Через три зрізані дуби волинянин отримав кримінальну справу і фінансові збитки
Волинянин за три незаконно зрізані дуби отримав штраф, а ще мусить відшкодувати збитки.
Про це йдеться у вироку Ківерцівського районного суду.
Інцидент стався 28 січня 2025 року у Ківерцівському лісництві. Не маючи спеціального дозволу, Валентин С. бензопилою зрізав три дерева породи «Дуб червоний». Стовбури покрижував на колоди, тоді розколов на дрова.
Наступного дня чоловік із напарником завантажили деревину в автомобіль LDV. Товариш про незаконність намірів волинянина не знав. Транспортний засіб із дровами зупинили у Ківерцях. Сума збитків, завданих Поліському лісовому офісу, становила 38 267 гривень.
Дії кваліфікували за ч. 1 ст. 246 КК України (незаконна порубка дерев у лісах та перевезення незаконно зрубаних дерев, що заподіяло істотну шкоду).
Читати ще: Збитків на 37 тисяч: судили ковельчанина, який перевозив деревину без документів
На судовому засіданні обвинувачений визнав вину і просив суворо не карати. Він вперше притягується до криміналу, характеризується позитивно, має на утриманні п’ятьох неповнолітніх дітей, частково відшкодував збитки.
У підсумку суд призначив Валентину С. 17 тисяч гривень штрафу. Крім того, з нього стягнули понад 22 тисячі гривень відшкодувань.
Дмитро КЛИМЧУК
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це йдеться у вироку Ківерцівського районного суду.
Інцидент стався 28 січня 2025 року у Ківерцівському лісництві. Не маючи спеціального дозволу, Валентин С. бензопилою зрізав три дерева породи «Дуб червоний». Стовбури покрижував на колоди, тоді розколов на дрова.
Наступного дня чоловік із напарником завантажили деревину в автомобіль LDV. Товариш про незаконність намірів волинянина не знав. Транспортний засіб із дровами зупинили у Ківерцях. Сума збитків, завданих Поліському лісовому офісу, становила 38 267 гривень.
Дії кваліфікували за ч. 1 ст. 246 КК України (незаконна порубка дерев у лісах та перевезення незаконно зрубаних дерев, що заподіяло істотну шкоду).
Читати ще: Збитків на 37 тисяч: судили ковельчанина, який перевозив деревину без документів
На судовому засіданні обвинувачений визнав вину і просив суворо не карати. Він вперше притягується до криміналу, характеризується позитивно, має на утриманні п’ятьох неповнолітніх дітей, частково відшкодував збитки.
У підсумку суд призначив Валентину С. 17 тисяч гривень штрафу. Крім того, з нього стягнули понад 22 тисячі гривень відшкодувань.
Дмитро КЛИМЧУК
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 1
Українка
Показати IP
5 Квітня 2025 11:46
Дуб червоний на дрова, треба розум мати. Держава має допомагати паливом родинам, де пʼятеро дітей , тим більше в селі.
Омбудсмен Лубінець назвав Волинь регіоном із найкритичнішою ситуацією щодо порушень під час мобілізації
Сьогодні 15:20
Сьогодні 15:20
Падає тиск: волинян просять не поливати городи водою з крана
Сьогодні 14:48
Сьогодні 14:48
Воїни з 20-ї бригади «Любарт» отримали старлінки, зарядні станції та ноутбуки від Фонду Ігоря Палиці
Сьогодні 14:15
Сьогодні 14:15
На Волині виявили незаконну порубку сосен на 20 мільйонів
Сьогодні 13:41
Сьогодні 13:41
У Ковелі автівка злетіла з дороги, травмувався чоловік
Сьогодні 13:24
Сьогодні 13:24
Україна отримала перший транш з кредиту на €90 мільярдів
Сьогодні 13:08
Сьогодні 13:08
Поблизу Луцька у молодиків знайшли наркотики
Сьогодні 12:52
Сьогодні 12:52
Волинь накрила літня спека: як пережити високі температури
Сьогодні 12:35
Сьогодні 12:35

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.