USD 38.70 39.05
  • USD 38.70 39.05
  • EUR 38.70 39.05
  • PLN 9.80 9.97

Через Волинь пройде міжнародний хресний хід

20 Липня 2019 17:53
З 20 липня по 3 серпня всіх віруючих запрошують взяти участь в міжнародному хресному ході в Свято-Успенську Почаївську лавру.

Пр це повідомляє в Facebook Світлана Ковальчук, - пише ВолиньPost з посиланням на Союз православних журналістів.

Щорічно цим шляхом проходять віруючі з Польщі та Білорусі, до яких на шляху приєднуються парафіяни УПЦ і духовенство.

У Почаїв хрестоходці приходять до Дня свята Почаївської ікони Божої Матері.

Українські паломники відправляться в шлях 20 липня через Гайнівку в напрямку українського кордону, до прикордонного пункту «Доманове», після чого паломники попрямують в Почаївську лавру, куди прибудуть 3 серпня.

Паломників просять взяти в дорогу ліки, засоби для особистої гігієни, речі для ночівлі, змінний одяг, зручне взуття для подорожі.

На Волині віруючі проходитимуть через Ковель (27 липня), Соловичі (28 липня), Володимир-Волинський (29 липня), Павлівку (30 липня), Горохів (31 липня) та Берестечко (1 серпня).
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 27
Лошарік Показати IP 7 Липня 2019 19:59
не УПЦ, а УПЦ московського патріархату
Степан (крымчанин) до Лошарік Показати IP 7 Липня 2019 20:26
Тут, вероятно, надо вспомнить в контексте религиозной жизни, что несколько дней назад во время визита в Италию Папа Римский вручил Путину уникальную медаль "Ангел Хранитель мира". Особенность награды в ее исключительной редкости. Присуждают раз в сто лет! За последние 462 года Президент России стал пятым лауреатом медали.
Анонім до Степан (крымчанин) Показати IP 7 Липня 2019 21:36
це Лошарику як колючка під хвіст...
Степан (крымчанин) до Анонім Показати IP 7 Липня 2019 23:18
А кто это "лошарик"? Не в курсе политических "поганял" на Украине.
Хехе до Степан (крымчанин) Показати IP 20 Липня 2019 20:38
Та то не обращай вниманя, есть такая ***** моржовая!
Ер до Анонім Показати IP 20 Липня 2019 22:01
хах, "унікальну" :)) цитую: "...таких медалей, которую подарили Путину, произведено 3620 штук. Более того, ее еще и можно приобрести в библиотеке Ватикана"
Навуходоносор до Ер Показати IP 21 Липня 2019 11:29
Ви знайомі з керівником монетного двору Ватікану? Інформація від нього? Такі речі в Ватікані - таємниця за сімома печатками, а Ви користуєтесь інформацією з речового ринку. Не смішіть людей.
Як до Лошарік Показати IP 20 Липня 2019 18:57
пощастило Волині! Таке враження,що в Луцьку мають відкрити аеропорт!
Анонім Показати IP 7 Липня 2019 20:48
Не лошарік а уярік
васька згоранський Показати IP 8 Липня 2019 00:56
хай попи ведуть народ трошки дальше на Москву до Кирилки)))
анонім Показати IP 8 Липня 2019 09:17
краще їх підтримати ніж нетрадиційні паради.
До аноніма Показати IP 8 Липня 2019 17:20
100%
Навуходоносор Показати IP 20 Липня 2019 18:42
Оставляя комментарии по такой чувствительной теме надо помнить, что в настоящее время очень большая часть человечества зомбирована хитрыми и циничными людьми. Они жить плохо не желают ни при каких условиях. Но от всех нас требуют верности их зачастую лживым идеалам для того, чтобы их жизнь стала еще лучше.
Реаліст Показати IP 20 Липня 2019 18:47
Нехай Бог допоможе цим людям здоров'ям, радістю і гарною погодою в дорозі.
Навуходоносор до Реаліст Показати IP 20 Липня 2019 20:45
Присоединяюсь!!!
ще не зовсім свідоми Показати IP 20 Липня 2019 20:52
Надеюсь, что завтра сделаем "свидомых" коррупционеров еще разв
Ігор. Показати IP 20 Липня 2019 22:01
А до Тобольська їм піти слабо? Туди їм, гундяївським вівцям, дорога. Якщо пообіцяють не повертатися в Україну, то по-християнськи дам їм в дорогу хліба.
Навуходоносор до Ігор. Показати IP 20 Липня 2019 23:09
Сначала своих соотечественников Вы называете овцами, Вам даже стало бы хорошо от того, чтобы они не вернулись в Украину. У Вас, уважаемый, рецидив сталинского отношения к людям, но все это мы уже проходили. Откуда у Вас этот вирус, где подцепили? Далее утверждаете, что даже готовы дать им хлеба в дорогу, как истовый христианин, но с условием, чтобы они оставили страну. Полное лицемерие! А еще сомнение возникает от такого раздвоения: с одной стороны - заявления, которые не имеют ничего общего с христианским "не суди и сам судим не будешь", с другой - лжедобродетель "хлебная". Надо прямо признать, что из-за таких взглядов страна все больше превращается в кипящий страстями котел, в котором не созидают, а воруют, клеймят позором всех подряд и пр. Жить то с кем останетесь, если таких будете в Тобольск отправлять? Прямо новоявленный Ежов и Берия в одном лице! Не стыдно?
Анонім Показати IP 20 Липня 2019 22:17
Люди будут идти и молиться Господу за нас, за нашу страну. Это же здорово!
Glover Показати IP 20 Липня 2019 22:35
Верующие могут отвергать науку сколько угодно, но когда им нездоровится к ним всегда приходит врач, а не священник.
Кастрюлям Показати IP 20 Липня 2019 23:01
А ви здатні на щось подібне?
Glover до Кастрюлям Показати IP 21 Липня 2019 06:01
А навіщо цей "цирк"!
Анатолий неШарий Показати IP 20 Липня 2019 23:06
Мирных людей не надо бояться. Это не переодетые агенты. Это часть нашего народа. Не орущая и не прыгающая...
Вікінг Показати IP 20 Липня 2019 23:51
Ото московським ватним тролям підгорає. Не переживайте, впаде ваш Путін. Масонський Ватикан вручив вбивці медаль. От тільки забули вказати, що він ангел смерті. Скільки б ви не старалися, Вам не перемогти народ, який не засліплений цинізмом та пропагандою ваших гнилих та слабкодухих ідолів.
Реаліст Вікінгу Показати IP 21 Липня 2019 07:58
До чого тут ваш путін? Зробили собі з нього ідола, лягаєте і встаєте з думкою про нього - це ваші проблеми. Не потрібно до віри приплітати Путіна і іншу нечисть. Чи вже немає до чого вчепитися, рівень *патріотизму* зашкалює?
Вікінг до Реаліст Вікінгу Показати IP 21 Липня 2019 10:49
Щодо Путіна адресовано Степану з Криму. І це не мої проблеми, можливо, реаліст не в курсі, але це вже 5 років проблеми України, включаючи олігархат, який тебе, Реалісте, і мене має за рабів.
Вікінгу Показати IP 21 Липня 2019 13:56
В чомусь з Вами згідний. Але не треба робити з путлера навязливу ідею. Є він, чи здох, нам треба будувати свою державу. А віра...... Незалежно від наших переконань, люди вірять і віритимуть в Бога, і це добре. Вони мають на це право. А ми маємо обов'язок це право поважати.