Бойові пігулки: окупантам дають наркотики, аби притупити страх перед боєм
Командування російських сил вперто жене свій особовий склад у бій під обстріли української артилерії, попри панічні атаки у більшості військовослужбовців. Здебільшого це стосується строковиків та примусово мобілізованих на Донбасі чоловіків.
За даними джерел 24 каналу в українських спецслужбах, майже у кожній батальйонній тактичній групі загарбників є чимало солдатів, які вимагають повернення додому. Втім, відпускати невмотивованих бійців генералітет не збирається, оскільки тоді військо розбіжиться, а путінські завдання ніколи не будуть виконані.
Женуть у наступ власні війська очільники російської армії фактично без перерви, не особливо переймаючись долею особового складу.
Показові розстріли та погрози децимацією
У деяких ротах військ Росії, що перебувають під Мар'їнкою, українські спецслужби зафіксували тотальну відмову військових йти у бій. Через тваринний страх перед ЗСУ після того, як з бою зі 120 місцевих бойовиків повернулося лише троє, росіяни ледве не збунтувалися.
Прапорщик ЗС Росії, якого через загибель керівництва призначили командувати ротою, не зміг приборкати підлеглих та звернувся до заступника начальника штабу з вимогою повернення всіх до Росії.
Через невиконання наказу зверху наступного дня після відмови до місця дислокації підрозділу прибув каральний загін ФСБшників та особисто очільник штабу армії. Перед всім особовим складом прапорщика розстріляли, а на його посаду призначили іншого солдата.
Після показової страти підполковник наказав всім тримати інцидент у таємниці, а військовим пригрозив децимацією (страта за жеребом) у випадку, якщо вони хоча б раз заїкнуться про відмову участі в бойових діях.
Ніхто не знає, як врятуватися
Випадки подібних масових відмов через страх бути вбитим чи важко пораненим фіксуються майже на кожній ділянці фронту. Попри це, російські підрозділи вперто йдуть у бій. Зокрема, через те, що саме такий страх вони відчувають перед генералітетом армії. Ніхто з окупантів не знає, як врятуватися від участі у війні. Через це вони масово звертаються до родичів та благають, аби ті витягли їх з України в будь-який спосіб.
У розмовах між собою російські окупанти зазначають, що їм фактично немає куди відступати. Для того, щоб хоч якось притупляти страх, строковики почали вживати наркотичні засоби. Зокрема, у старих російських аптечках деякі загарбники знайшли промедол, яким почали замінювати "фронтові 50 грамів". Після "успішного випробування" військові почали обносити будь-які доступні їм аптеки, де можна знайди пігулки чи розчин цього препарату.
Щойно офіцери збагнули, що строковиків, контрактників та мобілізованих набагато простіше погнати у бій під дією наркотиків, до передової одразу почали завозити цілі ящики з промедолом. У багатьох підрозділах пігулки роздають розсипом, пояснюючи, що вони є "бойовими препаратами, які тестує міністерство оборони Росії".
У місцевих бойовиків, мобілізованих та російських вояк, які вже випробували на собі дію наркотику, панічні атаки припинялися на час дії пігулок. Через це ординці просять офіцерів дістати їм якомога більше "бойової речовини" для використання на полі бою.
Артилеристи не бояться
Якщо ж аналізувати загальну небезпеку збройних сил Росії для українських військових, то зовсім не можна казати, що злам морального духу ворога є остаточною перемогою. Загарбники мають вдосталь вмотивованих нелюдів, неонацистів, професійних артилеристів та льотчиків. Саме вони являють собою найбільшу небезпеку для захисників України, оскільки наразі позиції ЗСУ постійно перебувають під обстрілом важких калібрів та ударами з неба. Піхотні атаки відбуваються лише після довготривалих артнальотів.
На жаль, більшість російських артилеристів та пілотів не відчувають панічного страху. Крім того, в українських спецслужбах кажуть, що російське командування зберігає повний контроль над багатьма батальйонними тактичними групами, тому, на жаль, зведені угруповання бойовиків ОРДЛО та армії Росії досі становлять значну небезпеку для України.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
За даними джерел 24 каналу в українських спецслужбах, майже у кожній батальйонній тактичній групі загарбників є чимало солдатів, які вимагають повернення додому. Втім, відпускати невмотивованих бійців генералітет не збирається, оскільки тоді військо розбіжиться, а путінські завдання ніколи не будуть виконані.
Женуть у наступ власні війська очільники російської армії фактично без перерви, не особливо переймаючись долею особового складу.
Показові розстріли та погрози децимацією
У деяких ротах військ Росії, що перебувають під Мар'їнкою, українські спецслужби зафіксували тотальну відмову військових йти у бій. Через тваринний страх перед ЗСУ після того, як з бою зі 120 місцевих бойовиків повернулося лише троє, росіяни ледве не збунтувалися.
