USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Базарники Центрального ринку обливали помиями та провокували поліцію. Відео

11 Березня 2020 16:51
На Центральному ринку Луцька базарники облили помиями з-під оселедця працівників поліції, які прибули для забезпечення правопорядку під час демонтажу паркану.

На території Старого ринку у Луцьку сталася шарпанина та бійка між муніципалами та людьми, які намагаються завадити демонтажу воріт до ринку. Станом на 16:00 11 березня шарпанина триває. На місце з'їхалася чимала кількість поліції.

Муніципали та поліція зробили коридор, аби люди не могли завадити демонтажним роботам, але поліцейських облили рідиною з-під оселедців, намагаються всіляко завадити зрізанню огорожі.
Зазначимо, що під час сутички дійшло до силового протистояння, в результаті, зі слів очільниці муніципалів Юлії Сиротинської, ушкодження отримав працівник мунварти. На місце викликали «швидку», проте її заблокував натовп.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 21
Лучани Показати IP 11 Березня 2020 17:03
Та невже не можна затримати тих пару штук базарників і впаяти їм 15 діб за хуліганські дії?!!!! В нас в Луцьку влада базарників???? Якщо рішення законне, то чого дозволяють перешкоджати??!! Поліція злякалась провокатора рижкова?
скептик до Лучани Показати IP 11 Березня 2020 17:10
тих, як ти висловився, пару штук базарників підтримує більшість населення Луцька.
Петро до скептик Показати IP 12 Березня 2020 19:30
Ніколи не видавай свою недолугу уяву за істину. Свинарник має зникнути
Cаша до Лучани Показати IP 11 Березня 2020 18:00
цих базарників давно треба пі*дити разом з мирками, рижковими, самообороною. зібралася шобла і крутить містом. гнати лигарів на ДПЗ
777 Показати IP 11 Березня 2020 17:14
Ай я яй.Обливают водой.говорят нехорошие слова? И не знаете чего делать? Ну можно мамочке пожаловаться.а можно взять дубинку и вломить обливающим.чтоб они себе в штаны отлили. Следующий раз будут думать.
Ісса Ндойє Показати IP 11 Березня 2020 17:20
Люди які блокують або провокують працівників поліції та мунварти не є а ні підприємцями а ні "базарниками " - це штатні провокатори усіх масових заходів в м.Луцьку ...
Анонім Показати IP 11 Березня 2020 17:21
То це базарники чи приватні підприємці. Платники податків.
Анонім до Анонім Показати IP 11 Березня 2020 18:00
Ой, ну не сміши))
Базар Показати IP 11 Березня 2020 17:48
Не називайте їх підприємцями.Не платять вони нічого.Може комусь хабаря всунули,за те що він їх прикриє.А той чухнув з кінцями.Отого вони так нервують. Живіть по закону в все буде нормально.А на рахунок підтримки,то якщо наберете 5 відсотків,то добре.
Так Показати IP 11 Березня 2020 17:50
До любої людини підійдіть в місті,вам скажуть закрити цей позорний гадюшник.
скептик до Так Показати IP 11 Березня 2020 17:52
а ти зайди на базар і поцікався у тих, хто там купує щось
Анонім до скептик Показати IP 11 Березня 2020 17:58
Та в тебе вже паранойя
скептик до Анонім Показати IP 11 Березня 2020 19:04
це у вас, ботів, разом з владою паранойя
Варяг до Так Показати IP 12 Березня 2020 12:44
Не сміши мене 50%населення луцька за базар.
Варяг до Так Показати IP 12 Березня 2020 12:45
Не сміши мене 50%населення луцька за базар.
Особливості націонал Показати IP 11 Березня 2020 17:54
Дикуни. Звісно, навіщо 20 років вчитись, ходити в університет, витрачати кошти на дипломи, щоб дізнатись, що рентабельність 12% це чудовий показник, можна ж на ринку барижити з націнками у 1000% і заробляти в рази більше дипломованих спеціалістів, срати на усіх зі свого золотого кіоску.
Василь Показати IP 11 Березня 2020 18:37
А навіщо тоді така поліція,якщо її обливають помиями??Вона себе не може захистити і що тоді говорити про нас? Базарники обгадили поліцію-сюжет для комедії!!!!
Лучанин Показати IP 11 Березня 2020 18:51
Базар - то альтернативний центр міської влади ! У них, як в тіньового кабінету міністрів в екзилі ,- своя податкова, своя держспоживпродслужба, своя поліція, свої депутати у міських органах влади. Правда, їм роздільно платять і держава і базарники ! Через шо так довго ото все триває !
Помічник судді дреда Показати IP 11 Березня 2020 19:39
Цікава ситуація. Справа за позовом облспоживспілки до міськради про паркан ще судом по суті не розглядалася. Було тільки розглянуто забезпечення позову. Якщо міськрада програє цю справу - хто буде відшкодовувати кошти за паркан?
Досить. Показати IP 11 Березня 2020 20:22
Ось такі "дипломовані спеціалісти"за 30 років просрали Україну,як ти чудо рахуєш?,які 1000 відсотків.?На ринку покупці дуже бідні і рахують кожну копійку
Анонім Показати IP 11 Березня 2020 21:24
Ви забули врахати що малий і середній бізне платить у міську казну, великий в Київ. Народ пиляє гілку на якій сам сидить.