Чинні тарифи на електроенергію продовжили до жовтня
Уряд продовжив дію ПСО (покладання спеціальних зобов’язань) на ринку електроенергії до кінця жовтня 2026 року.
Про це повідомив перший віцепрем’єр-міністр – міністр енергетики Денис Шмигаль, пише Громадське.
Таким чином українці й надалі будуть оплачувати електрику за незмінним тарифом – 4,32 грн за кВт⋅год.
Крім того, зберігається пільговий тариф 2,64 грн/кВт·год для будинків з електроопаленням й для будинків без газифікації або централізованого теплопостачання.
«Продовження дії спеціальних обов’язків – це послідовна державна політика для підтримки людей в умовах воєнного часу для збереження їхнього добробуту та посилення енергетичної стійкості», – заявив Шмигаль.
Читати ще: Збитків на понад 1,2 млн грн через завищені тарифи на електрику: на Волині судять експосадовця квартирно-експлуатаційного відділу
Міністр заявив, що уряд продовжує роботу з учасниками ринку для підготовки об’єктів генерації до осінньо-зимового періоду. Шмигаль дав завдання забезпечити ресурс не лише для відновлення, але й для створення резервів обладнання.
Опрацьовуються варіанти від швидких закупівель через Фонд підтримки енергетики до залучення виведеного з експлуатації обладнання партнерів. Також фокус – на накопиченні енергоресурсів, зазначив міністр.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомив перший віцепрем’єр-міністр – міністр енергетики Денис Шмигаль, пише Громадське.
Таким чином українці й надалі будуть оплачувати електрику за незмінним тарифом – 4,32 грн за кВт⋅год.
Крім того, зберігається пільговий тариф 2,64 грн/кВт·год для будинків з електроопаленням й для будинків без газифікації або централізованого теплопостачання.
«Продовження дії спеціальних обов’язків – це послідовна державна політика для підтримки людей в умовах воєнного часу для збереження їхнього добробуту та посилення енергетичної стійкості», – заявив Шмигаль.
Читати ще: Збитків на понад 1,2 млн грн через завищені тарифи на електрику: на Волині судять експосадовця квартирно-експлуатаційного відділу
Міністр заявив, що уряд продовжує роботу з учасниками ринку для підготовки об’єктів генерації до осінньо-зимового періоду. Шмигаль дав завдання забезпечити ресурс не лише для відновлення, але й для створення резервів обладнання.
Опрацьовуються варіанти від швидких закупівель через Фонд підтримки енергетики до залучення виведеного з експлуатації обладнання партнерів. Також фокус – на накопиченні енергоресурсів, зазначив міністр.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
Ветеран з Луцька Тарас Сасовський став героєм фотопроєкту «Ветерани та ветеранки на публічній службі»
Сьогодні 08:12
Сьогодні 08:12
Апеляцію відхилено: винуватець п'яної ДТП в Луцьку, у якій загинув пасажир авто, відсидить сім років
Сьогодні 07:45
Сьогодні 07:45
Лучан кличуть у парк на День адаптивного спорту
Сьогодні 07:16
Сьогодні 07:16

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.