USD 38.80 39.10
  • USD 38.80 39.10
  • EUR 38.80 39.20
  • PLN 9.80 9.98

Біля Луцька позашляховик Мерседес збив на смерть велосипедиста. Фото 18+

21 Жовтня 2020 20:02
ДТП, у якій загинув велосипедист, сталася ввечері у селі Зміїнець Луцького району.

Про це Інформаційному агентству Волинські Новини повідомили очевидці.

Так, близько 18:20 у селі Зміїнець позашляховик «Мерседес Бенц» збив велосипедиста, чоловіка 1941 року народження. Від отриманих травм він помер на місці.

Зі слів водія, велосипедист раптово повернув ліворуч, нібито намагаючись перетнути дорогу.

Як повідомили у поліції, за кермом транспортного засобу перебував 37-річний житель Ковеля. Водій допустив наїзд на 79-річного велосипедиста, котрий рухався у попутному напрямку.

Увага, фото та відео 18+!
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
Сам велосипедист Показати IP 21 Жовтня 2020 20:32
Ви знаєте, безумовно шкода чоловіка...але до інших велосипедистів: наша безпека великою мірою знаходиться в наших руках...до автомобілістів: я дуже вдячний, коли мене обганяють на безпечній відстані!
Вася Олика ПЛ Показати IP 21 Жовтня 2020 20:40
Я вже кілька раз казав що велосипедисти на роверах на дорогах Луцька та коло Луцька - мешканці, яким плювати на власне життя ...
Ооо до Вася Олика ПЛ Показати IP 21 Жовтня 2020 22:48
Шматок... Мешканець.... Педагог.... Матчасть читай, і не таким велосипедисти злом будуть, як ти їх малюєш
Наталія Показати IP 21 Жовтня 2020 21:37
Шумахерам на автівках плювати на людське життя!Якби швидкість була безпечною людина б залишилась живою!Менше гнати і пити потрібно(((але нажаль більшість таких водіїв залишаються безкарними(((шкода(((
Y до Наталія Показати IP 22 Жовтня 2020 09:45
Бо ты не маеш машини,і не знаеш правил дорожнього руху,пішоходам потрібно встановити 10 000грн. штрафу за порушення пдр,поді будуть дивитись на ліво і на право перед тим як перецти дорогу,переходять навіть не дивляться по сторонам!!!!!!!!!!!!!!! А якщо бандит тікае від поліції,повір йому похер хто там переходить дорогу!!!!!! Диб**и задумайтесь!!!!!!!!!!!!!
Жалко і велосипедист Показати IP 21 Жовтня 2020 22:04
І водія
Вело Показати IP 21 Жовтня 2020 22:32
"Зі слів водія, велосипедист раптово повернув ліворуч" - очевидно що бачив велосипедиста! Що передбачив щоб уникнути наїзду? ---> зменшив швидкість? Вибрав небезпечну віддаль? Там встановлена камера, що вона показує? Це перехрестя добре знаю, при пішому переході з велосипедом через перехід далеко не кожен учасник руху Вас пропустить, як ввечері так і вдень! Правда, в день, шансів успішно перейти, більше. Перехрестя(перехід) освітлене та відповідає всім вимогам безпеки руху.
лучанин Показати IP 21 Жовтня 2020 23:47
якби ця мерзота їхала як належить 50км/год то небіжчика не було б...
Ячсм Показати IP 22 Жовтня 2020 04:27
Ще жоден велосипедист не збив автомобіль. А от автомобілі тепер ганяють , як скаженні !
Х.й в.м Показати IP 22 Жовтня 2020 09:48
У вас хоть одного е машина?позбирались полубомжи розказують як треба жити!!!!!!!!!!
Міщанка Показати IP 22 Жовтня 2020 10:22
на Ковельській трасі за Луцьком села йдуть підряд, освітлена дорога, освітлені переходи, не побачити там ровериста дуже тяжко...а машини там літають...коли там їдемо згідно правил руху 50, хай 60 км, нам сигналять та обганяють зі свистом одна машина за іншою...там будуть смерті доти, доки за відео з камер не почнуть призначати драконівські штрафи...а то камери є, перевищення швидкості, перетин суцільної вже звичка, і толку з тих камер? якби їхав як належить, смерті не було б...
Нато Показати IP 23 Жовтня 2020 09:34
Шкода... Мав загиблий світлоповертачі і ліхтарі на велосипеді? "Зі слів водія, велосипедист раптово повернув ліворуч, нібито намагаючись перетнути дорогу" - швидкість потрібно зменшити було перед переходом і велосипедистом!!!
Колишній велосипедис Показати IP 24 Жовтня 2020 18:46
В певній мірі винні обидва, провина водія можливо й більша але темно пора тому можна сперечатися. Основне що варто знати ця дорога однозначно не пристосована для їзди на велосипеді, і рух на велосипеді по цій дорозі це великий ризик для велосипедиста і водіїв, потрібні велодоріжки. Чуєте всі "Якращийзаінших" - потрібні велодоріжки!!! ХХІ століття, європа, бла-бла-бла....