USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Блінкен і Лавров влаштували суперечку через Україну

5 Грудня 2021 15:09
Держсекретар США Ентоні Блінкен і глава МЗС Росії Сергій Лавров влаштували суперечку через Україну під час саміту членів Ради міністрів закордонних справ ОБСЄ в Стокгольмі.

Інцидент стався ще до початку їхньої двосторонньої зустрічі, під час неформальної вечері. Про це повідомляє Gazeta.ua з посиланням на Bloomberg.

Конфлікт Блінкена і Лаврова відбувся на очах десятків іноземних колег. Відомо, що російський міністр взяв слово і заявив, що ОБСЄ нібито має погодитися з думкою Москви про те, що події 2014 року в Україні були «державним переворотом». Він також звинуватив Євросоюз і НАТО в «придушенні інакомислення», маючи на увазі санкції проти Росії.

Натомість Блінкен нагадав, що під час Майдану лояльні тодішньому президенту Віктору Януковичу сили стріляли у мирних протестувальників у Києві, убивши понад 100 осіб, ще до того, як він втік до Росії. Блінкен також сказав своєму російському колезі, що НАТО – це оборонний союз.

Як наголошують ЗМІ, саме на це гостро відреагувала згодом офіційний представник МЗС Росії Марія Захарова, яка відкинула заяви про те, що український міністр закордонних справ Дмитро Кулеба і Блінкен поставили Лаврова «на місце».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
Показати IP 5 Грудня 2021 16:01
Буде війна.. Москалі тільки усугубляють ситуацію
Я до … Показати IP 5 Грудня 2021 18:30
А кому війна потрібна,ти подумай,бізнесменам,міліардерам,які мають бізнес в Росії?Думаю над пуцялом стоять серйозніші люди,яким ця війна не потрібна.В головах у вас війна.
А я до Я до ... до Я Показати IP 5 Грудня 2021 22:41
Саме рашистські кулі, арта і танки вбивають восьмий рік українців на Донбасі. Саме пуіло розпочав гибридну війну проти України. Все зло в Україну йде з паРаши. Так що троль, ці казки мамі своїй розказуй, хоча скоріше за все вона така ж як і ти.
Климкин до … Показати IP 5 Грудня 2021 19:04
Не, они не придут.
Клава Показати IP 5 Грудня 2021 16:07
якщо РФ - не сторона конфлікту, то чому б Лаврову не відвідати понівечені їх утриманцями домівки мешканців Донбасу ?..
Україна Показати IP 5 Грудня 2021 16:29
Росія нещасна колоніальна імперія що доживає свій вік.
гниль_на_каблуках_ Показати IP 5 Грудня 2021 17:07
Шо ж то наш дідо, він же к.лучанин, він же не зовсям свідоми скаже?
Дідо до гниль_на_каблуках_ Показати IP 5 Грудня 2021 23:27
Будьте свідомими, біжіть в воєнкомати вже. На вас чекають подвиги.
ботоксШМЯК Показати IP 5 Грудня 2021 18:04
Судячи із останніх заяв НАТО, бункерна моль навіть не рипнеться, буде тільки ботоксом плюватись і попіскувати ... Або його своїж олігархи придушать, що теж не виключається.
Анонім Показати IP 5 Грудня 2021 20:44
Лавров доказывал гиене что это она сожрала свинью. Гиена ковыряясь в зубах всё отрицала и кивала на медведя.
Анто-нім до Анонім Показати IP 5 Грудня 2021 22:37
У вас загострення. Не пропускайте уколи.
Гоцул Показати IP 5 Грудня 2021 23:12
Я зараз всц...ся - Блинкен и Кулеба ...