Прапорщик ЗС Росії, якого через загибель керівництва призначили командувати ротою, не зміг приборкати підлеглих та звернувся до заступника начальника штабу з вимогою повернення всіх до Росії.
Через невиконання наказу зверху наступного дня після відмови до місця дислокації підрозділу прибув каральний загін ФСБшників та особисто очільник штабу армії. Перед всім особовим складом прапорщика розстріляли, а на його посаду призначили іншого солдата.
Після показової страти підполковник наказав всім тримати інцидент у таємниці, а військовим пригрозив децимацією (страта за жеребом) у випадку, якщо вони хоча б раз заїкнуться про відмову участі в бойових діях.
Ніхто не знає, як врятуватися
Випадки подібних масових відмов через страх бути вбитим чи важко пораненим фіксуються майже на кожній ділянці фронту. Попри це, російські підрозділи вперто йдуть у бій. Зокрема, через те, що саме такий страх вони відчувають перед генералітетом армії. Ніхто з окупантів не знає, як врятуватися від участі у війні. Через це вони масово звертаються до родичів та благають, аби ті витягли їх з України в будь-який спосіб.
У розмовах між собою російські окупанти зазначають, що їм фактично немає куди відступати. Для того, щоб хоч якось притупляти страх, строковики почали вживати наркотичні засоби. Зокрема, у старих російських аптечках деякі загарбники знайшли промедол, яким почали замінювати "фронтові 50 грамів". Після "успішного випробування" військові почали обносити будь-які доступні їм аптеки, де можна знайди пігулки чи розчин цього препарату.
Щойно офіцери збагнули, що строковиків, контрактників та мобілізованих набагато простіше погнати у бій під дією наркотиків, до передової одразу почали завозити цілі ящики з промедолом. У багатьох підрозділах пігулки роздають розсипом, пояснюючи, що вони є "бойовими препаратами, які тестує міністерство оборони Росії".
У місцевих бойовиків, мобілізованих та російських вояк, які вже випробували на собі дію наркотику, панічні атаки припинялися на час дії пігулок. Через це ординці просять офіцерів дістати їм якомога більше "бойової речовини" для використання на полі бою.
Артилеристи не бояться
Якщо ж аналізувати загальну небезпеку збройних сил Росії для українських військових, то зовсім не можна казати, що злам морального духу ворога є остаточною перемогою. Загарбники мають вдосталь вмотивованих нелюдів, неонацистів, професійних артилеристів та льотчиків. Саме вони являють собою найбільшу небезпеку для захисників України, оскільки наразі позиції ЗСУ постійно перебувають під обстрілом важких калібрів та ударами з неба. Піхотні атаки відбуваються лише після довготривалих артнальотів.
На жаль, більшість російських артилеристів та пілотів не відчувають панічного страху. Крім того, в українських спецслужбах кажуть, що російське командування зберігає повний контроль над багатьма батальйонними тактичними групами, тому, на жаль, зведені угруповання бойовиків ОРДЛО та армії Росії досі становлять значну небезпеку для України.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
26 червня: свята, події, факти. Міжнародний день рожевого вина та Всесвітній день холоду
Сьогодні 00:00
Сьогодні 00:00
«Луцьк – територія талантів»: визначили найкращих юних вокалістів громади
25 Червня 2026 23:38
25 Червня 2026 23:38
У Луцьку відбулося відкрите тренування за участю представників патрульної поліції
25 Червня 2026 23:18
25 Червня 2026 23:18
Луцький стрілець увійшов до складу збірної України зі стрільби з лука
25 Червня 2026 23:00
25 Червня 2026 23:00
У Польщі зіткнулись два пасажирські потяги
25 Червня 2026 22:40
25 Червня 2026 22:40
Сім ліцеїв на Волині отримають кошти від держави на навчальні кабінети та лабораторії
25 Червня 2026 22:21
25 Червня 2026 22:21
Показали відео підпалу будівлі Господарського суду у Луцьку. Медіа повідомило про затримання двох підозрюваних
25 Червня 2026 22:02
25 Червня 2026 22:02
Зеленський затвердив для СБУ 40-денну операцію впливу на Росію для завершення війни
25 Червня 2026 21:42
25 Червня 2026 21:42
У Луцьку на Відродження авто збило курʼєра Glovo
25 Червня 2026 21:23
25 Червня 2026 21:23
Підтвердили загибель військового з Волині Геннадія Смородінова
25 Червня 2026 21:04
25 Червня 2026 21:04
Поблизу Луцька чоловік і жінка провалилися у каналізаційний люк
25 Червня 2026 20:45
25 Червня 2026 20:45

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.