USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Близько мільйона українців платитимуть податок за зайву житлоплощу

17 Липня 2018 15:14
В Україні платити податок за зайві метри житлоплощі повинні всі, хто має квартиру більше 60 м² і будинок більше 120 м².

В Україні близько мільйона громадян мають таку житлоплощу. Їм поштою надсилатимуть квитанції-запрошення фіскальної служби. Якщо платник на пошту за листом не з'явився та у відомості немає його підпису про вручення квитанції, то податок доведеться заплатити зі штрафом, передає "Сегодня".

Якщо квитанції немає, то громадянам самим потрібно йти до фіскалів. Водночас сума податку за зайві квадратні метри житла в кожному місті різниться. Однак вона не може бути вищою 1,5% мінімальної зарплати. Тобто не більше 48 грн за метр.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 7
Цить Показати IP 17 Липня 2018 15:19
То що, тепер за лишні 200 м. кв. платити ? Це ж проізвол!
Макс Показати IP 17 Липня 2018 15:36
Д*билы, бл*дь! С другой стороны, нету вручения с подписью — нету оплаты и штрафа, д*рню пишете. Закон никто не отменял.
Лучанин до Макс Показати IP 17 Липня 2018 15:47
Я думаю хотіли написати, що не отримання листа не звільняє від оплати. І якщо не заплатив вчасно це не причина що ти не знав і не отримував листа. Грубо кажучі власник квартири знає її площу і норму тому будьте добрі оплатіть.
Ііі до Лучанин Показати IP 17 Липня 2018 16:54
Просто прочитайте ПКУ, про порядок вручення ппр, і все.
Лучанин до Ііі Показати IP 18 Липня 2018 09:00
Вручення - це просто додатковий засіб, а люди вже як писали знає площу своєї квартири чи будинку і за "зайве" повинна сплатити...