За минулу добу повторний ПЛР-тест показав негативний результат за зразками 372 людей – це означає, що вони подолали хворобу. Загалом від усіх виявлених пацієнтів 13 141 людина вже одужала. На жаль, за добу внаслідок хвороби помер ще 21 інфікований. Від початку пандемії померли 854 пацієнти з COVID-19.

Статистика по регіонах:

Вінницька область — 1 236

Волинська область — 1 266

Дніпропетровська область — 981

Донецька область — 269

Житомирська область — 992

Закарпатська область — 1 471

Запорізька область — 510

Івано-Франківська область — 1 649

Кіровоградська область — 563

м. Київ — 3 671

Київська область — 1 919

Львівська область — 2 414

Луганська область — 54

Миколаївська область — 311

Одеська область — 1 045

Полтавська область — 276

Рівненська область — 2 175

Сумська область — 203

Тернопільська область — 1 349

Харківська область — 1 374

Херсонська область — 179

Хмельницька область — 523

Чернівецька область — 3 793

Черкаська область — 506

Чернігівська область — 341
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
факт Показати IP 11 Червня 2020 09:16
На Волині +52!!! Помягшуйте і далі...
Шурік до факт Показати IP 11 Червня 2020 12:20
Тебе забулися спитати. Біду знайшов - 52 грипувальники на Волині за день. А раніше того не було? А мруть скільки? А на роботу ходиш? А на життя вистачає? А скільки готовий терпіти за 10-20 покійників у день на всю Україну? А скільки смертей загалом? "У січні 2020 року від грипу та пневмонії в Україні померла 621 особа, що на 27,7% менше, ніж за аналогічний період 2019 року". ЦЕ ЯК????? Не хочте спокійно жити самі, свідки ковіда, дайте іншим. дайте нам спокій, А САМІ СОБІ КАРАНТУЙТЕ ХОЧ ВСЕ ЖИТТЯ
українець Показати IP 11 Червня 2020 09:23
Допоки в Україні не стабілізується ситуація, а за нею спостерігають у країнах ЄС, ніхто туди нікого не пустить і ніхто туди не поїде! Тож робіть висновки і дотримуйтесь всіх заходів і правил карантину! Скоріше піде на спад захворюваність - скоріше дозволять в'їзд у країни ЄС! Все тільки від людей залежить! А якщо взяти до уваги як зараз люди до цього всього ставляться, як вумнічають у соцмережах, як з кожним днем зростають цифри захворюваності - не скоро нас послаблення чекає! :(
До українець Показати IP 11 Червня 2020 09:42
Але на плантації країни приймають білих рабів пачками! Хай наша економіка гине? Поки товстий всохне, то худий здохне!!!
Ау? до До українець Показати IP 11 Червня 2020 14:05
Ти перший підеш на асвальтоукладчик до Шмигаля? За тищонок так 5-7?
Остап Вакарчук до ук Показати IP 11 Червня 2020 10:21
Ви мене вибачте дорогенький українець. До слова з 25 лютого 2020 року по теперішній час з України на роботу в Росію, ЄС і т.п., виїхало робочих рук, понад 350 тисяч громадян, а повернулось тільки 143 тисячі. Ось вам і дотримання карантинних обмежень. У людей немає роботи, немає зарплати, немає грошей, щоб жити. Яка там пандемія коли їсти хочеться, тим більше, якщо у сім"ї ніхто не працює, а якщо й працює хтось в Україні, то отримує копійки. Ще раз повторюю, яка там пандемія коли треба якось просто виживати українцям та ростити дітей.
Катерина Показати IP 11 Червня 2020 10:40
Ці цифри поділіть на 2. От і буде статистика, і то не факт. Люди щодня вмирають від онкології, цукрового діабету, інфаркту, інсульту, і т.д. Але оказується у всіх них був коронавірус. Дописують спеціально, щоб виділені кошти забити по своїх кишенях. Це тільки дурень не зрозуміє. А всі кажуть , що статистика. Це великі кошти в кишенях можновладців. Те що від коронавірусу вмирають це факт, але що таке коронавірус - це пневмонія.
Остап Вакарчук до Ка Показати IP 11 Червня 2020 12:23
З вашими знаннями, Катерина ви наша, та працювати у Волинському обласному Управлінні охорони здоров"я, а ще краще в Міністерстві охорони здоров"я України. І будете ви як, Уляна Супрун давати на всі запитання людям відповіді. Чого болить голова?, і як від цього лікуватись, чому болить живіт?, і як від цього лікуватись, і т.п. "Знання велики" ви вже маєте, от чогось сидите вдома на дивані та даєте всім поради, як кому і що робити як поводитись, а саме головне що це за хвороба така коронавірус. Виявляється це пневмонія, а я дурний не знав. Скажіть будь ласка, якщо коронавірус це пневмонія, то чому немає ліків від нього, а від лікування пневмонії є ліки, і пневмонія успішно лікується. З вашими "знаннями", можна захищати докторську дисертацію.
Свідок Петра Показати IP 11 Червня 2020 19:17
А от при Порошенку такого не було