USD 38.80 39.15
  • USD 38.80 39.15
  • EUR 38.80 39.20
  • PLN 9.80 9.98

Через Ягодин в сторону Польщі повезли танки. Відео

20 Квітня 2018 13:06
На Волині колона тягачів у супроводі поліції провезла в сторону польського кордону танки, військову вантажівку та пасажирський автобус.

Відео з рухом колони опублікували в мережі.

На ньому видно як у супроводі двох авто поліції та УАЗа на військових номерах в сторону Польщі рухаються тягачі, які везуть 6 танків, які накриті брезентом. За ними везуть військову вантажівку КРаЗ, які, зокрема, використовує Нацгвардія, а також пасажирський автобус.

В коментарях волиняни припускають, що техніку повезли в сторону Варшави, її будуть задіювати у спільних україно-польських навчаннях.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
атошнік Показати IP 20 Квітня 2018 13:11
нафіга таке писати повезли тай повезли то не новмна в нас війна а ви дурнею займаетесь
123ЙО до атошнік Показати IP 20 Квітня 2018 14:49
Да вгамуйтесь уже. Танковий біатлон не чули, ні ???
ник до 123ЙО Показати IP 20 Квітня 2018 20:37
после того биатлону у когось в кишени появиться пару милионов..а в ато будемо в рукопашку ходить...
Міноборони Показати IP 20 Квітня 2018 13:30
Я б того хто дав вказівку возити автобус на тягачі який бере в раза 4 більше пальногог застрелив....але якщо його везуть на продаж то поставив би памятник тому європуйцю який купив цей тазік болтів)))))
Я Показати IP 20 Квітня 2018 13:41
Це танки на польських номерах...
Мікі Показати IP 20 Квітня 2018 13:42
Це новий вид перевезення цигарок і горілки!!
Громадянин Показати IP 20 Квітня 2018 13:55
Невже геть подуріли таке ще й висвітлювати? Це ж має бути військова теємниця... Ще б показали відео де на схід танки їдуть...
Пильний Показати IP 20 Квітня 2018 14:04
Так народжуються чутки, що Україна пішла на Варшаву з танками
Andrew Показати IP 20 Квітня 2018 14:15
Продали вже.
лучанин Показати IP 20 Квітня 2018 14:58
головне що мальчіш-кібальчіш все засняв.. получить від чекістів канфєтку))
111 Показати IP 20 Квітня 2018 15:27
Та це продали за кордон і хтось заробив гроши а сопровождали для того щоб бандерівці невкрали
ник до 111 Показати IP 20 Квітня 2018 20:41
а тобі лапоть пора додом в козлостан. репу сеять...
Уточнюю 51 омбр Показати IP 20 Квітня 2018 20:06
Це танкысти 14 омбр поїхали на танковий биатлон в Германию на полігон Графенвер. Доповідь закінчив.