Австрія виділить €2 млн на розмінування України
Федеральний канцлер Австрії Карл Негаммер оголосив, що на допомогу із розмінуванням України австрійський уряд виділить 2 мільйони євро. Але своїх військових направляти на допомогу не буде.
Про це повідомляє Громадське.
«Факт залишається фактом: нога австрійського солдата не ступить на українську землю, поки це зона бойових дій. Ми допомагаємо фінансовою підтримкою для розмінування та надаємо 2 млн євро для підтримки ITF у розмінуванні», – пише Негаммер у Twitter.
За даними OE24, кошти Фонду іноземних катастроф (AKF) Міністерства закордонних справ Австрії будуть спрямовані на фінансування обладнання для розмінування для України. Зокрема, за погодженням з українською стороною, будуть надані міношукачі.
Нагадаємо, ще тиждень тому стало відомо, що Австрія в межах «Програми підтримки для України» ОБСЄ підтримує гуманітарне розмінування в Україні. Раніше в країні відкидали таку можливість через «нейтралітет».
Президент Австрії Александер ван дер Беллен після перемовин із президентом України казав, що не вважає участь федеральної армії в розмінуванні зони бойових дій «сумісною з нейтралітетом».
Як ми писали, за оцінкою Світового банку, розмінування обійдеться Україні у 37,4 млрд доларів.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомляє Громадське.
«Факт залишається фактом: нога австрійського солдата не ступить на українську землю, поки це зона бойових дій. Ми допомагаємо фінансовою підтримкою для розмінування та надаємо 2 млн євро для підтримки ITF у розмінуванні», – пише Негаммер у Twitter.
За даними OE24, кошти Фонду іноземних катастроф (AKF) Міністерства закордонних справ Австрії будуть спрямовані на фінансування обладнання для розмінування для України. Зокрема, за погодженням з українською стороною, будуть надані міношукачі.
Нагадаємо, ще тиждень тому стало відомо, що Австрія в межах «Програми підтримки для України» ОБСЄ підтримує гуманітарне розмінування в Україні. Раніше в країні відкидали таку можливість через «нейтралітет».
Президент Австрії Александер ван дер Беллен після перемовин із президентом України казав, що не вважає участь федеральної армії в розмінуванні зони бойових дій «сумісною з нейтралітетом».
Як ми писали, за оцінкою Світового банку, розмінування обійдеться Україні у 37,4 млрд доларів.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 1
Клава
Показати IP
29 Травня 2023 03:58
звичайно ж, дякуємо за ті "крихти", це - кишенькові гроші для українських суддів..
На Буковині знайшли тіло 8-річного хлопчика, який разом із батьком та братом зник у Дністрі
Сьогодні 22:49
Сьогодні 22:49
Дрони змінюють хід війни: Трамп визнав успіхи України та заговорив про тиск на Кремль
Сьогодні 21:14
Сьогодні 21:14
У Луцьк на щиті повернеться Герой Роман Меюс
Сьогодні 20:16
Сьогодні 20:16
На Донеччині загинув воїн з Волині Євген Мазурок
Сьогодні 19:29
Сьогодні 19:29
Не могли повернутися з острова: рятувальники допомогли шістьом відпочивальникам на Світязі
Сьогодні 19:11
Сьогодні 19:11
У Луцьку підліток стріляв із пістолета у громадському місці 
Сьогодні 18:53
Сьогодні 18:53

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.