Даних про загрозу вторгнення з Білорусі наразі немає, – мер Луцька
Наразі міська влада Луцька та комунальні установи працюють у штатному режимі, а жодної інформації про ймовірне вторгнення немає.
Про ситуацію в обласному центрі Волині станом на 13:00 повідомив міський голова Луцька Ігор Поліщук.
«На даний момент інформації щодо можливості вторгнення або загрози вторгнення в найближчий час військ з Білорусі на територію Волинської області немає. Ситуація в місті контрольована. Я на своєму робочому місці. Всі працівники міської ради також. Всі комунальні підприємтва і заклади працють у штатному режимі, окрім котельні на вулиці Карбишева,яка тимчасово відключена у зв'язку із близькістю розташування до військового аеродрому», – зазначив міський голова.
Читати ще: Інформація про те, що ворог пройшов вглиб Волинської області, неправдива, – мер Луцька
«Звертаюсь з переконливим проханням до власників торгівельних мереж, аптек, автозаправних станцій не допустити спекулятивного підняття цін. Також звертаюсь до служб таксі та громадян, що працюють водіями таксі, не піднімати вартість перевезення.
Тролейбуси в нашому місті будуть здійснювати перевезення щонайменше сьогодні з 14:00 та завтра безкоштовно для усіх категорій громадян», – наголосив мер.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про ситуацію в обласному центрі Волині станом на 13:00 повідомив міський голова Луцька Ігор Поліщук.
«На даний момент інформації щодо можливості вторгнення або загрози вторгнення в найближчий час військ з Білорусі на територію Волинської області немає. Ситуація в місті контрольована. Я на своєму робочому місці. Всі працівники міської ради також. Всі комунальні підприємтва і заклади працють у штатному режимі, окрім котельні на вулиці Карбишева,яка тимчасово відключена у зв'язку із близькістю розташування до військового аеродрому», – зазначив міський голова.
Читати ще: Інформація про те, що ворог пройшов вглиб Волинської області, неправдива, – мер Луцька
«Звертаюсь з переконливим проханням до власників торгівельних мереж, аптек, автозаправних станцій не допустити спекулятивного підняття цін. Також звертаюсь до служб таксі та громадян, що працюють водіями таксі, не піднімати вартість перевезення.
Тролейбуси в нашому місті будуть здійснювати перевезення щонайменше сьогодні з 14:00 та завтра безкоштовно для усіх категорій громадян», – наголосив мер.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
На Волині провели в останню дорогу воїна Олега Москалюка
Сьогодні 15:06
Сьогодні 15:06
ЄС хоче позбавити захисту українців призовного віку
Сьогодні 14:16
Сьогодні 14:16
Як купити матрац, який забезпечить комфортний сон на роки
Сьогодні 13:42
Сьогодні 13:42
СБУ атакувала два російські кораблі, пором і засоби ППО в Криму: це частина 40-денної операції впливу на РФ
Сьогодні 13:26
Сьогодні 13:26
Напрацьовано 54 ідеї: обговорили підготовку до відзначення 600-річчя з'їзду монархів держав Європи у Луцьку
Сьогодні 13:09
Сьогодні 13:09
22-річний волинянин гратиме за футбольний клуб з Одеси
Сьогодні 12:20
Сьогодні 12:20

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.