USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Біля лікарень у Москві через коронавірус швидкі шикуються у величезні черги. Відео

11 Квітня 2020 16:44
У соцмережах з’явилося відразу кілька відео з Москви та її передмість, на яких зафіксовано величезні черги машин швидкої допомоги – ймовірно, через спалах коронавірусу.

Більшість із цих відео та фото оприлюднені в п’ятницю, 10 квітня. Їх зробили як самі працівники «швидкої», так і мешканці Москви, передає Новое время.

«Сьогодні працюю на швидкій в нічну зміну. З Мітіно [район Москви, розташований за МКАД] привезли пацієнта в лікарню, у Новогорськ [мікрорайон в складі міста Хімки Московської області], мабуть у Москві немає куди. Я ще такого не бачив за шість років! Стоїмо в черзі», – написав Олег Пихтін.

У коментарях до цих фотографій інші користувачі також публікують аналогічні відео та фото.
Скріншот закритої публікації у ФБ / Фото: Я проти нового терміну мера Собяніна / Facebook
А мешканка Москви Надія Зубакова оприлюднила відео, яке зняв її однокласник, що працює фельдшером на «швидкій допомозі» в російській столиці.
Чоловік, який знімав відео з кабіни «швидкої», розповідає, що медики прямували в «третій госпіталь ветеранів» (шпиталь для ветеранів воєн № 3 в Москві). Однак прилеглі до медичної установи вулиці виявилися буквально заповнені чергою зі «швидких».

«Ось це так, дві вулиці черги! Це ми тепер до вечора без обіду простоїмо тут», – коментує ситуацію автор відео.

А ось ще одне аналогічне відео.

Відзначимо, станом на 11 квітня Росія займає 17-е місце у світі за кількістю інфікованих COVID-19 (загалом 13 584 виявлених випадків, 106 смертей).

За останню добу в РФ було підтверджено 1667 нових випадків коронавірусної інфекції в 49 регіонах. Число пацієнтів, які одужали збільшилося до 1045 осіб.

Також за добу було зафіксовано 12 нових летальних випадків: 8 в Москві, 1 в Московській області, 1 в Хабаровському краї, 1 в Ставропольському краї, 1 в Калінінградській області.

Москва залишається епіцентром спалаху коронавірусу в РФ: плюс 1030 нових випадків за добу, загалом понад 7 тис. із 13,5 тис в цілому по країні.

Кількість московських лікарень, які працюють тільки з коронавірусом, щодня зростає, пише Медуза. 10 квітня мер Москви Сергій Собянін виступив зі зверненням до мешканців столиці, де повідомив, що вже 25 лікарень перепрофільовані, а найближчими днями заплановано ще стільки ж.

Крім того, на боротьбу з епідемією кинули також поліклініки російської столиці: за словами мера, «40 поліклінічних будівель, що володіють можливостями комп’ютерної томографії, переходять на роботу в постійному режимі для діагностики та лікування хворих коронавірусів». Про які конкретно поліклініки та лікарні йдеться, мер не уточнив.

