USD 39.00 39.35
  • USD 39.00 39.35
  • EUR 39.10 39.45
  • PLN 9.71 9.93

Чим годують українських військових. Фото

4 Листопада 2019 07:40
Фото харчування в українській армії опублікували в мережі. У деяких частинах Збройних сил військовослужбовці незадоволені низькою якістю такої їжі. Зокрема, на фото не помітно, щоб в армійській їжі було м’ясо.

Раніше українських військових годували краще. Проте Міністерство оборони програло суди з постачальниками, і тепер армійці отримують «передреформене» харчування, повідомив на своїй фейсбук-сторінці військовий Олександр Гром.

«Дехто питає, як же ж так? Військовий податок 1,5% не прибрали, куди йдуть кошти? Можливо, на переозброєння? Чи на облаштування нових позицій? Не знаю. Але бачу факт: хто не хоче годувати свою армію, той годуватиме скоро чужу», – написав Гром, додавши відповідні фото Олексія Бобовнікова.
Система харчування в армії, введена у 2018 році, дозволила збільшити набір продуктів з 30 до 400 одиниць та значно покращити рівень та якість харчування військовослужбовців. Зокрема, до раціону оборонців додали більше м’яса, свіжі овочі, фрукти, а також каву.

Станом на липень 2019 року половина українських військових перейшла на нову систему харчування за каталогом. До кінця 2019 року планували перевести на таке харчування 100% особового складу. Проте в липні Окружний адмінсуд Києва скасував цю систему харчування, розроблену відповідно до стандартів НАТО.

Через кілька днів після рішення суду в ЗСУ повідомили, що вони планують відмовитися від компаній-аутсорсерів
В ЗСУ внесуть зміни до системи харчування для організації харчування військових і почнуть наймати кухарів.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
1 Показати IP 4 Листопада 2019 08:11
А где сыр по 85 гр за кило,который презедент покупает под вино?
123 до 1 Показати IP 4 Листопада 2019 15:13
З обранням нової влади призупинено перехід на стандарти нато в харчуванні. Ми йдемо в совок.
Це т до 123 Показати IP 4 Листопада 2019 15:16
Тишком нишком почали знищувати українську армію.
Волонтерка Показати IP 4 Листопада 2019 09:04
Хіба добровільців треба кормити?
Дьодік до Волонтерка Показати IP 4 Листопада 2019 09:24
Заткнись!
123 до Дьодік Показати IP 4 Листопада 2019 15:17
Не хотіли мови, буде язиг. Не хотіли віри, бкде рпц. Не хотіли армії, будуть "аппалчєнци". Просто нищиться Армія України, от і все.
Любі свині до Волонтерка Показати IP 4 Листопада 2019 09:28
Хіба при коментуванні не треба мізки "вмикати"?
патріот Показати IP 4 Листопада 2019 09:38
І що там Порошенко з Полтораком про реформу армії верещали, де вона - ми бачимо! Лише гроші крали, а налагодити нічого не змогли, лише для піару фотографувались і казочки розповідали! Нехай Порох дасть відповідь, що за суди і де його реформа армії?!
Нерозумному патріоту до патріот Показати IP 4 Листопада 2019 10:09
Ти б хоч статтю прочитав від початку до кінця. і пости, які викладені там написано, що при Порошенку годували доре, а при новій владі постачальники, яких відігнали від кормушки повигравали суди. і тепер Міністерство оборони змушене знову у них купувати ту гнилу кашу.
отож до Нерозумному патріоту Показати IP 4 Листопада 2019 10:25
Маємо отаких ,,патріотів, як цей р*гуль-то що хотіти
правдива до Нерозумному патріоту Показати IP 4 Листопада 2019 14:12
Кому ви розповідаєте? Так вже відразу змінилось на гірше і нова влада така сяка...Ті всі махинації папередніків ще довго будуть відри...сь нашим людям!
987 до правдива Показати IP 4 Листопада 2019 15:15
Забувайтесь про попередників, попередники підняли армію з руїн. А кормити при них почали як в Європі.
Прапорщик Показати IP 4 Листопада 2019 10:49
Менталітет не лікується.
Волонтерці Показати IP 4 Листопада 2019 10:50
Хіба хлопці в полон з голоду здавалися?!