USD 39.50 39.80
  • USD 39.50 39.80
  • EUR 39.60 39.90
  • PLN 9.72 9.93

Бив молотком і різав ножем за 6 тисяч гривень: затримали вбивцю подружжя волинян. Подробиці та відео зізнання

30 Січня 2022 13:24
Поліція Київщини за «гарячим слідом» затримала 52-річного жителя Василькова, який скоїв подвійне вбивство. Ввечері 29 січня на Обухівщині виявили чорний фургон з тілами двох підприємців з Волині. 45-ти та 50-річний підприємці приїхали на Київщину у справах – привезли деревину, і були жорстоко вбиті.

Як стало відомо Інформаційному агентству Волинські Новини, жертвами стали подружжя Анатолій та Світлана з села Стобихівка.

Як розповіли у поліції, за попередніми даними, між нападником та підприємцем з Волині на заводі з виготовлення меблів трапився словесний конфлікт, після чого чоловік наніс опоненту багаточисельні удари молотком. Після скоєного зловмисник відкрив двері авто та кілька разів вдарив ножем дружину підприємця, внаслідок чого жінка загинула.

Лиходій намагався приховати сліди злочину, поклав тіла підприємців у фургон і відвіз на одну із вулиць Василькова, де і покинув.

«З понівеченими тілами подружжя кат їхав містом, а потім покинув фургон неподалік від центру Василькова. Цю чорну автівку ми оглядали вчора ввечері, коли прибули на місце події. Через численні поранення на тілі жертв сніг червонів від крові», – повідомив очільник поліції Київщини Андрій Нєбитов.

За словами Нєбитова, причиною вбивства стали 6 тисяч гривень, які підозрюваний був винен підприємцям та через які і стався конфлікт.

За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч.2 ст. 115 (Умисне вбивство). Нині зловмиснику загрожує до 15 років позбавлення волі, або навіть довічне ув’язнення.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 17
ОДІН. Показати IP 30 Січня 2022 14:03
Ніхєра собі бізнес.
ВІРУС Показати IP 30 Січня 2022 14:05
ЗА ДВІСТІ БАКСІВ.ЦЕ ПРОСТО ЖАХ.
Всім до ВІРУС Показати IP 30 Січня 2022 23:36
Нехай хтось спробує хоча б 200 гривень в мене відібрати...
Олександр Показати IP 30 Січня 2022 14:06
У народа планка впала.....
Александр - 1 Показати IP 30 Січня 2022 14:47
" між нападником та підприємцем з Волині на заводі з виготовлення меблів трапився словесний конфлікт," Что нужно было сказать человеку, что-бы у него "крышу сорвало"? Язык мой - враг мой. Тем более это должен понимать тот, чья молодость пришлась на 90 - е..
777 до Александр - 1 Показати IP 30 Січня 2022 15:28
Твой враг,отсутствие мозгов. Всем теперь,если что не так сказал,за молоток хвататься? А жена ему тоже не то сказала,типа неправильно молоток держишь?
Zahidnyak до 777 Показати IP 30 Січня 2022 22:52
Так написано: борг 6 т грн! А вираз "словесний конфлікт" - то тупість ментовських протоколів! Удручає кара - до 15р! За два життя! Тобто через вісім буде на волі, відібрані, вірогідніше за все, ще сотні тисяч за деревину, будуть на адвокатів... Якось так...
Александр - 1 Показати IP 30 Січня 2022 16:54
Рад за тебя. Обьясню для тех у кого опухла голова от переизбытка мозга. В пятьдесят лет, имея немалый жизненный опыт, нужно стараться адекватно оценивать ситуацию и конкретного человека следить за словами, особенно если ты этого человека плохо знаешь. Нужно иметь ответственность, особенно если у тебя шестеро детей. Всегда есть шанс нарваться на психопата. Я сомневаюсь - что ни с того ни с чего убийца схватился за молоток. Была ссора. Как бы там ни было - мои искренние соболезнования близким. P.S. - Никогда не пиши такого что не скажешь человеку в глаза при личной встрече. Хамство - признак слабости.
777 до Александр - 1 Показати IP 30 Січня 2022 18:24
Еще раз спрошу,теоретик отважный,в глаза смотрящий,женщину он зачем убил,за компанию?
Александр - 1 до 777 Показати IP 30 Січня 2022 19:00
Вопрос не по адресу.
Іван Показати IP 30 Січня 2022 17:22
Гроші засліпили все. Дикий капіталізм. У 90-х роках в захисній смузі залізниці поблизу Коршовця двоє молодих хлопців закопали живцем третього (свого друга), за 200 доларів. Впродовж 2- годин були спіймані.
пес дюк Показати IP 30 Січня 2022 19:47
а може побічний ефект вакцинації?Подейкують,буцімто,нацгвардієць Рябчук точно був вакцинований...
за Зеленського до пес дюк Показати IP 31 Січня 2022 12:55
Точно! То людей труять. Моя начальниця так каже.
камінчук Показати IP 30 Січня 2022 20:45
Знаючи про оборудки з лісом у нашому районі,дуже сумніваюсь,що вбивство було скоєне за борг у 6тис.грн.Дружина також знала про суму боргу,а вона могла бути набагато більшою, ніж та про яку говорить вбивця.
Олег до камінчук Показати IP 30 Січня 2022 21:09
Згідний, 6 тис для бізнесу з лісом - це просто ніщо. Там крутяться пристойні суми
Микола Показати IP 30 Січня 2022 22:21
RIP. Близьким співчуття, а всім іншим поваги і гідності в дискусії. В даному випадку треба кожному зробити свої висновки, мовчки..
Читач Показати IP 31 Січня 2022 09:45
"Бізнес по українськи". Українці трактують термін "бізнес" як метод відбирання грошей в інших - чи то обманом, чи то насиллям.