USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Більше 20 одиниць техніки чистять Луцьк від снігу

5 Січня 2019 15:45
Станом на 15:30 дороги та тротуари Луцька, які засипає рясним снігом, чистять 12 одиниць тротуарної техніки та 8 одиниць великих снігоочисних машин. До прибирання міста задіяні також солерозкидачі та машини з відвалами, які працююють у «трійках».

Про це 5 січня повідомив у Фейсбуці перший заступник Луцького міського голови Григорій Недопад.

Уся техніка працюватиме упродовж усього періоду опадів та по закінченні снігопаду.

Також відбувається розчищення пішохідних переходів, автобусних зупинок і тротуарів.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 7
Хм Показати IP 5 Січня 2019 17:53
а чого вони на червоне світло світлофора їздять?
Тарас Показати IP 5 Січня 2019 18:14
на фото 3 їде з піднятою лопатою
Анонім до Тарас Показати IP 5 Січня 2019 19:05
Та вам ніколи не вгодиш,не чистять погано і чистять погано,хочеш показати себе в ділі,бери лопату і йди сніг відгортай,а то"чого на червоний...".Де на червоне??!??Авто проїхало і загорілось червоне,диванний аналітик.А іншому лопата піднята,голова ваша тільки для шапки.Як баби на лавці.
Хм до Анонім Показати IP 5 Січня 2019 20:44
на четвертому фото видно як камаз перед світлофором на якому вже горить червоне а на п'ятому фото цей же камаз вже проїхав світлофор на якому досі горить червоне світло!
Олександр Показати IP 5 Січня 2019 19:06
Брехня. Цілий день курсую на авто по місту , бачив тільки дві прибиральні машини і один трактор.
Yuriy Показати IP 5 Січня 2019 19:14
На 19,00 Гордіюк не чищена! Те ж саме з прилеглими вулицями!
Вадим Показати IP 5 Січня 2019 19:18
А чого пишете більше 20 одиниць - невже це важко порахувати? Напевно Луцькспецкомунтранс не має 20 одиниць техніки разом із сміттєвозами, вже не кажучи про снігоприбирачі!