9 квітня головні лікарі московських клінік, які увійшли до складу клінічного комітету по боротьбі з коронавірусом, запропонували не розділяти стаціонари для лікування COVID-19 і стаціонари для лікування пневмонії. У штабі заявили, що більшість випадків пневмонії зараз викликані саме коронавірусом.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 22
БРЕХНЯ! Показати IP 11 Квітня 2020 17:52
Для чого ця пропаганда там не стільки вірус скільки халатнисть і безвідповідальність чиновників - ТЕ САМЕ ЩО І В НАС!!!!!!!!!!!!!!
123 до БРЕХНЯ! Показати IP 11 Квітня 2020 19:48
Ай дорогенький, чого то тебе так заїло ? Думаєш зарплату перестануть платити твої московську шефи ?
123 до БРЕХНЯ! Показати IP 11 Квітня 2020 20:09
Не надривайся. Всі зрозуміли, що то і є у вас!!!!
Хохол Показати IP 11 Квітня 2020 18:00
Може масове отруєння зіпсованим м'ясом на шашликах в парках. Карантину ж немає. Хтозна.
Кацарил до Хохол Показати IP 11 Квітня 2020 19:49
Та нет, это скрепы полезли с вати, как глисты... Весна же.
Анонім Показати IP 11 Квітня 2020 18:06
Поки ДОБУДОВУЮТЬ нову клініку для короновірусних, третю ветеранську віддали під короновірусних, при цьому залишили лише один поверх лікарні під старі потреби. Черги які публікуються це в основному черги на дезинфекцію машин або переміщення хворих в лікарню на стартовій
Петро до Анонім Показати IP 11 Квітня 2020 19:00
Так черги є? Зате тепер менше буде ветеранів... Звільняють місце
Анонім до Петро Показати IP 12 Квітня 2020 09:16
Так черги є. В них же не 20 машин на одне місто. В них машини ДЕЗИНФІКУЮТЬ. В них будуть нову лікарню. В них для зменшення випадків зараження перепрофільовують лікарні. В них на одному поверсі не лежать люди з переломами і короновірсні.
Анонім до Анонім Показати IP 11 Квітня 2020 19:50
Да все у вас хорошо. Мы не переживаем. Просто меньше уродов к нам на Донбас полезет.
Анонім Показати IP 11 Квітня 2020 18:54
Просіть Господа щоб в нас такого не було. Моліться. Господи помилуй! Спаси і сохрани!
Анонім до Анонім Показати IP 11 Квітня 2020 21:26
краще дотримуйтесь рекомендацій лікарів більше толку буде!
Отямся до Анонім Показати IP 12 Квітня 2020 06:33
Самоізолюватися повністю не зможеш.Засоби захисту ефективні на прикладі рівня захворюваності лікарів. Не розумію чому мій пост викликав таку негативну реакцію?
ти шо Показати IP 11 Квітня 2020 19:44
106 ділимо на 13584 маємо 0,7% смертність. В нас якби так само багатьох тестували, смертність мали б ще нижчу
олежик Показати IP 11 Квітня 2020 20:33
мене смертність від коронавірусу в росії зараз саме менше хвилює)
Бен зин Показати IP 11 Квітня 2020 22:39
У нас вмирають від старості, від дурості і від жадібності. А від корони... ну як у Європі, північний, бо ми європейці чи що?
Волинянин Показати IP 12 Квітня 2020 01:08
Поцікавтесь джерелом інформації. Автівки на дезінфекції а це черговий фейк
Анонім до Волинянин Показати IP 12 Квітня 2020 09:19
Зараз прибіжить якийсь який вміє накручувати мінуси і тобі штук 300 поставить бо він обісраний дебіл)))) В РФ не може бути чогось нормального. Так все в розрусі. А в нас краще.
Накручувач до Анонім Показати IP 12 Квітня 2020 11:24
Молодець, гарно вислужився перед москалями, обов'язково отримаєш від них за це премію!
Анонім до Накручувач Показати IP 12 Квітня 2020 13:41
Це черги на дезінфекцію автомобілів, у нас вона є в такому масштабі? Тряпочкою протерти вистачить. Черга на перевезення хворих в перепрофільовані лікарні, у нас таке є? А навіщо? Коли можна хворих з переломами і короною на одному поверсі тримати. Росія добудовує лікарню під корону, в нас що? Закрили амбулаторії?
волиняк до Анонім Показати IP 12 Квітня 2020 11:57
Слушне зауваження! Я вже давно маю підозру що з мінусами та плюсами коїться щось нездорове. 250 чи 500 мінусів такого ніколи не було
Анонім до волиняк Показати IP 12 Квітня 2020 14:18
Це якийсь мальчік з вимкненим dom.storage у браузері бавиться. Сидить і мишкою клацає собі плюсіки, а остальним, кого його хвора голова вважає не достойними - мінуси.
Вася до Анонім Показати IP 12 Квітня 2020 17:14
Хвора голова в тих хто вихваляє расєю!