Бив прибиральницю шваброю і кидався речами: за дебош на ковельському вокзалі покарали чоловіка
Уродженець Закарпаття влаштував дебош на залізничному вокзалі в Ковелі, тому отримав 17 тисяч гривень штрафу.
Про це йдеться у вироку Ковельського міськрайонного суду.
Інцидент стався 17 лютого 2025 року. Юлій П. зухвало порушував громадський порядок у приміщенні вокзалу. Він розбив скло вікна довідкового бюро і гучно висловлювався нецензурною лексикою.
Чоловіка намагалася заспокоїти прибиральниця, але отримала два удари рукою по голові. Після цього хуліган кинув у жінку металевий смітник, а ще кілька разів вдарив її шваброю. Дебошир не спинявся, продовжуючи кидатися майном вокзалу, лаятися і розкидати особисті речі одного з відвідувачів.
Читати ще: У Луцьку чоловік в барі «Карабас Барабас» налякав працівників пістолетом. Як суд його покарав
Через його дії було призупинено роботу працівників вокзалу, пошкоджено майно на 4870 гривень, підірвано спокій відвідувачів. Прибиральниця отримала гематоми.
У письмовій заяві обвинувачений визнав вину. Він вже неодноразово притягувався до криміналу, мав непогашену судимість, є людиною з інвалідністю.
За хуліганство суд призначив Юлію П. штраф у розмірі 17 тисяч гривень.
Дмитро КЛИМЧУК
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це йдеться у вироку Ковельського міськрайонного суду.
Інцидент стався 17 лютого 2025 року. Юлій П. зухвало порушував громадський порядок у приміщенні вокзалу. Він розбив скло вікна довідкового бюро і гучно висловлювався нецензурною лексикою.
Чоловіка намагалася заспокоїти прибиральниця, але отримала два удари рукою по голові. Після цього хуліган кинув у жінку металевий смітник, а ще кілька разів вдарив її шваброю. Дебошир не спинявся, продовжуючи кидатися майном вокзалу, лаятися і розкидати особисті речі одного з відвідувачів.
Читати ще: У Луцьку чоловік в барі «Карабас Барабас» налякав працівників пістолетом. Як суд його покарав
Через його дії було призупинено роботу працівників вокзалу, пошкоджено майно на 4870 гривень, підірвано спокій відвідувачів. Прибиральниця отримала гематоми.
У письмовій заяві обвинувачений визнав вину. Він вже неодноразово притягувався до криміналу, мав непогашену судимість, є людиною з інвалідністю.
За хуліганство суд призначив Юлію П. штраф у розмірі 17 тисяч гривень.
Дмитро КЛИМЧУК
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 2
Анонім
Показати IP
19 Травня 2025 10:30
циганюра, яких в Ковелі на автостанції і залізничному вокзалі, як сміття.
Микола
Показати IP
22 Травня 2025 12:56
А де була поліція...?
Пекло під землею: понад тиждень у Луцькому районі гасять масштабну пожежу на торфовищі
Сьогодні 19:41
Сьогодні 19:41
Підтвердили загибель Героя з Волині Володимира Величка
Сьогодні 19:23
Сьогодні 19:23
Сімʼя переїхала з Маріуполя: у Нововолинськ з ворожого полону повернеться військовий Володимир Фабрий
Сьогодні 19:04
Сьогодні 19:04
Тіло знайшли у каналізаційному люку: подробиці надзвичайної події на вулиці Федорова в Луцьку
Сьогодні 18:47
Сьогодні 18:47
1,68 проміле: у Луцьку патрульні зупинили п'яного водія
Сьогодні 18:14
Сьогодні 18:14
Відійшов у вічність колишній міський голова Ковеля
Сьогодні 17:55
Сьогодні 17:55
Волинян попереджають про екстремальну спеку
Сьогодні 17:23
Сьогодні 17:23

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.