USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Частина Луцька була без холодної води через аварію. Оновлено

21 Січня 2022 21:02
У Луцьку відновили водопостачання.

Як повідомляли раніше, ввечері 21 січня зупинилася Дубнівська насосна станція, що призвело до повного припинення холодного водопостачання на більшості вулиць міста.

Станція не працювала через відсутність електроенергії. Без холодної води залишилися центральні вулиці міста, 33-ій, 40-ий, вокзал та інші.

Станом на 22:15 вода з'явилася на низці вулиць, зокрема у центрі Луцька.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
лінивець Показати IP 21 Січня 2022 21:36
у мене припинення не тільки холодного водопостачання а ще й гарячого
Лучанин Показати IP 21 Січня 2022 21:39
Років 10 тому жалілися що немає резервного електропостачання, бо довели все до ручки. Тарифи піднімають щороку, а проблеми не вирішують зовсім.
Дідо Показати IP 21 Січня 2022 21:54
Радянське не значить вічне шановні.
До діда до Дідо Показати IP 23 Січня 2022 19:03
То зробіть вічне незалежне українське Створіть петицію щодо повного оновлення водопостачання та системи Не користуйтесь «радянським», відмовтесь, почніть з себе
ОДІН. Показати IP 21 Січня 2022 22:05
СЛАВА УКРАЇНІ.
Петро Показати IP 21 Січня 2022 22:08
Нам з кожним днем все радісніше жити.. Вчора теплої воды і тепла нема, с годі пропала холодна, а слідом і тепла зникне.. Весело живём з таким керівництвом міста, не знудишся.. Цікаво, завтра будуть відсутні електрика і газ?
Так, звичайно до Петро Показати IP 21 Січня 2022 22:33
У зв’язку зі здійсненням технічних робіт завтра буде відключена електроенергія за такими адресами: з 10:00 до 16:00 – вул. Шевченка (частково), вул. Янки Купали (частково), вул. Проектувальна (частково), вул.Ломоносова (частково).
Петро до Так, звичайно Показати IP 22 Січня 2022 10:48
Енергія не знаю, але сьогодні знову немає гарячого водопостачання в тих самих "веселих місцях".. Зимова "профілактика" Луцьк тепла, аренду плату за постачання не дарма об'єднали в загальний. Постачання, якого нема... Замість гарячої - тепленька, відключення без попередження і все це по захмарним тарифам.. Хтось може сказати за бойлер.. Так, але аренду плату за постачання однаково будете сплачувати, як і підвищений тариф електроенергії
ВІРУС Показати IP 21 Січня 2022 22:32
МЕДВІДЬ ЦІЛУ ЗИМУ НЕ МИЄТЬСЯ І САМИЙ ЗДОРОВИЙ.....
ABC до ВІРУС Показати IP 22 Січня 2022 02:56
То перебирайтеся жити в печеру до ведмедя. І за комуналку платити не треба. Одні плюси.
Генетик Морро до ABC Показати IP 22 Січня 2022 21:12
Понароджуваєте москалят
55ий квартал Показати IP 21 Січня 2022 23:15
Ніхера води немає і досі!!!!